Szybkie działanie Craftsman Cmcs505

Craftsman Cmcs505 to wysokiej jakości, wydajna piła spalinowa, która zapewnia szybkie działanie przy każdym zadaniu. Piła jest wyposażona w silnik o mocy 4,5 KM, umożliwiając jej pracę z maksymalną wydajnością. Urządzenie ma również dwa tryby pracy, pozwalając użytkownikom dostosować prędkość do wymagań pracy. Craftsman Cmcs505 wyposażony jest w wygodne uchwyty, które pomagają utrzymać równowagę i kontrolę podczas pracy. Piła posiada również wytrzymałe ostrza, które są w stanie przeciąć nawet grube drewno. Dodatkowo, piła jest wyposażona w system bezpieczeństwa, który zapobiega przypadkowemu uruchomieniu. Ten wysokiej jakości, wydajny produkt jest idealny dla wszystkich, którzy szukają szybkiego, skutecznego i niezawodnego narzędzia do cięcia drewna.

Ostatnia aktualizacja: Szybkie działanie Craftsman Cmcs505

Zestaw narzędzi dla mechaników Craftsman – 320-teiliges Sockel-Set

Ciężko pracujesz, aby mieć pewność, że wszystko działa tak, jak powinno, a ten 320-częściowy zestaw narzędzi Craftsman mechanik pomoże Ci wykonać zadanie. Od projektu tak skomplikowanego jak spędzenie dnia pod maską do zadania tak prostego jak dokręcanie śrub – masz narzędzia, których potrzebujesz.

TYLKO DZIŚ OTRZYMAJ 1+1 GRATIS!

Opis: Ponieważ żadne dwa miejsca pracy nie są takie same, ten zestaw jest dostępny w różnych rozmiarach i wymiarach, więc zawsze będziesz mieć go pod ręką.

Ten zestaw narzędzi Craftsman jest dostępny w różnych rozmiarach i wymiarach, więc zawsze będziesz mieć pod ręką to, czego potrzebujesz.

 • 1/4″, 3/8″, 1/2″ klucz zapadkowy
 • Rozmiary calowe i metryczne
 • 152 gniazda
 • 8 kluczy płaskich
 • W komplecie z etui

Właściwości

✅ Zawiera szybkozłączki w napędach 1/4″, 3/8″ i 1/2″

✅ 152 gniazda (6, 8 i 12) calowe i metryczne

✅ 4 rozszerzenia zwiększają Twój zasięg

✅ Dzięki 8 klawiszom numerycznym można zasuwać tam, gdzie nie wejdzie grzechotka

✅ W zestawie uchwyt magnetyczny z 12 śrubokrętami calowymi i metrycznymi

✅ 96 końcówek wkrętakowych zapewnia szybkie działanie i wszechstronność

✅ W zestawie 40 kluczy imbusowych i 4 adaptery

✅ W komplecie z walizką z 3 szufladami

PAKIET ZAWIERA

2x Craftsman-Tools™

 • Specyfikacja

  Numer artykułu011584
  Gwarancja (w miesiącach)12 m. Pojemność80 ml
 • Recenzje KlientówWażne informacje

  Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Działa drażniąco na oczy.

  W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła/iskrzenia/otwartego ognia/gorących powierzchni. Palenie wzbronione. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, narodowymi oraz międzynarodowymi przepisami.

  Informacja o produkcie

  Środek do dezynfekcji rąk o działaniu nawilżającym!

  Bakteriobójczy środek do dezynfekcji rąk marki Gunry jest dostępny w małym i poręcznym formacie, dzięki któremu nadaje się doskonale do zabrania do samochodu, torby treningowej i na podróż! Ma szybkie działanie i nawilża, co sprawia, że mycie nie wysusza rąk.

Opis produktu

Udoskonalony wyciąg z konopi konopi, syberyjski, kasztanowy, kamfora, wanilii i kapsainy utrzymuje ciepło przez długi czas, sztywne stawy, zmęczone mięśnie lub niespokojne kończyny.

Składniki

Aqua, Alcohol Denat, Glycerin, Cannabis Sativa Seed Oil, Camphor, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cannabis Sativa Seed Extract, Aesculus Hippocastanum Seed Exact, Carbomer, Vanillyl Butyl Ether, Abies Sibirica Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Sodium Hydrovel. xide, limonka e, ekstrakt z Capsicum Annuum.

Szybkie działanie Craftsman Cmcs505

Bezpośredni link do pobrania Szybkie działanie Craftsman Cmcs505

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Szybkie działanie Craftsman Cmcs505