Referencje techniczne dotyczące sprzętu Cal Flame Bbq07843p

Cal Flame BBQ07843P jest najnowszym modelem grilla firmy Cal Flame, który oferuje wszystkie najnowsze technologie i funkcje grilla. Jest wyposażony w nowoczesny system sterowania temperaturą i wyświetlacz LED, dzięki czemu można precyzyjnie kontrolować temperaturę w grilu. Ponadto, grill ma wbudowaną funkcję szybkiego nagrzewania, która pozwala szybko osiągnąć pożądaną temperaturę. Obsługa grilla jest łatwa dzięki zintegrowanemu systemowi kontroli, który pozwala łatwo wybierać i zmieniać ustawienia. Grill jest również wyposażony w cztery różne palniki, co pozwala na szybkie i jednolite grillowanie. Łatwy w obsłudze i wyposażony w wiele funkcji, Cal Flame BBQ07843P jest doskonałym wyborem dla każdego, kto chce mieć najlepszy grill.

Ostatnia aktualizacja: Referencje techniczne dotyczące sprzętu Cal Flame Bbq07843p

Programowalność i rozszerzalność — API Power Platform — Rozpoczęcie (wersja zapoznawcza) - Power Platform | Microsoft LearnPrzejdź do głównej zawartości

Ta przeglądarka nie jest już obsługiwana.

Przejdź na przeglądarkę Microsoft Edge, aby korzystać z najnowszych funkcji, aktualizacji zabezpieczeń i pomocy technicznej.

  • Artykuł
  • Czas czytania: 2 min

[Ten artykuł stanowi wstępną wersję dokumentacji i może ulec zmianie. ]

Interfejs API Power Platform jest obecnie używany do zarządzania środowiskami, ustawieniami dzierżawy i zapytaniami o dane dotyczące wydajności.

Ważne

  • Jest to funkcja w wersji zapoznawczej.
  • Funkcje w wersji zapoznawczej nie są przeznaczone do użytku w środowiskach produkcyjnych i mogą mieć ograniczoną funkcjonalność. Te funkcje są udostępniane przed oficjalnym wydaniem, dzięki czemu klienci mogą szybciej uzyskać do nich dostęp i przekazać opinie na ich temat.
  • Ta funkcja jest stopniowo wdrażana w różnych regionach i może nie być jeszcze dostępna w Twoim regionie.
  • Sprawdź najnowsze referencje techniczne dla wersji API 2022-03-01-przegląd.

Dodatkowe zasoby

Referencje techniczne dotyczące sprzętu Cal Flame Bbq07843p

Bezpośredni link do pobrania Referencje techniczne dotyczące sprzętu Cal Flame Bbq07843p

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Referencje techniczne dotyczące sprzętu Cal Flame Bbq07843p