Podręcznik użytkownika i informacje o gwarancji Fujitsu Mpb3064at

Fujitsu Mpb3064at jest wytrzymałym, wszechstronnym i wydajnym dyskiem twardym, który jest doskonałym rozwiązaniem dla wymagających użytkowników. Jego podręcznik użytkownika zawiera wszystkie niezbędne informacje na temat konfiguracji, obsługi i użytkowania dysku twardego. Oprócz tego, Fujitsu Mpb3064at jest objęty gwarancją producenta na okres trzech lat, która obejmuje wszelkie wady materiałowe i produkcyjne. W razie jakichkolwiek problemów z dyskiem twardym, użytkownicy mogą skorzystać z profesjonalnego wsparcia technicznego Fujitsu, aby uzyskać pomoc i wsparcie.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik użytkownika i informacje o gwarancji Fujitsu Mpb3064at

Zakończenie wsparcia sterowników drukarek dla systemów Windows 7, 8, 8. 1, Server 2008, 2008R2.

Firma HP nie obsługuje tych sterowników od 1 listopada 2022 roku. HP zaleca aktualizację systemu operacyjnego do obsługiwanej wersji. Dowiedz się więcej

Instrukcje i podręczniki

Pobierz najnowsze instrukcje i podręczniki użytkownika dla produktów Brother

Zobacz instrukcje

Servicepartner Login

Witamy na stronie Opcji Serwisowych Fujitsu.

Aktywacja

Operacje przeprowadzane na tej stronie umozliwiaja przypisanie zakupionych przez Panstwa Opcji serwisowych do konkretnych typów urzadzen z dokladnoscia do numerów seryjnych oraz lokalizacji na terenie Polski. Dane te zostana wprowadzone do centralnej bazy danych Fujitsu Technology Solutions, do której maja dostep wszystkie nasze Autoryzowane Punkty Serwisowe.

Posiadamy dwa rodzaje kluczy aktywacyjnych, (1) klucz aktywacyjny dla standardowej rejestracji Opcji Serwisowej oraz (2) klucz aktywacyjny "Master" dla Opcji Serwisowej Rozwiązanie (czyli jednoczesnej rejestracji wielu Opcji Serwisowych sprzętowych/programowych).

Proszę pamiętać, że w ramach serwisu gwarancyjnego przetwarzamy dane osobowe i kontaktowe Państwa lub dedykowanych osób kontaktowych, które zostały nam przekazane (imię i nazwisko, adres, adres e-mail, numer telefonu). W przypadku zakupu Pakietu Wsparcia od partnera handlowego Fujitsu, przekazujemy takie dane do umownego partnera handlowego i partnera serwisowego w celu dostarczenia wymaganej usługi oraz do proaktywnego informowania użytkownika o zakończeniu świadczenia usługi. W celu uzyskania dalszych informacji na temat przetwarzania danych oraz informacji, które należy dostarczyć zgodnie z art. 13 i 14 rozporządzenia (UE) 2016/679 ("Ogólne rozporządzenie o ochronie danych"), należy zapoznać się z broszurą gwarancyjną Fujitsu i / lub lokalnymi informacjami dotyczącymi ochrony danych stosowanymi na terytorium Polski. Te informacje można znaleźć na stronie lokalnej jednostki krajowej Fujitsu. Prosze wprowadzic klucz aktywacyjny. Aby rozpoczac proces aktywacji Opcji Serwisowej, prosimy o wprowadzenie klucza aktywacyjnego. Klucz aktywacyjny:-DalejOpcjonalnie: aby ponownie wprowadzić dane dotyczące kontaktu i lokalizacji, proszę wprowadzić poniżej użyty klucz aktywacyjny lub numer seryjny oraz kod pocztowy. Klucz aktywacyjny:lub numer seryjny:oraz kod pocztowy:

Podręcznik użytkownika i informacje o gwarancji Fujitsu Mpb3064at

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik użytkownika i informacje o gwarancji Fujitsu Mpb3064at

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik użytkownika i informacje o gwarancji Fujitsu Mpb3064at