Uwagi dotyczące instalacji Asus Maximusii Formula Maximus Ii Formula Motherboard

Asus Maximusii Formula Maximus Ii Formula Motherboard jest wyjątkowo wytrzymałą i wszechstronną płytą główną, zaprojektowaną z myślą o wydajnym i efektywnym działaniu. Jest idealna do zastosowań gier, a także innych zastosowań, w których wymagana jest wysoka wydajność i niezawodność. Płyta główna jest wyposażona w szereg funkcji, w tym w wydajny system chłodzenia, wyjątkowo szybkie gniazda pamięci RAM i wsparcie dla najnowszych technologii. Instalacja płyty głównej może być trochę skomplikowana i wymaga zachowania szczególnej ostrożności, aby uniknąć uszkodzenia sprzętu lub utraty danych. Przed rozpoczęciem instalacji należy zapoznać się z instrukcją obsługi producenta, aby w pełni wykorzystać wszystkie dostępne funkcje.

Ostatnia aktualizacja: Uwagi dotyczące instalacji Asus Maximusii Formula Maximus Ii Formula Motherboard

ASUS wprowadza do swojej oferty nową płytę główną - model ROG Maximus II Formula. Nowe dziecko przeznaczone jest głównie dla graczy oraz entuzjastów komputerowych. Wyposażona w między innymi w kartę dźwiękową SupremeFX X-Fi płyta przeznaczona jest dla procesorów Intela (LGA775) oraz do współpracy z pamięciami DDR2. Nowy Maximus to dzieło oparte o chipset P45 wspomagany przez mostek południowy - ICH10Rz. ASUS nie byłby sobą, gdyby zabrakło na niej rozbudowanego chłodzenia z heatpipe'ami czy specjalnie zaprojektowanego układu zasilania. Płyta pojawi się w sklepach pod koniec czerwca w cenie równej około 689zł.

---------------------------------

SupremeFX X-Fi – wierne odtwarzanie specjalnych efektów środowiskowych
Płyty sygnowane określeniem ROG (Republic of Gamers) stworzone zostały w celu zapewnienia niedoścignionych wrażeń dla prawdziwych graczy. Płyta ROG Maximus II Formula dostępna jest wraz z nową kartą audio SupremeFX X-Fi, która oferuje niesamowite efekty dźwiękowe 3D surround, wciągające uczestników w wirtualny świat rozgrywki. Kładąc nacisk na wysoką jakość komponentów z których została wykonana karta, ASUS użył do jej budowy kodeka ADI 2000B, a także wykorzystał technologie Creative X-Fi suite, CMSS3D oraz Crystalizer, a także efekty dźwiękowe EAX do tworzenia niesamowitych efektów dźwiękowych, które sprawiają że użytkownik może poczuć, że naprawdę znajduje się w samym centrum rozgrywki.
Proste zwiększenie wydajności z systemem CPU Level Up
Dzięki funkcji CPU Level Up gracze mogą w prosty sposób zwiększyć wydajność jednostki centralnej w zależności od wymagań danej gry. Wszystko co trzeba zrobić, to wybrać żądany model procesora z listy dostępnej w Biosie. Po dokonaniu wyboru, system zrobi całą resztę i odpowiednio dostroi szybkość działania jednostki centralnej. Podkręcanie procesora jeszcze nigdy nie było tak proste!
Projekt Extreme Engine dla wyjątkowej wydajności
Legendarne umiejętności inżynierów firmy ASUS znalazły swoje odzwierciedlenie w nowym rozwiązaniu o nazwie ROG Extreme Engine – to wielofazowe zasilanie następnej generacji, które daje nowe możliwości w zakresie overclockingu. Składający się z 16 fazowej sekcji zasilania procesora, 3 fazowej sekcji zasilania mostka północnego oraz 2 fazowej sekcji zasilania pamięci system Extreme Engine pozwala regulować napięcia poszczególnych komponentów dzięki opcjom dostępnym w Biosie. Przy zastosowaniu najwyższej jakości elementów systemu, stabilne zasilanie umożliwia osiągniecie maksymalnej wydajności przy efektywności energetycznej na poziomie 96% oraz zmniejszenie strat energetycznych, dzięki mniejszej ilości wytwarzanego ciepła – stwarzając ogromny potencjał, który wykorzysta każdy zapalony gracz.

---------------------------------

Uwagi dotyczące instalacji Asus Maximusii Formula Maximus Ii Formula Motherboard

Bezpośredni link do pobrania Uwagi dotyczące instalacji Asus Maximusii Formula Maximus Ii Formula Motherboard

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Uwagi dotyczące instalacji Asus Maximusii Formula Maximus Ii Formula Motherboard