Zastosowanie i pielęgnacja Asus 90ig05g0 Mo3r10

Asus 90ig05g0 Mo3r10 to kompaktowy laptop z wyjątkowo wydajnym procesorem mobilnym Intel Core i7-8750H. Laptop ma mocny układ graficzny, który pozwala na odtwarzanie wysokiej jakości wideo w wysokiej rozdzielczości. Asus 90ig05g0 Mo3r10 ma też szybkie łącze Wi-Fi i Bluetooth, które pozwalają na szybkie połączenie się z Internetem. Laptop ma też wbudowane porty USB 3.1 i HDMI, które umożliwiają podłączenie do urządzeń zewnętrznych. Pielęgnacja laptopa Asus 90ig05g0 Mo3r10 powinna obejmować regularne czyszczenie go z kurzu, pozbycie się zanieczyszczeń i zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem wilgoci. Ponadto należy regularnie sprawdzać stan baterii, aby upewnić się, że jest ona w dobrym stanie.

Ostatnia aktualizacja: Zastosowanie i pielęgnacja Asus 90ig05g0 Mo3r10

Kolor: czarny
4G/LTE: Nie
VDSL: Kontrola rodzicielska: Tak
Liczba USB: 1
USB: Szybkość LAN: 1 Gbit
Liczba portów LAN: 4
Partnumber90IG05G0-MO3R10
Liczba portów LAN

Liczba portów LAN
Ilość gniazd do podłączenia innych urządzeń za pomocą kabla sieciowego RJ-45.

Szybkość LAN

Szybkość LAN
Maksymalna szybkość przesyłania danych w sieci LAN za pomocą kabla. Do codziennego użytku w biurze/domu, wystarczy podstawowa prędkości 10/100 Mb/s. Dla bardziej wymagających aplikacji i gier nadaje prędkości 10/100/1000 Mb/s.

Wi-Fi

Wi-Fi
Parametr ten określa, czy urządzenie jest wyposażone w WiFi. Dzięki technologii WiFi możesz połączyć się z internetem praktycznie w każdym miejscu, w domu, w restauracji lub innych miejscach. |W WiFi wyposażone są dziś praktycznie wszystkie laptopy, a tak.

Standardy Wi-FiPrzepływność danych

Przepływność danych
Przepustowość określa maksymalną szybkość transmisji, jak to możliwe sieć WiFi przesyła dane.
Do normalnego kancelářeské i przybory domowe pełni wystarczające routery z przepustowości do 300 Mb / s dla transmisji wideo w formacie Full HD i więcej, grając w gry online i przesyłania dużych ilości danych wskazane jest, aby wybrać router WiFi z wyższej przepustowości danych.

Siatka Wi-FiCzęstotliwość

Częstotliwość
Sieci WiFi wykorzystują obecnie dwie częstotliwości: 2, 4 GHz i 5 GHz. 2, 4 GHz najczęściej, a zatem zatłoczonych duża liczba urządzeń, które pracują w nim zespół zaczyna być "wolno". 5 GHz jest mniej zatłoczonych i zapewnia kilkakrotnie wyższa przepustowość i ryhlost. Aby wybrać zakres częstotliwości, w którym pracuje router WiFi jest ważne, że to samo pasmo częstotliwości wiedział jak działa urządzenie, aby być podłączony do sieci WiFi, odpowiednio. Będą z niego korzystać.

3G

3G
Telefonia komórkowa trzeciej generacji (3G) – telefoniczna sieć cyfrowa telefonii komórkowej bazująca na rozwiniętych w stosunku do 2. 5G standardach i trzeciej generacji rodziny standardów IMT-2000. Dzięki poszerzonej pojemności sieci umożliwia ona wprowa

4G/LTEADSL/VDSL

ADSL/VDSL
Router WiFi może być używany jako modem w sieciach danych ADSL / VDSL (połączenie przez cyfrową linię telefoniczną).

VDSLUSB

USB
USB (Universal Serial Bus) jest to magistrala szeregowa. Nowoczesny sposób na podłączenie urządzeń peryferyjnych do urządzeń multimedialnych. Służy do podłączania drukarek, myszy, klawiatur, joysticków, kamer, modemów itp., ale także do przesyłania danyc.

Liczba USB

Liczba USB

Označuje počet USB konektorů u daného produktu, jež slouží k přenosu dat, nabíjení či připojení externích zařízení.

Kontrola rodzicielskaKolor

Kolor
Wyraża kolor produktu, pokazy kolorów w zależności od produktu kolor przeważający / dominujący.

Akcesoria do tego produktu

Acne-Derm to nowoczesny krem przeciwtrądzikowy i wybielający przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry trądzikowej i z tendencją do przebarwień. Zawiera kwas azelainowy, który korzystnie działa na skórę. Jak go stosować? Czy warto?

spis treści

  • 1. Co to jest Acne-Derm?
  • 2. Skład Acne-Derm3. Stosowanie kremu Acne-Derm4. Przeciwwskazania i środki ostrożności5. Działania niepożądane

1. Co to jest Acne-Derm?

Acne-Derm to lek w postaci kremu do pielęgnacji skóry trądzikowej z przebarwieniami, który można kupić w aptece bez recepty. Cena Acne-Derm wynosi kilkanaście złotych, przy czym należy podkreślić, że Acne-Derm ma bardzo dobre opinie. Pacjenci cenią go za skuteczność, przyjemny zapach i widoczne efekty działania. Według wielu z nich to świetny produkt za niewielkie pieniądze.

Zobacz film: "Trądzik - podstawowe informacje"

2. Skład Acne-Derm

Jeden gram kremu zawiera 200 mg kwasu azelainowego (Acidum azelaicum). Produkt zawiera również glikol propylenowy, alkohol cetostearylowy i kwas benzoesowy, dzięki czemu wykazuje działanie przeciwtrądzikowe oraz wybielające skórę w przypadku hiperpigmenatcji (przebarwień skóry).

Zawarty w preparacie glicerol ma działanie silnie nawilżające, zaś substancja czynna, kwas azelainowy:

  • działa przeciwbakteryjnie,
  • zmniejsza liczbę mikrozaskórników,
  • reguluje proces rogowacenia i złuszczania naskórka,
  • zapobiega powstawaniu nowych zmian trądzikowych,
  • hamuje zwiększoną aktywność komórek barwnikowych skóry (melanocytów).

3. Stosowanie kremu Acne-Derm

Produkt leczniczy Acne-Derm jest przeznaczony do nakładania na skórę. Stosuje się na trądzik pospolity (Acne vulgaris) oraz przebarwienia skóry (Melanoderma). Krem można stosować u młodzieży w wieku od 12 do 18 lat.

Produkt Acne-Derm w postaci kremu stosuje się dwa razy na dobę: rano i wieczorem. Na umyte i dokładnie osuszone, chorobowo zmienione miejsca na skórze, należy nałożyć cienką warstwę kremu. Wskazane jest lekkie wcieranie kremu.

Dawka jednorazowa wynosi 1 g, to jest 4 cm kremu, co odpowiada 200 mg substancji czynnej. Tym samym dawka dobowa wynosi 2 g, to jest 8 cm kremu, co odpowiada 400 mg substancji czynnej.

W przypadku pominięcia dawki, należy zastosować produkt tak szybko, jak jest to możliwe. Nie należy jednak stosować dawki podwójnej w celu jej uzupełnienia. Pacjenci ze skórą wrażliwą przez pierwszy tydzień leczenia powinni stosować produkt raz na dobę wieczorem. Acne-Derm należy stosować długo, bo co najmniej 4 tygodnie, a w celu uzyskania trwałej poprawy nawet kilka miesięcy (jednak nie dłużej niż przez 6 miesięcy).

4. Przeciwwskazania i środki ostrożności

Przeciwwskazaniem do stosowania kremu Acne-Derm jest nadwrażliwość na kwas azelainowy lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, a także wiek. Nie należy go nakładać na skórę dzieci do 12. roku życia.

Nie należy stosować Acne-Derm w ciąży ani u kobiet karmiących piersią. Dopuszczalne jest to jedynie w przypadku, gdy korzyści dla matki są większe niż potencjalne zagrożenie dla płodu.

Należy jednak pamiętać, że kwas azelainowy, którego bezpieczeństwa dla płodu nie określono, w niewielkim stopniu przenika przez barierę łożyska oraz do mleka kobiet karmiących piersią.

W przypadku leczenia przebarwień skóry należy stosować jednocześnie kremy z filtrami UVA i UVB, ponieważ promieniowanie słoneczne może nasilać zmiany chorobowe i powodować ponowną pigmentację skóry. Po zastosowaniu kremu należy unikać ekspozycji na słońce.

Należy chronić oczy, usta, błony śluzowe przed kontaktem z produktem, a po nałożeniu kremu dokładnie umyć ręce. Jeśli nastąpi przypadkowy kontakt produktu w tych okolicach, należy przemyć je dużą ilością wody.

W przypadku leczenia trądziku u osób posiadających ciemną karnację, z uwagi na właściwości wybielające produktu, należy szczególnie wnikliwie obserwować skórę w miejscu jego stosowania.

5. Działania niepożądane

Ze względu na zawartość glikolu propylenowego krem może wywołać podrażnienie skóry. Z uwagi na obecność alkoholu cetostearylowego Acne-Derm może powodować miejscową reakcję skórną (w większości przypadków łagodne, stąd nie wymagają przerwania stosowania produktu).

Ze względu na zawartość kwasu benzoesowego, produkt może powodować niewielkiego stopnia podrażnienie skóry, oczu i błon śluzowych. W przypadku znacznego podrażnienia skóry, należy zmniejszyć ilość nakładanego produktu lub stosować Acne-Derm raz na dobę, do czasu ustąpienia objawów podrażnienia.

Jeżeli to konieczne, należy przerwać leczenie na kilka dni. Inne działania niepożądane to najczęściej: zaburzenia skóry i tkanki podskórnej, uczucie pieczenia, świąd, a także zaczerwienienie, suchość i łuszczenie skóry.

Objawy te zwykle pojawiają się początku leczenia. Jeżeli nie mijają, utrzymują się bądź nasilają, należy stosować produkt rzadziej - raz na dobę lub zmienić produkt na inny.

PLN 669, 83

Do oferty z najniższą ceną

3 oferty Właściwości produktu - 15 Dokumenty - 3 Dodatkowe odnośniki - Recenzja - 1 1 opinia

Wysyłka w ciągu 24h

Przelew, pobranie, karta kredytowa, PayPal, Sofort od.

Wysyłka do pozostałych krajów po uzgodnieniu.
Odbiór możliwy (PL-40-600 Katowice)

ASUS RT-AX58U
ASUS RT-AX58U router bezprzewodowy Gigabit Ethernet Dual-band (2. 4 GHz/5 GHz) 4G Czarny

Aktualność ceny:

Na stanie

Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

ASUS 90IG04Q0-MO3R10
Asus RT-AX58U Home Office Router (Ai Mesh WLAN System, WiFi 6 AX3000, Gigabit LAN, AiProtection, USB 3. 0, 160 MHz, VPN, PPTP, OpenVPN)

Aktualność ceny:

ASUS 90IG04Q0-MO3R10
Asus RT-AX58U AX3000 AiMesh Router 5GHz, 2. 4GHz 3000MBit/s

Aktualnie nie ma ofert dla tego produktu (dla wybranych kryteriów wyszukiwania) w wybranym regionie.
Prosimy użyć przeglądu UE lub zmienić kryteria filtrowania.

Dokumente

  • Stan: 02. 11. 2020. pdf[9. 04 MB]

  • [10. 32 MB][9. 02 MB]

Zastosowanie i pielęgnacja Asus 90ig05g0 Mo3r10

Bezpośredni link do pobrania Zastosowanie i pielęgnacja Asus 90ig05g0 Mo3r10

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Zastosowanie i pielęgnacja Asus 90ig05g0 Mo3r10

Dalsze parametry

Liczba anten zewnętrznych

Liczba anten zewnętrznych
Routery WiFi są wyposażone w antenę lub anteny do transmisji sygnałów WiFi. Antena może być zintegrowana wewnątrz modemu lub umieszczona na modemie na zewnątrz. Ogólnie rzecz biorąc, anteny zewnętrzne mają lepszą propagację sygnału niż anteny wewnętrzne. Na rozchodzenie się sygnału WiFi szczególnie w budynkach wpływa liczba ścian, sufitów oraz szereg przeszkód, przez które sygnał musi przejść i jest w nich stopniowo tłumiony.

41 GbitTak802. 11a (Wi-Fi 1), 802. 11b (Wi-Fi 2), 802. 11g (Wi-Fi 3), 802. 11n (Wi-Fi 4), 802. 11ac (Wi-Fi 5), 802. 11ax (Wi-Fi 6)5400 MB/secNie5, 2, 4 GHz1czarny
WymiarySzerokość opakowania25. 9 cmWysokość opakowania9. 0 cmGłębokość opakowania43. 9 cmWaga produktu w opakowaniu1. 7 kg