Plakat ustawiający Fujitsu F2mc 16h

Fujitsu F2mc 16h to przełomowy model plakatu ustawiającego, który oferuje szybkie, wydajne i wysoce precyzyjne ustawianie. Urządzenie ma szeroką gamę aplikacji, w tym drukowanie, skanowanie, składanie i wiele innych. Plakat ustawiający Fujitsu F2mc 16h ma bardzo dużą wydajność i może drukować plakaty w wysokiej rozdzielczości do 2000 x 2000 dpi na minutę. Urządzenie jest wyposażone w technologię druku bezpośredniego, która zapewnia bardzo niski poziom zużycia tonera. Dodatkowo plakat ustawiający Fujitsu F2mc 16h ma szybki czas wydruku, dzięki czemu można szybko przygotować duże ilości plakatów.

Ostatnia aktualizacja: Plakat ustawiający Fujitsu F2mc 16h

-45% PROMOCJA Jeszcze tylko:

  • Strona główna
  • Plakaty
  • Plakat: Zdrój czekoladowy ustawiający z świeczkami na zamazanym tle

Plakat:

Zdrój czekoladowy ustawiający z świeczkami na zamazanym tle.

Autor: ©

Numer zdjęcia:

#110425871

Inne tematy:

walcowane, przy świecach, narcyz, ręcznik, salon, zamazany, kosmetyk, masaż, Skincare

Wizualizacja produktu

Ten przycisk umożliwia obrócenie wybranego kadru, tak by szerokość została zamieniona z wysokością.


Halloweenowy Plakat Ustawiający Z Wampir Czarownicy Mumii Wilka Mężczyzna Ducha żniwiarki Charakterem | Premium Wektor

Plakaty BILD dostępne tylko w online. Zamów szybko i wygodnie z dostawą do Ciebie.

Nadają osobistego charakteru wnętrzom, pełnią funkcję dekoracyjną, podkreślają indywidualne zainteresowania, styl i upodobania. W ofercie IKEA znajdziesz rozmaite plakaty i grafiki na ścianę – od nowoczesnych abstrakcji, przez teksty motywujące, motywy roślinne i pejzaże, po reprodukcje starych grafik.

Plakaty i grafiki na ścianę

Błękitne fale, zielone liście monstery, szkice ptaków, portrety ludzi, pejzaże, abstrakcyjne kompozycje, fragmenty wielkich miast – współczesne plakaty na ścianę przypominają niekiedy obrazy wielkich mistrzów, a różnorodność stylów jest tak duża, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zarówno plakaty, jak i mniejsze obrazki na ścianę wymagają jednak szczególnej ekspozycji. W ofercie IKEA znajdziesz rozmaite ramki na zdjęcia i obrazy. Wykonane z metalu lub litego drewna, podkreślą charakter grafik.

Różne rozmiary plakatów

W IKEA znajdziesz plakaty do domu nie tylko o różnorodnej tematyce, lecz także w rozmaitych rozmiarach: od formatów zupełnie małych (21 × 30 cm) po duże (61 × 91 cm). Wybierz plakat idealny dla swojego domu lub skomponuj kolaż z plakatów różnej wielkości.

Plakat ustawiający Fujitsu F2mc 16h

Bezpośredni link do pobrania Plakat ustawiający Fujitsu F2mc 16h

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Plakat ustawiający Fujitsu F2mc 16h