Krótka instrukcja instalacji Brother 888 E37

Instalowanie drukarki Brother 888 E37 jest proste i zajmuje tylko kilka minut. Przed rozpoczęciem instalacji upewnij się, że komputer jest wyposażony w odpowiednie sterowniki i oprogramowanie, aby móc skonfigurować drukarkę. Po instalacji sterowników i oprogramowania należy podłączyć drukarkę do komputera za pomocą kabla USB. Następnie należy włączyć drukarkę, a komputer wykryje ją automatycznie. Następnie trzeba będzie pobrać i zainstalować oprogramowanie Brother 888 E37, które można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Brother. Po zakończeniu instalacji oprogramowania, wystarczy wprowadzić odpowiednie ustawienia drukarki, takie jak rodzaj papieru, jakość wydruku, poziom wypełnienia itp. Po skonfigurowaniu drukarki będzie ona gotowa do użycia.

Ostatnia aktualizacja: Krótka instrukcja instalacji Brother 888 E37

Instalacj a Przed rozpoczęciem procesu instalacji zamknij wszystkie otwarte programy. <strong>ESET</strong> Cyber Security zawiera komponenty, które mogą wchodzić w konflikty z innymi zainstalowanymi na komputerze programami antywirusowymi. Firma <strong>ESET</strong> zdecydowanie zaleca usunięcie innych programów antywirusowych w celu uniknięcia potencjalnych problemów. Rozpoczynanie instalacj i Aby uruchomić kreatora instalacji, wykonaj jedną z następujących czynności: W przypadku instalacji z płyty instalacyjnej CD/DVD włóż płytę do napędu komputera, otwórz ją z poziomu pulpitu lub okna programu Finder i kliknij dwukrotnie ikonę Instaluj. Jeśli wykonujesz instalację za pomocą pliku pobranego z witryny internetowej firmy <strong>ESET</strong>, otwórz pobrany plik i kliknij dwukrotnie ikonę Instaluj. Na początku instalacji program instalacyjny automatycznie sprawdza przez Internet dostępność najnowszej wersji produktu. Jeśli taka wersja jest dostępna, program instalacyjny umożliwi jej pobranie i rozpoczęcie procesu instalacji. Po zaakceptowaniu umowy licencyjnej program instalacyjny przedstawi do wyboru dwa typy instalacji.

Typowa — podczas instalacji zostaną skonfigurowane tylko najważniejsze parametry. Pozostałe parametry zostaną ustawione na wartości zalecane. Ten tryb zapewnia zalecany przez nas poziom wszechstronnej ochrony i jest odpowiedni dla większości użytkowników. Zaawansowana — umożliwia konfigurację wszystkich zaawansowanych parametrów podczas instalacji. W tym przewodniku opisano tryb instalacji typowej.

  • Page 1 and 2: ESET CYBER SECURITY dla systemu Mac
  • Page 3: Antywirus Prewencyjnie wykrywa i us
  • Page 7 and 8: Aktywacj a produktu Po instalacji z
  • Page 9 and 10: Aktualizacj a Domyślnie program ES
  • Page 11 and 12: Czerwona ikona jest wyświetlana, g

Znajdź najnowszy sterownik do swojego urządzenia

Aby rozpocząć, podaj proszę model urządzenia. Znajdziesz go na samym urządzeniu lub na jego opakowaniu. Jeśli nie znasz modelu, pomożemy Ci go znaleźć.

Oprócz pobierania sterowników, możesz również uzyskać dostęp do plików XML Paper Specification, narzędzi do przełączania języków, narzędzi do naprawy połączeń sieciowych, pomocników do konfiguracji sieci bezprzewodowej i oprogramowania BRAdmin.

Jeśli nie znajdziesz swojego modelu, odwiedź stronę support. com

Konfiguracja urządzenia Brother w sieci bezprzewodowej.

1. Zweryfikuj czy urządzenie zostało wcześniej skonfigurowane.

Należy sprawdzić ustawienia sieci bezprzewodowej routera bezprzewodowego lub punktu dostępowego. Sprawdź poniższe ustawienia sieci bezprzewodowej i zapisz je poniżej (potrzebne będą te informacje później):

  • Nazwa sieci (znana również jako "SSID" lub "ESSID")
  • Klucz sieciowy (znany również jako "Hasło", "Klucz bezpieczeństwa" lub "Klucz szyfrowania")

Jak znaleźć nazwę sieci (SSID) i klucz sieciowy (hasło)

    Sprawdź tył lub bok routera bezprzewodowego lub punktu dostępowego. Sprawdź dokumentację dostarczoną z routerem bezprzewodowym lub punktem dostępu.
Brother nie może dostarczyć tych informacji. Jeśli nie możesz znaleźć bezprzewodowej nazwy sieciowej i klucza sieciowego, skontaktuj się z dostawcą usług internetowych lub producentem routera.

Jeśli nie można znaleźć nazwy sieciowej (SSID) i hasła sieci bezprzewodowej routera lub punktu dostępu, zapoznaj się z następującymi FAQ:

Dla użytkowników systemu Windows:

> Kliknij tutaj, aby zobaczyć informacje o zabezpieczeniach bezprzewodowych dla systemu Windows.

Dla użytkowników komputerów Macintosh

> Kliknij tutaj, aby zobaczyć informacje o zabezpieczeniach bezprzewodowych dla systemu Macintosh.

Po sprawdzeniu informacji o sieci bezprzewodowego routera lub punktu dostępowego przejdź do kroku 2, aby skonfigurować urządzenie w sieci bezprzewodowej.

Jeśli router lub punkt dostępu bezprzewodowego używa szyfrowania WEP z wieloma kluczami WEP, zapisz i użyj tylko pierwszego klucza WEP.

2. Jak skonfigurwać urządzenia Brother w sieci bezprzewodowej (Wi-Fi).

Aby skonfigurować urządzenie Brother w sieci bezprzewodowej:

Podłącz przewód zasilający do urządzenia Brother, a następnie podłącz go do gniazdka elektrycznego.
Włącz urządzenie Brother.

Naciśnij Menu lub Ustawienia.
Naciśnij strzałki Góra lub Dół na Touchpanelu aż pojawi się Rozmiar papieru.
Wybierz Sieć. Naciśnij przycisk OK.
Wybierz WLAN. (Ten krok może zostać pominięty w niektórych modelach. )
Wybierz Kreator konfiguracji. Gdy WLAN jest włączony?  lub zostanie włączony WLAN? zostanie uruchomiony Kreator konfiguracji.
Urządzenie wyszuka Twoją sieć i wyświetli listę dostępnych nazw sieci (SSID).
Gdy pojawi się lista identyfikatorów SSID, naciśnij klawisze strzałek w górę lub w dół, aby wybrać identyfikator SSID
.
Naciśnij przycisk OK.
Wykonaj jedną z następujących czynności:Jeśli używasz metody uwierzytelniania i szyfrowania, która wymaga klucza sieciowego (hasła)
Wprowadź klucz sieciowy, a następnie naciśnij przycisk OK, aby zastosować ustawienia. Wybierz Tak, aby zastosować ustawienia. (Ten krok może zostać pominięty w niektórych modelach. )
Jeśli metoda uwierzytelniania to Open System, a tryb szyfrowania to None
Przejdź do następnego kroku. Urządzenie próbuje połączyć się z wybraną siecią bezprzewodową. Jeśli urządzenie Brother nawiązało połączenie
Na wyświetlaczu LCD urządzenia zostanie wyświetlony komunikat Połączony.
Jeśli połączenie nie powiodło sięUrządzenie drukuje raport połączenia bezprzewodowego. Sprawdź kod błędu na drukowanym raporcie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat kodów błędów i rozwiązań, kliknij tutaj.

3. Pobierz i zainstaluj oprogramowanie urządzenia Brother

Po skonfigurowaniu urządzenia Brother należy zainstalować sterownik. Aby pobrać sterownik:

> Przejdź do sekcji Pobieranie w tej witrynie i pobierz Pełny pakiet sterowników i oprogramowania. Postępuj zgodnie z instrukcjami instalacji na stronie pobierania..

Instrukcje instalacji są dostępne na stronie pobierania.

Instrukcje instalacji są dostępne na stronie Pobierania.

Jeśli procedura instalacji została zakończona, ale nie można jej podłączyć, sprawdź poniższą listę. aspx? faqid=faq00100428">> Kliknij tutaj, aby wyświetlić Rozwiązywanie problemów z siecią bezprzewodową dla systemu Windows.

> Kliknij tutaj, aby wyświetlić Rozwiązywanie problemów z siecią bezprzewodową dla komputerów Macintosh.

Powiązane modele

DCP-1610WE, DCP-1612WE, DCP-1622WE, DCP-1623WE, DCP-B7520DW, DCP-L2532DW, DCP-L3510CDW, DCP-T510W, DCP-T710W, MFC-1910WE, MFC-B7715DW, MFC-L2712DW, MFC-T910DW

Opinie dotyczące treści

Aby pomóc nam udoskonalać naszą pomoc techniczną, przekaż poniżej swoją opinię.

Krótka instrukcja instalacji Brother 888 E37

Bezpośredni link do pobrania Krótka instrukcja instalacji Brother 888 E37

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Krótka instrukcja instalacji Brother 888 E37