Uzupełnienie podręcznika Beko Cfd640w

Podręcznik Beko Cfd640w to kompleksowa instrukcja obsługi, która pomoże Ci w pełni wykorzystać możliwości Twojego sprzętu. Zawiera ona szczegółowe informacje na temat wszystkich funkcji, a także wskazówki dotyczące właściwego użytkowania i konserwacji. Podręcznik zawiera również wszystkie instrukcje, które należy zapoznać się przed rozpoczęciem użytkowania urządzenia. Uzupełnienie podręcznika zawiera również dodatkowe informacje, które mogą okazać się przydatne w codziennym użytkowaniu urządzenia, w tym informacje o ustawieniach, usługach i gwarancji. Uzupełnienie podręcznika Beko Cfd640w pozwala na pełne wykorzystanie możliwości sprzętu, a także pomaga w utrzymaniu go w dobrym stanie.

Ostatnia aktualizacja: Uzupełnienie podręcznika Beko Cfd640w

Podręcznik dla osób rozpoczynających naukę języka rosyjskiego od podstaw. Przeznaczony jest do pracy w szkołach ponadgimnazjalnych.

Publikację charakteryzuje:

– nowoczesny, przejrzysty układ podręcznika,

– polecenia w języku polskim i rosyjskim,

– płyta audio zawierająca nagrania lektorów z Rosji.

Pakiet Beseda składa się z 3 podręczników, 3 zeszytów ćwiczeń oraz materiałów dla nauczycieli. Zarówno podręczniki, jak i zeszyty ćwiczeń zawierają płyty CD z nagraniami.

Numer dopuszczenia: 881/1/2017.

Ten produkt jest niedostępny. Sprawdź koszty dostawy innych produktów.

Dane szczegółowe:
Wydawca: Gdańskie Oświatowe, GWO
Rok wyd. : 2009
Oprawa: miękka
Ilość stron: 224 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788388881244
ISBN: 83-8888-124-8
Data: 2008-12-04

×

1 / 1

Opis podręcznika:

Zeszyt stanowi uzupełnienie podręcznika "Między nami" dla V klasy: uporządkowane tematycznie, bogate zbiory ćwiczeń i zadań poszerzają treść podręcznika. Rozwijając niezbędne umiejętności praktyczne, uczą dokonywania wyborów, oceny wartości i pracy w zespole.

Podręcznik „Między nami. Zeszyt ćwiczeń” - oprawa miękka - Wydawca: Gdańskie Oświatowe, GWO.Uzupełnienie podręcznika Beko Cfd640w

Bezpośredni link do pobrania Uzupełnienie podręcznika Beko Cfd640w

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Uzupełnienie podręcznika Beko Cfd640w