Podręcznik dla pracowników służby zdrowia Asus Wireless N600

Podręcznik dla pracowników służby zdrowia Asus Wireless N600 to kompleksowy przewodnik po oprogramowaniu Asus Wireless N600, które może być używane do bezprzewodowego przesyłania danych w służbie zdrowia. Podręcznik ten zawiera wszystkie informacje niezbędne do poprawnego skonfigurowania i używania oprogramowania. Podręcznik zawiera informacje dotyczące bezpieczeństwa, w tym wskazówki dotyczące ochrony danych, bezpieczeństwa sieci i bezpiecznego przesyłania danych w sieci. Oprogramowanie umożliwia również łatwe i bezpieczne dostępy do sieci, uwierzytelnianie użytkowników i zarządzanie uprawnieniami. Podręcznik dla pracowników służby zdrowia Asus Wireless N600 oferuje wszechstronne i w pełni funkcjonalne środowisko bezprzewodowe, które umożliwia szybkie i bezpieczne przesyłanie danych w służbie zdrowia.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik dla pracowników służby zdrowia Asus Wireless N600

Opis podręcznika:

Intensywny kurs do nauki języka niemieckiego skierowany jest do opiekunów osób starszych, rehabilitantów, pielęgniarek, pielęgniarzy, lekarzy i innych pracowników służby zdrowia. Powstał z myślą o osobach, które poznały podstawy języka niemieckiego i chcą w krótkim czasie opanować niezbędne słownictwo związane z pracą w zawodzie. Zawiera zwroty i wyrażenia, które będą pomocne w codziennych sytuacjach, a także specjalistyczne słownictwo przydatne w kontakcie z innymi pracownikami opieki medycznej.
Kurs kształci praktyczne umiejętności z zakresu komunikacji zawodowej. Każdy rozdział składa się z czterech części: dialogów, słownictwa, ćwiczeń i nauki wymowy. Tematy lekcji zostały dobrane tak, aby umożliwić uczącemu się zapoznanie się ze zwrotami najbardziej przydatnymi podczas codziennej pracy. 14 rozdziałów tematycznych dotyczy takich zagadnień jak: rozmowa o pracę, wdrożenie w obowiązki na danym stanowisku, komunikacja z osobami starszymi i chorymi, udzielanie pierwszej pomocy, informacje dotyczące systemu opieki zdrowotnej w Niemczech.
W podręczniku znajdują się praktyczne wskazówki, jak poprawnie wymawiać wyrazy i zdania w języku niemieckim. Książkę uzupełniają nagrania profesjonalnych lektorów, dołączone na płycie CD audio oraz do pobrania z Internetu. Niemal 70 minut nagrań dialogów i część poświęcona wymowie pozwolą rozwinąć umiejętności rozumienia ze słuchu oraz swobodnego mówienia.

Podręcznik „Niemiecki dla opiekunów i pracow. służby zdrowia” - oprawa miękka - Wydawca: Edgard. Cena 29. 47 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź na bieżąco

Dowiedz się, co nowego na Freepik, i otrzymuj powiadomienia o świeżo dodanych zasobach i funkcjach.

Aby czytać nasze artykuły wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Spokojnie, dodanie wyjątku nie wyłączy blokowania reklam.

Podręcznik dla pracowników służby zdrowia Asus Wireless N600

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik dla pracowników służby zdrowia Asus Wireless N600

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik dla pracowników służby zdrowia Asus Wireless N600