Montaż podzespołów Electrolux Ehc60020x

Montaż podzespołów Electrolux Ehc60020x jest niezwykle prosty! Wystarczy połączyć przewody i podłączyć do sieci za pomocą wtyczki. Można również użyć adaptera do łatwego montażu do szafki. W zestawie znajdują się elementy do montażu do ściany. Przy montażu do ściany ważne jest, aby wybrać odpowiedni rodzaj wkrętu. Następnie należy wkręcić wkręty do ściany i podłączyć wtyczki do odpowiednich gniazd. W przypadku montażu do szafki należy umieścić adapter w odpowiednim miejscu i umieścić złącza w odpowiednich gniazdach. Przed podłączeniem do sieci należy sprawdzić, czy wszystkie połączenia są poprawne. Montaż podzespołów Electrolux Ehc60020x jest proste i szybkie.

Ostatnia aktualizacja: Montaż podzespołów Electrolux Ehc60020x

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

Perkoz74 30 Jun 2019 00:35 5682

 • #1Level 5  

  #1

  Cześć

  Borykam się z montażem zmywarki do zabudowy. Problem polega na tym, że zmywarka wchodzi w przygotowaną pod nią wnękę praktycznie, że "na wcisk". W załączonej instrukcji zalecają 1. 5cm przerwy po każdej stronie. Dodatkowo w zestawie są też 2 przyklejane uszczelki (niewiadomego przeznaczenia) na całą wysokość zmywarki montowane na jej bokach, po środku, których nie mam szansy tam wcisnąć. Czy montaż jej tak jak jest, bez zostawiania zapasu po bokach wpłynie na zmywarkę negatywnie?

 • #2SsaabLevel 15  #2

  Witam, ja mam zmywarkę 40 cm Boscha bodajże i wcisnąłem na styk, bo niestety miałem tylko 40 cm i może pare mm wolnej przestrzeni w małej kuchni bloku z wielkiej płyty. Chodzi już 2 lata i jest OK.Twoja jest do zabudowy, moja jest zwykła, więc może jest to inaczej..

 • #3Zibi690Level 6  #3

  Witam, czy mógł byś mi napisać konkretny model tej zmywarki bo ja szukam już od jakiegoś czasu i nie mogę nic znaleźć o szerokości 40cm tak mnie załatwił stolarz i już nie idzie nic przerobić w kuchni bo brak miejsca.

 • #4Ryszard49Level 38  #4

  Perkoz74, do standardowych szafek zmywarki wchodzą bez problemu.

 • #5#5

  Tylko ze moja szafka ma szerokość 40cm a zmywarki maja np. 44, 80 albo 45cm

 • #6#6

  Odpowiadam na swoje pytanie. Nie polecam montować zmywarek we wnękach "na ścisk". Po pewnym czasie sąsiadujące szafki zeszły się w kierunku zmywarki (z niewiadomych przyczyn, podejrzewam obciążenie ich, czy pracę podłogi), o 2 - 3mm. Co spowodowało duże tarcie na frontu zmywarki o owe szafki. Teraz muszę albo rozebrać kuchnie i dać więcej miejsca na zmywarkę (1cm więcej starczy w zupełności, albo zeszlifować 2-3mm front. Raczej zdecyduje się na to drugie.

Obróbka metali i produkcja elementów metalowych to niezwykle ważne procesy, jednak same części na nic się nie zdadzą bez ich odpowiedniego montażu.

Obróbka metali i produkcja elementów metalowych to niezwykle ważne procesy, jednak same części na nic się nie zdadzą bez odpowiedniego montażu.

Firma Mettec oferuje swoim klientom fachowy montaż gotowych podzespołów. Łącząc elementy wyprodukowane przez nas ze stali, aluminium i innych metali, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość oraz funkcjonalność każdego podzespołu.

Montowanie komponentów i podzespołów to jedna z wielu naszych usług dostosowanych do potrzeb klienta. Nasza zasada „tailor made” oznacza dopasowanie technologii pod kątem funkcjonalności i jakości. Dostarczamy więc nie tylko toczone elementy, lecz również komponenty łączące różne technologie.

Usługi, które oferujemy, obejmują procesy montażowe:

 • ręczny,
 • półautomatyczny,
 • automatyczny.

Proces montażowy ręczny odbywa się zazwyczaj za pomocą specjalnych narzędzi ułatwiających zmontowanie danego detalu pracownikowi. Dokładne połączenie wyrobów wymagane przez klienta, możliwe jest dzięki zastosowaniu metody poka-yoke, zapobiegającej nieumyślnym błędom. Montaż podzespołów wykonywany zgodnie z tą metodą jest wolny od wad i niedociągnięć.

Oferujemy możliwość montażu półautomatycznego oraz automatycznego, w zależności od potrzeb klienta.

Nasza firma nie tylko świadczy usługi montażowe, lecz przede wszystkim zapewnia zmontowanie detali wcześniej wytoczonych na naszych automatach tokarskich. Chcemy, aby do klienta trafiały całe komponenty, złożone zarówno z elementów dostarczonych przez klienta, jak i wykonanych od początku przez nas.

Nasz nowoczesny park maszynowy oraz ekipa wysoce wykwalifikowanych monterów gwarantują pracę w zgodzie z wszelkimi niezbędnymi normami.

Nasz nowoczesny park maszynowy oraz ekipa wysoce wykwalifikowanych monterów gwarantują pracę w zgodzie z wszelkimi niezbędnymi normami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dołącz do nas!

Jesteśmy globalnym liderem na rynku urządzeń gospodarstwa domowego. W Polsce od 20 lat produkujemy sprzęty AGD, które ułatwiają życie naszym konsumentom.

W naszych fabrykach dbamy o bezpieczeństwo i wysokie standardy pracy.

Za tworzenie najlepszych warunków dla swoich pracowników doceniono nas prestiżowym certyfikatem TOP EMPLOYER POLSKA 2023.

JAK MOŻESZ DOSTAĆ U NAS PRACĘ?

Zaaplikuj!

Możesz do nas zadzwonić, wysłać e-mail lub wypełnić formularz.

Spotkaj się z nami!

Na Twoje zgłoszenie odpowiadamy do 5 dni roboczych. Zapraszamy Cię na spotkanie, podczas którego rozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Opowiadamy też, jak wygląda praca w Electrolux.

Zapoznaj się z ofertą!

Przedstawiamy Ci warunki zatrudnienia i możliwości Twojego rozwoju w Electrolux. Odpowiadamy na Twoje pytania.

Witaj na pokładzie!

Dobra robota! Po ustaleniu warunków współpracy zapraszamy Cię na badania lekarskie i podpisujemy umowę o pracę. Cieszymy się, że jesteś z nami!

ZOBACZ OFERTY PRACY

W naszych fabrykach słuchamy potrzeb pracowników i dopasowujemy odpowiedniopakiet benefitów w zależności od lokalizacji i stażu pracy.

umowa o pracę

premie
i dodatki

dofinansowanie
transportu

program rozwoju kwalifikacji

opieka
medyczna

karta multisport

ubezpieczenie
grupowe

program poleceń
pracowniczych

wczasy pod gruszą

bonusy świąteczne

program
„nagradzamy dobre pomysły”

program
„zadbaj o siebie"

tanie
posiłki

benefity
pozapłacowe

autorski
program emerytalny

sprzedaż
pracownicza

To fajne, że robię rzeczy, z których później ludzie korzystają. Sama zresztą mam w domu nasze produkty. Lubię czuć, że dzięki mojej pracy komuś ułatwię życie.

Agnieszka

U nas panuje przyjazna atmosfera i ludzkie podejście. Dobrze się dogadujemy w zespole i z team leaderami – nikt się nie wywyższa.

Tomasz

Zakład jest czysty, a firma dba o bezpieczeństwo. Dodatkowo mam pracę na lata, bo firma jest duża a fabryka się rozwija. To daje mi poczucie pewności i stabilności.

Marzena

Mam fach w ręku i tutaj mogę go wykorzystać. Jestem potrzebny i dobry w tym, co robię, a mogę jeszcze lepszy, bo firma oferuje szkolenia i pracę na różnych stanowiskach.

Andrzej

Do pracy tutaj zachęciła mnie siostra. Szukałem spokojnej pracy, by mieć czas dla rodziny – i to mnie przekonało do Electrolux.

Michał

Dział technologiczny

Obsługuję roboty, prasy, maszyny spawające i wykrawające, wspieram kolegów i koleżanki z linii montażowej, produkując detale, a także pilnuję jakości wytworzonych komponentów.

Dział montażu

Na co dzień zajmuję się montażem podzespołówprzy użyciu narzędzi pneumatycznych, elektrycznychi ręcznych oraz przeprowadzaniem testów sprawdzających prawidłowe działanie naszych urządzeń.

Magazyn komponentów

Każdego dnia przyjmuję, wydaję i dowożę komponenty na linię montażową oraz transportuję gotowe produkty do magazynu, a także zajmuje się pozostałymi pracami magazynowymi. pl/app/uploads/2021/07/dzial-utrzymania-ruchu. png" data-old-src="data:image/gif;base64, R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw=="/>

Dział utrzymania ruchu

Dokonuję bieżących przeglądów i konserwacji urządzeń produkcyjnych, reguję na zgłoszeniai usuwam awarie na hali produkcyjnej – robię wszystko, by utrzymać ciągłość produkcji i zapewnić dobre warunki pracy kolegom i koleżankom z linii. pl/app/uploads/2021/07/dzial-kontroli-jakosci. png" data-old-src="data:image/gif;base64, R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw=="/>

Dział kontroli jakości

Odpowiadam za jakość komponentów i produktów – analizuję i rozwiązuję problemy jakościowe, blokujęi nadzoruję produkty niedostatecznej jakości, weryfikujęi uaktualniam statusy jakościowe komponentów. pl/app/uploads/2021/07/lider-zespolu. png" data-old-src="data:image/gif;base64, R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw=="/>

Lider zespołu

Moim podstawowym zadaniem jest zarządzaniei utrzymywanie dobrej atmosfery w zespole. Szkołęi spotykam się z pracownikami, przygotowuję raportyi zestawienia, realizuję plany produkcyjne.
OFERTY PRACY

Nasze fabryki znajdują się w Żarowie, Świdnicy, Oławie, Siewierzu i Zabrzu.

 • 2. FABRYKA KUCHENEK W ŚWIDNICY

  UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 28
  58-100 ŚWIDNICA

  5. FABRYKA OKAPÓW W ZABRZU

  UL. PYSKOWICKA 19
  41-807 ZABRZE

Electrolux został wyróżniony certyfikatem Top Employer Polska 2022 i Top Employer Europe 2022 za tworzenie przyjaznych warunków pracy, wysokich standardów HR i dbanie o pracowników.

Certyfikat przyznawany jest najlepszym pracodawcom przez Top Employer Institute, światowy autorytet w zakresie badania warunków pracy. Każda firma, która chcego otrzymać, musi najpierw przejść audyt,w oparciu o kwestionariusz najlepszych praktyk HR.

Zapisz się do newslettera i otrzymuj wiadomości o nowych ofertach pracy oraz informacje z życia fabryk.

Podaj prawidłowy adres email

Wiadomość została wysłana na podany adres email

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Electrolux Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Karolkowa 30 wraz z oddziałami. Pani/Pana dane będą przetwarzane zgodnie z zapisami RODO i nie będą przekazywane osobom trzecim.

Pełna wersja klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych osób korzystających z newslettera znajduje się tutaj

Montaż podzespołów Electrolux Ehc60020x

Bezpośredni link do pobrania Montaż podzespołów Electrolux Ehc60020x

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Montaż podzespołów Electrolux Ehc60020x