Specyfikacja Dell Hhb

Specyfikacja Dell Hhb to zaawansowany system do zarządzania infrastrukturą IT. Pozwala on na kontrolowanie i zarządzanie wszystkimi częściami systemu IT, w tym oprogramowaniem, sprzętem i usługami. Dzięki temu systemowi można skutecznie monitorować, kontrolować i optymalizować wszystkie komponenty infrastruktury IT. System Dell Hhb dostarcza również zaawansowane narzędzia do zarządzania, dzięki którym można wykorzystywać dane w celu wzmocnienia wydajności oraz zapewnienia kompatybilności zgodnie z obowiązującymi wymogami. System Dell Hhb jest bardzo przydatnym narzędziem dla wszystkich, którzy chcą mieć kontrolę nad swoją infrastrukturą IT.

Ostatnia aktualizacja: Specyfikacja Dell Hhb

Dell Inspiron 15 3525 to 15-calowy laptop o wydajności, której potrzebujesz, wyposażony w procesor najwyższej klasy, doskonały wyświetlacz i baterię o długim czasie pracy.

Korzyści:

 • Doskonałą wydajność zapewni procesor mobilny AMD Ryzen™ 5 5625U (6 rdzeni/12 wątków, maks. częstotliwość w trybie Boost do 4. 3 GHz) z układem graficznym Radeon™
 • 8 GB pamięci operacyjnej DDR4 pozwoli na stabilne działanie programów
 • Szybki start systemu i aplikacji dzięki dyskowi SSD 512 GB
 • Zdjęcia, filmy i inne obrazy wyglądają olśniewająco na wyświetlaczu 15. 6" o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080)
 • Porty USB 3. 1 gen 1 zapewnia zawrotną szybkość transferu plików
 • Oglądaj najnowsze filmy na dużym ekranie dzięki złączu HDMI
 • Nowy system operacyjny Windows 11 jest szybki i płynny

Laptopy marki Dell z serii XPS cieszą się na świecie bardzo dobrą opinią, zwłaszcza w przypadku mniejszych modeli z ekranem o przekątnej 13, 3". To właśnie Dell jako pierwszy wprowadził rewolucję w odchudzaniu ramek wokół matrycy. Stał się przy tym wzorem, gdzie obecnie inni producenci z lepszym bądź gorszym skutkiem próbują naśladować rozwiązanie amerykańskiego producenta. W tym roku, podczas targów CES w Las Vegas doczekaliśmy się premiery nowej wersji, ochrzczonej numeracją 9370. Ma ona względem poprzednika kilka zmian, w których najważniejszą jest zmodyfikowany układ chłodzenia. Czy nowość jest warta rozważenia? Zapraszam do recenzji Della XPS 13 9370, w którym postaram się odpowiedzieć na pytanie, czy nowa wersja jest lepsza od poprzedniej.

Autor: Damian Marusiak

Przyznam, że ultrabooki Dell XPS 13 nie są zbyt łatwe do dostania do celów recenzenckich. Na szczęście redakcja PurePC w ostatnim czasie miała możliwość gruntownego sprawdzenia możliwości oferowanych przez wariant XPS 13 o numeracji 9370, a więc tej najnowszej. Blisko dwa lata temu w teście Dell XPS 13 9350 napisałem, że ten laptop jest niemalże ideałem ultrabooka i doskonałym przykładem jak odchudzenie ramek może wpłynąć na zmniejszenie rozmiarów całego urządzenia. Model XPS 13 9370 jest naturalnym rozwinięciem pewnych cech poprzedników, gdzie znalazło się również miejsce dla nowości, w tym wspomnianego już zmodyfikowanego nieco układu chłodzenia. Sprzęt ma wprawdzie kilka drobnych wad, ale w ogólnym rachunku podtrzymuję swoje zdanie sprzed dwóch lat - Dell XPS 13 9370 w dalszym ciągu jest wzorem dla innych ultrabooków.

Dell XPS 13 9370 jest najnowszą wersją popularnego ultrabooka od amerykańskiego producenta. Otrzymujemy m. in. procesor Intel Core i7-8550U oraz zmodyfikowany system chłodzenia.

Dell XPS 13 9370 został wyposażony w procesor Intel Core i7-8550U, należący do rodziny Intel Kaby Lake Refresh. Ósma generacja mobilnych procesorów została oficjalnie zaprezentowana przez Intela pod koniec sierpnia 2017 roku. Omawiana jednostka charakteryzuje się taktowaniem bazowym na poziomie 1, 8 GHz z możliwością automatycznego podbicia w trybie Turbo Boost 2. 0 do wartości maksymalnie 4, 0 GHz. Jako że mamy do czynienia z energooszczędnym układem wykonanym w 14-nm procesie technologicznym oczywistym jest, że będzie pobierał raczej niewiele mocy. Tak też jest w istocie, ponieważ TDP modelu Intel Core i7-8550U ustalone zostało na poziomie 15W. W efekcie Dell XPS 13 9370 jest sprzętem energooszczędnym, nawet pod dużym obciążeniem. Po raz pierwszy także procesor niskonapięciowy został wyposażony w cztery rdzenie oraz osiem wątków. Wcześniej jednostki Core i7 ULV miały maksymalnie dwa rdzenie oraz cztery wątki. Procesor zastosowany w testowanym ultrabooku jest przylutowany do złącza BGA, tak więc nie ma możliwości jego wymiany. Ponadto zablokowany BIOS uniemożliwia jakiekolwiek próby OC.

Konfiguracja ultrabooka Dell XPS 13 9370:

 • Procesor Intel Core i7-8550U (1, 8 GHz - 4, 0 GHz)
 • 16 GB pamięci RAM LPDDR3 1866 MHz
 • Zintegrowany układ Intel UHD Graphics 620
 • Matryca 13, 3" / błyszczący IPS / rozdzielczość 1920x1080 pikseli
 • Dysk SSD Toshiba XG5 M. 2 / 512 GB / Interfejs PCIe x4 Gen. 3 NVMe
 • System operacyjny Microsoft Windows 10 Home 64-bit

Ultrabook Dell XPS 13 9370 od początku powstawał jako sprzęt bez dedykowanych układów graficznej. Z tego względu w środku znajdziemy wyłącznie zintegrowany Intel UHD Graphics 620. Charakteryzuje się taktowaniem bazowym na poziomie 300 MHz z możliwością podbicia w trybie Turbo do maksymalnie 1150 MHz. Jeśli już ktoś zaplanuje sobie pograć na tym sprzęcie, to raczej w mniej wymagające tytuły tj. Counter Strike: Global Offensive. Oprócz tego urządzenie oferuje nam 16 GB RAM pracującej w trybie Dual Channel, szybki dysk SSD oraz matrycę o rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Co ciekawe - tym razem błyszczącą, a nie dotykową. Całości dopełnia system Microsoft Windows 10 Home 64-bit.

Specyfikacja Dell Hhb

Bezpośredni link do pobrania Specyfikacja Dell Hhb

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Specyfikacja Dell Hhb