Oświadczenie o ograniczonej gwarancji Fujitsu Airstage Arxb36l

Fujitsu Airstage Arxb36l to jeden z najbardziej wytrzymałych i niezawodnych systemów klimatyzacji dostępnych na rynku. Firma Fujitsu gwarantuje, że system będzie sprawny i bezawaryjny przez okres 5 lat od daty zakupu. Co więcej, Fujitsu oferuje ograniczoną gwarancję, która obejmuje wszystkie części, usługi i usługi wsparcia, w celu zapewnienia sprawnego działania systemu. Gwarancja obejmuje również usługi napraw, wymiany części i usługi serwisowe, które są niezbędne do utrzymania wydajności systemu. Oświadczenie o ograniczonej gwarancji Fujitsu Airstage Arxb36l zapewnia użytkownikom bezpieczeństwo i pewność, że system będzie działać bezawaryjnie przez okres 5 lat.

Ostatnia aktualizacja: Oświadczenie o ograniczonej gwarancji Fujitsu Airstage Arxb36l

Gwarancja

Jeśli masz problemy z używaniem skanera Fujitsu lub podejrzewasz, że jest on uszkodzony, skontaktuj się z działem SupportDesk w celu uzyskania pomocy.

Jeśli skaner okaże się wadliwy, jest on objęty roczną gwarancją obowiązującą od daty zakupu produktu.

Czas trwania (lata)¹Wcześniejsza wymiana²Naprawa na miejscu³Konserwacja zapobiegawcza⁴Warunki i postanowieniaFujitsu SP-1120N✔✘PobierzFujitsu SP-1125NFujitsu SP-1130NFujitsu SP-1425Fujitsu fi-65FFujitsu fi-800RFujitsu fi-7030Fujitsu fi-7140Fujitsu fi-7240Fujitsu fi-7160Fujitsu fi-7260Fujitsu N7100EFujitsu fi-7180Fujitsu fi-7280Fujitsu fi-7300NXFujitsu fi-7460Fujitsu fi-7480Fujitsu fi-7600PobierzFujitsu fi-7700SFujitsu fi-7700Fujitsu fi-7800W czasie 1 wizytyPobierzFujitsu fi-7900
1

1. Informacje o ograniczonej gwarancji

Niniejsza ograniczona gwarancja dotyczy tylko pierwotnego nabywcy nowych opon produkowanych przez NEXEN TIRE, które są stosowane w tym samym pojeździe, w którym zostały początkowo zamontowane.
Niniejsza gwarancja obowiązuje, jeśli spełnione są wszystkie następujące wymagania:

 • Opona została zakupiona po 1 lutego 2016 r.
 • Parametry takie jak rozmiar, nośność i indeks prędkości opon są zgodne z wartościami zalecanymi przez producenta pojazdu lub wyższe.
 • Opony nie są niezdatne do użytku z powodów wymienionych w sekcji PRZYPADKI NIEOBJĘTE GWARANCJĄ.

2. Zasady i okres obowiązywania gwarancji

Ograniczona gwarancja obowiązuje maksymalnie przez okres 6 lat od daty produkcji lub 5 lat od daty zakupu.

 1. Każda opona wyprodukowana przez firmę NEXEN TIRE jest objęta gwarancją na bezpłatną wymianę w przypadku wad materiałowych i produkcyjnych w początkowym okresie gwarancyjnym, to znaczy do zużycia bieżnika wynoszącego maksymalnie 1, 6 mm oryginalnej rzeźby bieżnika lub w ciągu 12 miesięcy od momentu zakupu, w zależności od tego, co nastąpi jako pierwsze (koszt montażu, wyważania i wszelkie inne opłaty za usługi wraz z obowiązującymi podatkami ponosi właściciel).
 2. Po wygaśnięciu okresu gwarancji na bezpłatną wymianę wartośćkompensaty zostanie określona w oparciu o procent niezużytej części bieżnika.

3. Przypadki nieobjęte gwarancją

 1. Wszelkie opony przekraczające wskaźnik zużycia (mniej niż 1, 6 mm głębokości bieżnika)
 2. Opony z usuniętym oznaczeniem DOT i/lub bez nazwy marki.
 3. Opony o nieprawidłowej nośności, nieprawidłowym rozmiarze i indeksie prędkości.
 4. Opony eksploatowane po przebiciu lub z niewłaściwym ciśnieniem (zarówno zbyt wysokim, jak i zbyt niskim).
 5. Reklamacje na komfort jazy po zużyciu pierwszych 0, 8 mm lub wymiana 3 lub więcej opon t tego samego pojazdu nie będą akceptowane.
 6. Opony przecięte, przebite, wybrzuszone, uszkodzone na skutek uderzenia w przeszkodę, stanowiące zagrożenie bezpieczeństwa na drodze.
 7. Przedwczesne lub nieregularne zużycie opon spowodowane usterką pojazdu lub brakiem rotacji opon w zalecanych odstępach czasu.
 8. Opony skradzione lub uszkodzone na skutek niepoprawnego montażu lub demontażu, przeciążenia, pożaru, kradzieży, złego stanu technicznego pojazdu.
 9. Opony, w których woda lub inny materiał dostał się do wnętrza podczas montażu lub w przypadku których nie wyważono kół.
 10. Opony stosowane podczas wyścigów lub w samochodach kempingowych.
 11. Pękanie ozonowe lub na skutek warunków meteorologicznych opon po 4 latach od daty produkcji.
 12. Celowe uszkodzenie, niewłaściwa eksploatacja, modyfikowanie opon.
 13. Wypadek, korozja chemiczna lub akt wandalizmu.
 14. Wypłaszczenia bieżnika spowodowane niewłaściwym składowaniem lub blokadą hamulca.
 15. Utrata czasu lub ograniczenia użytkowania, niedogodności lub jakiekolwiek szkody przypadkowe lub wtórne.
 16. Niewłaściwe naprawy lub naprawy niezgodne ze standardami Stowarzyszenia Producentów Wyrobów Gumowych lub naprawy w niedozwolonych strefach opony lub tylko z taśmą samowulkanizującą.
 17. Opony regenerowane, bieżnikowane lub z pogłębionym bieżnikiem.
 18. 4. Obowiązki właściciela

 19. W momencie zakupu opony muszą być prawidłowo zamontowane przy odpowiednim ciśnieniu powietrza i wyważonych kołach. Co 10 000 km opony należy rotować z zachowaniem odpowiedniego ciśnienia powietrza i sprawdzićgeometrię kół
 20. Każdą oponę, która ma być regulowana, należy okazać autoryzowanemu dilerowi firmy NEXEN TIRE.
 21. Należy zapłacić cenę za montaż, wyważenie i wszelkie inne opłaty za usługi wraz z należnymi podatkami.

Nasi doświadczeni przedstawiciele handlowi i serwisowi oraz nasza szczegółowa sekcja FAQ pomagają w każdym zakresie, począwszy od wyboru produktów, aż po ich instalację i konserwację.

Znajdź dystrybutora w swoim kraju

Nasi dystrybutorzy zajmują się sprzedażą i serwisem produktów firmy Fujitsu General w Europie.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszych produktów i usług należy skontaktować się z naszymi dystrybutorami wymienionymi na liście.

Dowiedz się więcejAplikacja do rozwiązywania problemów na urządzenia z systemem iOS i Android

Mobile Technician (bezpłatna)

Ta aplikacja zawiera informacje o komunikatach o błędach we wszystkich aktualnych modelach klimatyzatorów Fujitsu General. Pomaga również sprawdzić stan klimatyzatora, np. rezystancję termistora i ciśnienie, oraz pokazuje schematy rozwiązywania problemów zaczerpnięte z instrukcji serwisowych.

Oświadczenie o ograniczonej gwarancji Fujitsu Airstage Arxb36l

Bezpośredni link do pobrania Oświadczenie o ograniczonej gwarancji Fujitsu Airstage Arxb36l

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Oświadczenie o ograniczonej gwarancji Fujitsu Airstage Arxb36l