Podręcznik informacyjny Canon Dr 5010c Imageformula Document Scanner

Canon DR 5010C ImageFormula Document Scanner to wysokiej klasy skaner dokumentów, który oferuje wyjątkową wydajność i wydajność. Skaner może skanować dokumenty w rozdzielczości do 600 dpi i przesyłać je bezpośrednio do aplikacji, takich jak Adobe Acrobat i Microsoft Word. Jest to idealne rozwiązanie dla wysokowydajnego skanowania dużych ładunków i dużych dokumentów dokumentalnych. Skaner wyposażony jest w funkcje, takie jak tekstowy skaner kolorowy, skanowanie zdjęć i skanowanie kart ID, dzięki czemu jest idealnym narzędziem do skanowania wszystkich rodzajów dokumentów. Skaner ma również wbudowany system automatycznego wykrywania i usuwania błędów, dzięki czemu można zapewnić, że skanowane dokumenty będą precyzyjne i dokładne. Canon DR 5010C ImageFormula Document Scanner to skaner, który oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby przeskanować wszystkie dokumenty.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik informacyjny Canon Dr 5010c Imageformula Document Scanner

Pobieranie sterowników, oprogramowania i podręczników oraz dostęp do zasobów pomocy technicznej i rozwiązywania problemów

Wybierz posiadany skaner, aby uzyskać dostęp do najnowszych plików do pobrania, w tym sterowników, oprogramowania, podręczników i oprogramowania układowego.

Po wyświetleniu strony produktu skorzystaj z kart w celu przechodzenia między poszczególnymi rodzajami zawartości.

Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub pocztą e-mail, aby uzyskać pomoc techniczną

Numer seryjny

Tutaj dowiesz się, jak znaleźć numer seryjny produktu B2B.

Recyklingu

Więcej informacji o programie recyklingu kaset firmy Canon

lub

Korzystaj z tej strony, aby skonfigurować swoje urządzenie i poznać wszystkie jego możliwości.

© CANON INC. 2023

imageFORMULA DR-6030C

Urządzenie imageFORMULA DR-6030C, szybki skaner produkcyjny A3 o wyjątkowo niewielkiej konstrukcji, oferuje doskonałą niezawodność i wszechstronność: to idealne rozwiązanie w przypadku scentralizowanych lub zdalnych biur, a także do specjalistycznych zastosowań.

Korzyści

 • Wyjątkowo niewielki skaner produkcyjny A3
 • Skanowanie w kolorze z wysoką prędkością (60 str. /min w układzie pionowym/ 80 str. /min w układzie poziomym)
 • Zaawansowane funkcje przetwarzania obrazu
 • Wyjątkowo niezawodny system przenoszenia papieru
 • Najlepsza w klasie energooszczędność
 • Opcjonalny moduł skanera płaskiego 101
 • Dołączone oprogramowanie Kofax VRS

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon imageFORMULA DR-6030C

Niespotykana szybkość i wydajność

Zwiększenie wydajności w środowiskach o dużym natężeniu pracy jest proste dzięki zastosowaniu szybkiego skanera kolorowego DR-6030C. Zastosowana technologia 3-liniowej matrycy CMOS CIS firmy Canon oraz funkcja kompresji obrazu do formatu JPEG umożliwiają osiągnięcie prędkości skanowania na poziomie 80 str. /min (w orientacji poziomej).

Kompaktowa konstrukcja

Urządzenie DR-6030C to jeden z najmniejszych skanerów produkcyjnych A3 – to idealne rozwiązanie do zastosowania w siedzibach dużych korporacji lub w niewielkich biurach, gdzie ilość miejsca na urządzenie jest ograniczona. Użytkownicy docenią możliwość wygodnego podawania i odbierania dokumentów z przodu urządzenia.

Doskonała wydajność i najwyższa jakość obrazu

Urządzenie DR-6030C przechwytuje dokładne obrazy w wysokiej jakości za każdym razem. Dzięki trzem dedykowanym trybom opracowanym w celu poprawy tekstu i usunięcia obszarów ciemnych bądź ze wzorem w tle, skaner DR-6030C odtwarza czytelne obrazy zoptymalizowane pod kątem aplikacji OCR lub systemów automatycznego pozyskiwania danych. Dodatkowe funkcje, takie jak automatyczne wykrywanie koloru, automatyczny wybór rozmiaru i korekcja przekosu, korekcja kierunku tekstu oraz niestandardowa opcja usuwania kolorów, dodatkowo poprawiają jakość i spójność obrazu.

Bezproblemowe podawanie papieru

Skaner DR-6030C, skonstruowany wokół tego samego niezawodnego systemu przenoszenia papieru co jego wiodący na rynku poprzednik, DR-5010C, może wykonać nawet do 10 000 skanowań dziennie. Wysoce precyzyjny mechanizm rolki umożliwia podawanie dokumentów bez zacięć w szerokiej gamie rozmiarów: od nośników A3 i kart plastikowych po dokumenty o długości 3 metrów. Możliwość wyboru prostego przebiegu papieru ułatwia skanowanie dokumentów o grubości nawet do 546 g/m².

Czołowa w tej klasie energooszczędność

DR-6030C to najbardziej wydajny energetycznie skaner produkcyjny w swojej klasie. Podczas skanowanie zużywa zaledwie 41, 1 W energii, pozwalając zaoszczędzić pieniądze i pomagając zadbać o środowisko.

Wysoce funkcjonalne oprogramowanie

Skaner DR-6030C jest wyposażony w wiodące w branży oprogramowanie do przetwarzania obrazów — Kofax VRS — dzięki czemu zapewnienia jeszcze wyższą jakość.

Możliwość skanowania płaskiego


Aby zapewnić jeszcze większą wszechstronność, skaner DR-6030C jest w pełni zgodny z opcjonalnym modułem skanowania płaskiego 101, umożliwiającym skanowanie oprawionych i delikatnych dokumentów.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon imageFORMULA DR-6030C, jego cechach i możliwościach.

Prędkość skanowania dokumentów w formacie A4 (jednostronnie)

Automatyczny podajnik dokumentów

Dzienny nakład skanowania

Dwustronne skanowanie w formacie A3

Poprawiona jakość obrazu

 • Skaner

 • Dokumentacja

 • Płyta instalacyjna

 • Płyta Kofax VRS

 • Przewód zasilający

 • Kabel USB

 • Prowadnica wysuwania dokumentów

 • Ściereczka do czyszczenia

Dołączone oprogramowanie

Dowiedz się więcej na temat oprogramowania dołączonego do skanera.

Aplikacje Canon

 • Pomoc techniczna dotycząca Kofax VRS

Zgodność: Windows

Aplikacje opracowane przez firmy trzecie

Kofax VRS

VRS – wiodące w branży oprogramowanie do przetwarzania obrazów – skraca czas ręcznego przygotowywania dokumentów, zwiększa jakość skanowanych dokumentów i maksymalizuje wydajność skanerów produkcyjnych. Większa wydajność dzięki poprawionej czytelności tekstu i większej skuteczności rozpoznawania znaków za pomocą funkcji OCR.
Zgodność z systemem operacyjnym Windows

Zestaw SDK (Software Developer Kit)

Program Business Solutions Developer Programme (BSDP) daje dostęp do informacji technicznych ułatwiających programowanie aplikacji do gramy produktów firmy Canon dla klientów biznesowych. Więcej informacji na temat naszych pakietów SDK można znaleźć na stronie internetowej programu dla programistów firmy Canon.

lub

Podręcznik informacyjny Canon Dr 5010c Imageformula Document Scanner

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik informacyjny Canon Dr 5010c Imageformula Document Scanner

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik informacyjny Canon Dr 5010c Imageformula Document Scanner