Obsługa i konserwacja Electrolux Efc466npaw

Obsługa i konserwacja Electrolux Efc466npaw wymaga regularnych przeglądów i konserwacji, aby zachować pełną sprawność. Przede wszystkim, urządzenie powinno być regularnie czyszczone, pozbywając się kurzu i innych zanieczyszczeń. Zaleca się również wymianę filtrów co najmniej raz w roku, aby zapobiec uszkodzeniom i zachować optymalną wydajność. Przeprowadzanie regularnego przeglądu może zapobiec większym problemom i zmniejszyć potrzebę napraw. W celu zachowania pełnego bezpieczeństwa, zaleca się regularne sprawdzanie zasilacza, złączy i innych elementów urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Obsługa i konserwacja Electrolux Efc466npaw

Problem

 • Jak mogę złożyć reklamację?
 • Jak zareklamować urządzenie zakupione poprzez stronę Electrolux?
 • Zakupy bezpośrednie-reklamacja

Rozwiązanie

Obsługą zgłoszeń dotyczących urządzeń zakupionych za pośrednictwem strony Electrolux. pl zajmuje się dział Wsparcia Sprzedaży Online. W celu usprawnienia obsługi prosimy o przygotowanie numeru dokumentu dostawy (znajduje się na fakturze wystawionej przez Electrolux). Reklamację można złożyć pod numerem +48 22 749 61 61 (koszt zgodny z taryfą operatora) w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku. lub wysyłając wiadomość email na adres zakupyonline@electrolux. com.. 

W przypadku zakupu urządzenia u jednego z naszych partnerów handlowych zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 22 749 61 00  (koszt zgodny z taryfą operatora) w godzinach 8-18 od poniedziałku do piątku lub wysyłając wiadomość email na adres infolinia@electrolux. com.. 

Czy wiesz, że dziennie dodajemy kilkanaście instrukcji obsługi całkowicie bezpłatnie?Dlatego jeśli szukasz instrukcji do produktu, wpisz jego nazwę w wyszukiwarce, a następnie kliknij enter.

Pamiętaj, że zawsze możesz zamówić instrukcję do każdego produktu zporównywarki produktów.Za darmo!

Rozwiń

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

pietel8 04 Feb 2012 06:46 87961

 • #1Level 9  

 • #2awidzisz24Level 1  

  #2

  Dziękuję

 • #3Piotr2608

  Company Account
  Level 41  #3

  Tutaj oryginał instrukcja obsługi w pdf.
  Jest też i Service Manual dla chętnych.

Obsługa i konserwacja Electrolux Efc466npaw

Bezpośredni link do pobrania Obsługa i konserwacja Electrolux Efc466npaw

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Obsługa i konserwacja Electrolux Efc466npaw