Kontrola pomieszczenia Api Podręcznik Frigidaire Feb27t5a

Kontrola pomieszczenia API Podręcznik Frigidaire Feb27t5a jest idealnym narzędziem do kontrolowania temperatury wTwoim domu. Zawiera kontroler, który umożliwia ustawienie temperatury w zakresie od 35 do 99 stopni Fahrenheit. Może monitorować również wilgotność i pozwala na automatyczne sterowanie wentylatorami, ogrzewaniem i klimatyzacją. Ten produkt jest łatwy w instalacji i użyciu, dzięki czemu możesz bezpiecznie i wygodnie kontrolować temperaturę swojego domu.

Ostatnia aktualizacja: Kontrola pomieszczenia Api Podręcznik Frigidaire Feb27t5a

Jeśli mamy notebook czy choćby smartfon — trudno się bez niej obyć. Domowa sieć Wi-Fi pozwala nam korzystać z internetu w każdym zakątku naszego mieszkania — to po prostu niesamowicie wygodne rozwiązanie. Ale większość z nas, po przejściu przez często niełatwy proces konfiguracji rutera Wi-Fi, stara się trzymać od niego jak najdalej.

Warto jednak pamiętać, że pośpiech podczas konfiguracji i niezrozumienie niektórych zasad działania sieci bezprzewodowych może nas sporo kosztować. Nie chodzi tu tylko o mniejszą szybkość i zasięg, niż dałoby się wycisnąć z naszego rutera, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo.

Jeśli grzebanie w panelu administracyjnym rutera nas przeraża i boimy się, że zmieniając różne opcje, zamiast polepszyć — pogorszymy jakość sieci, koniecznie zapoznajmy się z naszym poradnikiem. Dowiemy się z niego, jakie opcje warto poprzestawiać, a których lepiej nie dotykać. Dzięki wprowadzonym zmianom zyskamy lepszy zasięg, wyższą prędkość transmisji i znacznie większe bezpieczeństwo.

Wróć do spisu treści

Czy ręczna konfiguracja rutera jest trudna?

Wszystko zależy od naszej wiedzy i producenta oraz modelu rutera. Na szczęście niemal każde urządzenie umożliwi uruchomienie kreatora, który poprowadzi nas przez wszystkie etapy konfiguracji. Producenci dodatkowo wyszli nam naprzeciw, oferując dedykowane aplikacje na urządzenia mobilne. Pobranie i zainstalowanie aplikacji pozwoli skonfigurować ruter. Duża grupa tego typu narzędzi zawiera podstawowy zestaw opcji (m. in. status routera, konfiguracja sieci bezprzewodowych czy połączenia internetowego) po te bardziej zaawansowane będziemy musieli sięgnąć do panelu zarządzania.

Od lewej narzędzie marki Asus — Asus Router, w środku aplikacja marki D-Link — D-Link Wi-Fi zaś na końcu narzędzie Tether od TP-Linka.

Foto: Łukasz Guziak / Komputer Świat

Warto jednak spróbować. Nawet jeśli coś zepsujemy, w każdej chwili będziemy mogli zresetować ruter i dzięki zapisanej konfiguracji powrócić do punktu wyjścia. W niemal każdym ruterze znajdziemy niewielki przycisk RESET, którego użycie przywróci ustawienia fabryczne urządzenia. Zwykle krótkie przyciśnięcie tego przycisku spowoduje ponowne uruchomienie rutera, a przytrzymanie go przez kilka albo kilkanaście sekund — przywraca ustawienia początkowe. Szczegółów na ten temat szukajmy w instrukcji obsługi urządzenia.

Foto: Komputer Świat

W niemal każdym ruterze znajdziemy niewielki przycisk RESET do restartowania urządzenia oraz resetowania jego ustawień. Szczegółów na ten temat szukajmy w instrukcji obsługi urządzenia.

Wróć do spisu treści

Właściwe miejsce dla rutera

Na zasięg i szybkość działania sieci Wi-Fi spory wpływ ma położenie i umiejscowienie rutera. Jeśli chcemy, by sieć Wi-Fi obejmowała zasięgiem całe mieszkanie, powinniśmy ustawić ruter w centralnym jego punkcie (z reguły jest to przedpokój). Jeżeli jednak nie mamy takiej możliwości, pamiętajmy, by znajdujący się w skrajnej części mieszkania ruter nie był zamknięty w szafce, ustawiony obok metalowych kaloryferów czy włożony pod łóżko. Wszystkie dodatkowe przeszkody, a metalowe i betonowe w szczególności, dosyć znacznie tłumią fale sieci radiowej.

Na zasięg sieci Wi-Fi ogromny wpływ ma też sposób ustawienia rutera — czy leży on płasko na podłodze lub biurku, czy jest przymocowany do ściany. Każdy ruter wyposażony jest bowiem w anteny nadawczo-odbiorcze, które mają określoną charakterystykę promieniowania. W przypadku ruterów fale sieci bezprzewodowej najczęściej przybierają kształt torusa i rozchodzą się głównie w poziomie. Jeżeli zatem ruter przymocujemy do ściany w pionie, a jego anteny ustawimy poziomo, fale sieci Wi-Fi będą się rozchodziły w stronę podłogi i sufitu, a nie na nasze mieszkanie. Niektóre konstrukcje pozwalają na odkręcenie anten, wymiana fabrycznych na te o większym zysku pozwolą poprawić zasięg rozgłaszanych sieci bezprzewodowych.

Wróć do spisu treści

Sieć na dwie częstotliwości

Jeśli mówimy o sieci Wi-Fi, myślimy zwykle o częstotliwości 2, 4 GHz. Tymczasem rzesza ruterów i urządzeń podłączanych do sieci pozwala na nawiązanie połączeń w paśmie 5 GHz. Jest ono znacznie mniej zatłoczona niż pasmo 2, 4 GHz, na którym pracuje również technologia Bluetooth, telefony DECT, wiele bezprzewodowych myszy i klawiatur, mikrofalówki oraz zwykle co najmniej kilka innych sieci Wi-Fi w okolicy. Jeśli więc nasz ruter obsługuje częstotliwość 5 GHz, powinniśmy z niej zacząć korzystać — nasza sieć będzie działać szybciej.

Na rynku coraz bardziej zaczyna dominować nowy standard Wi-Fi 6, wysyp urządzeń i spadek cen spowodował, że po rozwiązanie te sięga co raz więcej osób. Trend ten mógłby być szybszy, ale wyhamowuje go stagnacja na rynku kart sieciowych, a w szczególności brak jest rozwiązań, po które sięgamy najczęściej, czyli urządzeń wykorzystujących interfejs USB.

W centrum Edimax BR-6473AX, po lewej D-Link DIR-X1560, po prawej Asus RT-AX55 zaś poniżej TP-Link – Archer AX10 oraz Archer AX20.

Jeśli zamierzacie wymienić niebawem ruter, polecamy lekturę testu najnowszych ruterów Wi-FI6. Wybraliśmy modele w rozsądnej, nieprzekraczającej 500 złotych, cenie. Na pewno pomoże w podjęciu decyzji.

Test tanich ruterów Wi-Fi6 za mniej niż 500 złotych

Tak jak w przypadku poprzednich standardów Wi-Fi, tak i Wi-Fi 6 (znany także jako Wi-Fi ax) zwiększa szybkość przesyłu informacji. Jednak tym razem, choć nowa wersja Wi-Fi pozwala na komunikację z prędkością sięgającą nawet 10 Gb/s, to nie szybkość połączeń była priorytetem przy opracowywaniu Wi-Fi 6. Przede wszystkim skupiono się i główny nacisk położono na optymalne i efektywne wykorzystanie dostępnego pasma radiowego. Zadania te realizuje znana z sieci LTE technika OFDMA (ang. Orthogonal Frequency-Division Multiple Access), która jest największą nowością w standardzie 802. 11ax. Pozwala ona podzielić kanał radiowy na dziesiątki/setki podkanałów. Dzięki temu pasmo jest lepiej wykorzystywane, co z kolei przekłada się na wzrost wydajności – szczególnie gdy z sieci bezprzewodowej korzysta wiele urządzeń. Nowy standard korzysta zarówno z pasma 2, 4 GHz jak i 5 GHz. Standardowa prędkość połączeń w paśmie 2, 4 wynosi 574 Mb/s (300 Mb/s w przypadku Wi-Fi 4) i 1200 Mb/s przy użyciu częstotliwości 5 GHz (876 Mb/s gdy wykorzystywane je Wi-Fi 5). Podane prędkości są tymi najpopularniejszymi (największa rzesza urządzeń je wspiera), oczywiście są konstrukcje, które oferują znacznie więcej — wszystko zależy od naszych wymagań.

Porównanie nowego Wi-Fi 6 ze starszymi standardami obrazuje grafika poniżej.

Wi-Fi 4 (802. 11n)Wi-Fi 5 (802. 11ac)Wi-Fi 6 (802. 11ax)200920162019Częstotliwość [GHz]2, 4 / 552, 5 / 5Szerokość kanału [MHz]20 / 4020 / 40 / 80 / 80-80 / 160MIMOSingle userMU-MIMO (downlink)MU-MIMO (downlink, uplink)Technologia transmisyjnaOFDMOFDMAModulacja64-QAM256-QAM1024-QAMLiczba strumieni48Dostępne prędkoścido 600 Mb/sdo 6, 9 Gb/sdo 9, 6 Gb/sPozostałeBeamformingTWTkodowanie BSSpasmo 6 GHz
Protokół
Rok publikacji

Wróć do spisu treści

Wybieramy najlepszy kanał transmisji

Warto wiedzieć, że w paśmie 2, 4 GHz podzielonym na 14 kanałów (w Polsce jest używanych 13) mogą działać niezależnie tylko trzy sieci Wi-Fi: na kanałach 1, 6 oraz 11, na kanałach 2, 7, 12 oraz na kanałach 3, 8 i 13. Tylko te trzy kombinacje kanałów gwarantują spożytkowanie całego dostępnego pasma i nienakładanie się na siebie częstotliwości wykorzystywanych przez inne kanały. Dzieje się tak ponieważ ruter do transmisji wymaga pasma o szerokości 20 MHz (lub 40 MHz, gdy używamy częstotliwości 2, 4 GHz, a także 80 MHz i 160 MHz, gdy w grę wchodzi pasmo 5 GHz), więc każda sieć Wi-Fi zajmuje oprócz głównego kanału środkowego jeszcze po dwa z każdej strony.

Pasmo 5 GHz jest znacznie pojemniejsze, gdyż każdy z kanałów ma zarezerwowany osobny zakres częstotliwości. Urządzenia mogą wykorzystywać kanały wewnętrzne (od 36 do 48) oraz kanały zewnętrzne (od 52 do 140). Kanały zewnętrzne są również wykorzystywana przez np. radary meteorologiczne. Aby uniknąć wzajemnego zakłócania się, bezprzewodowe urządzenia sieciowe wymagają wsparcia dla mechanizmu DFS (ang. Dynamic Frequency Selection). Rozwiązanie pozwala na automatyczne przełączenie się na inny kanał w sytuacji wykrycia obcego sygnału. Sieci działające na poszczególnych kanałach nie zakłócają się więc wzajemnie.

Wraz ze zwiększeniem pasma rośnie prędkość połączeń, ale gdy otacza nas wiele sieci Wi-Fi (np. gdy mieszkamy w dużym bloku) spowoduje to spadek jakości połączenia. Posiadacze Wi-Fi na 5 GHz nie mają tego problemu — mogą z powodzeniem podwoić szerokość pasma.

Wróć do spisu treści

W jaki sposób wybrać najlepszy kanał dla naszej sieci Wi-Fi?

Najłatwiej jest skorzystać ze smartfonu i darmowej aplikacji Wifi Analyzer. Za jej pomocą błyskawicznie sprawdzimy, na jakich kanałach działają wszystkie znajdujące się w okolicy sieci Wi-Fi. Program podpowie nam też optymalny kanał dla naszej sieci domowej.

1. Po instalacji Wifi Analyzer uruchamiamy aplikację. Na głównym ekranie widzimy wykres (dotykając pola obok dBm — zmienimy częstotliwość z 2, 4 na 5 GHz, pod warunkiem że nasz smartfon ją obsługuje). Łatwo się zorientujemy, na którym kanale działa najmniej sieci Wi-Fi. Warto się przespacerować po całym mieszkaniu, aby znaleźć najlepszy naszym zdaniem kanał dla naszej sieci.

2. Po zmianie kanału naszej sieci na najbardziej optymalny, ponownie uruchamiamy Wifi Analyzer. Tym razem przewijamy ekran w prawą stronę. Teraz możemy obserwować moc sygnału naszej sieci w funkcji czasu. Najpierw wybieramy naszą sieć — na przykład domowa, a następnie przez kilka minut spacerujemy wolno po mieszkaniu i sprawdzamy, czy wszędzie sygnał naszej sieci jest mocny.

Wróć do spisu treści

NetSpot — tworzymy mapę zasięgu domowej sieci Wi-FI

1. Znacznie więcej informacji uzyskamy, gdy stworzymy mapę zasięgu naszej sieci (i przy okazji sieci sąsiednich). Do tego celu możemy użyć narzędzia NetSpot. Aplikacja NetSpot jest dostępna w wersji darmowej, choć musimy liczyć się z ograniczeniami.

2. Interfejs programu podzielono na dwa tryby Discover oraz Survey. Pierwszy dostarcza informacji o sieciach radiowych dostępnych w najbliższej okolicy, czyli tych, które wykrywa karta sieciowa. Lista sieci obejmuje m. takie parametry jak: nazwa sieci, wykorzystywany numer kanału, adres MAC, poziom sygnału, częstotliwość, standard w jakim dana sieć pracuje, a także producenta punktu dostępowego. NetSpot wykrywa sieci standardów Wi-Fi od 1 do 5, a także w najnowszym Wi-Fi 6. Po wybraniu sieci Wi-Fi na wykresie możemy obserwować jak zmienia się moc sygnału, a także z jakimi sieciami dzielimy częstotliwość.

3. Tryb Survey pozwala na utworzenie mapy zasięgu. Aby ją wykonać, w pierwszej kolejności musimy przygotować plan mieszkania/domu, który będziemy skanować.

4. Krok kolejny to dokonanie pomiarów. Poruszamy się po skanowanym obszarze zaznaczając na mapie punkt, w którym aktualnie się znajdujemy. Wykonanie pomiaru trwa około 5 sekund.

5. Po przeprowadzonych testach zostanie utworzona mapa zasięgu. Odpowiednim kolorem zostanie zaznaczona jakość sygnału — silny i stabilny sygnał to kolor czerwony, zaś słaby jest reprezentowany przez odcienie niebieskiego. Tak utworzona mapa pozwoli wybrać najlepsze miejsce dla punktu dostępowego lub repetera, a także pozwoli ocenić wpływ sąsiednich sieci radiowych na naszą.

Wróć do spisu treści

Hasła pod pełną kontrolą

Sposób ochrony dostępu do domowej sieci bezprzewodowej, jak i złożoność hasła, wpływają na jej bezpieczeństwo. Pamiętajmy, aby jego długość i złożoność była na odpowiednim poziomie ( co najmniej 10 znaków zawierających małe i duże litery, cyfry i symbole). Kupując router, warto sprawdzić czy wspiera on najnowszy standard zabezpieczeń, czyli WPA3. Warto również zmienić domyślne hasło chroniące dostęp do panelu administracyjnego rutera. Niemal wszystkie dostępne w sprzedaży rutery oraz coraz więcej urządzeń podłączanych do sieci wyposażonych jest w funkcję WPS. Pozwala ona na szybkie podłączenie urządzenia do sieci bez konieczności wpisywania hasła. W większości wypadków wygląda to następująco:

1. W urządzeniu, które chcemy podłączyć do sieci, włączamy opcję łączenia poprzez WPS.

2. Teraz mamy zwykle kilkadziesiąt sekund na wciśnięcie na ruterze specjalnego przycisku (jeśli nie możemy go znaleźć, zajrzyjmy do instrukcji obsługi rutera).

Niektóre modele ruterów umożliwiają stworzenie specjalnej sieci, tylko na potrzeby naszych gości. Sieć ta pozwala jedynie na połączenie z internetem — jest całkowicie odizolowana od domowego LAN-u i podłączonych do niego urządzeń.

Wróć do spisu treści

Alternatywne oprogramowanie do rutera

Nawet jeśli nasz ruter jest stosunkowo prostym urządzeniem i brakuje mu ustawień, nie musimy kupować nowego i drogiego modelu. W wielu ruterach można bowiem zainstalować alternatywne oprogramowanie wewnętrzne (firmware), które doda naszemu ruterowi skrzydeł. Najpopularniejsze alternatywne firmware'y to dd-wrt oraz OpenWrt.

Wielu z Was pewnie zadaje sobie pytanie o to, po co w ogóle zamieniać oryginalne narzędzie na alternatywne. Odpowiedzi są dwie.

Po pierwsze, wzbogacenie możliwości routera o funkcje nieobsługiwane przez oprogramowanie producenta sprzętu. Jak np. :

 • wsparcie dla protokołu IPv6,
 • możliwość prowadzenia routingu dynamicznego, który można wykorzystać w sieciach obejmujących wiele routerów. Mechanizm ten dba o automatyczne uaktualnianie tablic routingu, tak żeby pakiety mogły bez przeszkód dotrzeć do adresata. Oryginalna wersja oprogramowania z reguły umożliwia prowadzenie jedynie routingu statycznego, oprogramowanie alternatywne wzbogaca router o dodatkowe tryby działania sieci bezprzewodowej. Domyślne działanie w trybie punktu dostępowego można zmienić na przykład na tryb repeatera, co pozwoli zwiększyć zasięg już istniejącej sieci bezprzewodowej, oprogramowanie fabryczne pozwala jedynie na uruchomienie serwera VPN. Po wymianie oprogramowania funkcje VPN zostają wzbogacone o scenariusz, w którym router jest klientem sieci VPN (funkcja ta domyślnie jest obecna w urządzeniach marki Asus). Opcja ta pozwala m. na ukrycie aktywności w sieci (w połączeniu z zewnętrznym dostawcą tego typu usług), gdyż wszystkie operacje dotyczące nawiązywanych połączeń wykonuje w imieniu użytkownika zewnętrzny serwer usługodawcy. Skonfigurowanie tej funkcji na routerze ma jeszcze jedną zaletę: każdy klient połączony z routerem korzysta z połączenia VPN. Trzeba się jednak liczyć z tym, że ten sposób dostępu do internetu będzie się wiązał ze spowolnieniem komunikacji. Wymiana danych przebiega wolniej niż w tradycyjnym połączeniu, kiedy to usługa VPN nie jest używana, dodatkowe opcje związane z portami USB. Przed wymianą oprogramowania porty USB mogły zostać użyte tylko do udostępnienia zasobów zapisanych na zewnętrznym nośniku, to po zainstalowaniu np. DD-WRT mogą też posłużyć do podłączenia drukarki bądź zewnętrznego modemu sieci GSM, alternatywne oprogramowanie wprowadza mechanizm VLAN — np. komputery podłączone do interfejsu przewodowego o numerach 1 i 2 będą mogły prowadzić ze sobą komunikację ale już host podłączony do portu 3 będzie dla nich nie osiągalny.

Przykłady można mnożyć i wszystko tak naprawdę sprowadza się do potrzeb.

Po drugie, nie jest tajemnicą, że producenci routerów (na szczęście nie wszyscy) po pewnym okresie zapominają o swoich urządzeniach. Konsekwencją jest brak aktualizacji, i to tych najważniejszych, dotyczących bezpieczeństwa. Oprogramowanie opcjonalne tę lukę wypełnia – możliwości sprzętu stale się powiększają, a błędy są naprawiane.

Przy decyzji zmiany oprogramowania należy pieczołowicie sprawdzić nie tylko model urządzenia, ale także jego rewizję. Bardzo często zdarza się, ze np. pierwsza rewizja sprzętu wspiera alternatywne oprogramowanie, a druga już nie koniecznie. Świat wolnego firmware pozwoli zaktualizować np. TP-Link Archer C7 (dd-wrt) oraz TP-Link C20 (OpenWrt).

Wróć do spisu treści

Co dalej?

Jeśli jeszcze nie masz stworzonej instalacji sieciowej w domu lub mieszkaniu i szukasz odpowiedniego zestawu urządzeń, lepiej zacząć od projektu. Nie jest to trudne, szczególnie w wypadku mieszkań. Nie trzeba też wiercić dziur w ścianach i prowadzić przewodów— zawsze są alternatywy. Proces tworzenia domowej sieci opisaliśmy dokłądnie w poradniku:

Tworzymy sieć domową. Lepszy internet w każdym pokoju — krok po kroku

Elementem rozbudowanej sieci domowej może być NAS. To następny krok po uruchomieniu sprawnie komunikujących się urządzeń w domu. Tego typu sprzęt znacznie ułatwi nam sposób przechowywania i współdzielenia danych. Można kupić nas gotowy:

Serwer NAS — jak wybrać najlepszy i na co warto zwracać uwagę przy zakupie

Można także samodzielnie stworzyć taki serwer ze starego, domowego komputera. Instrukcję znajdziecie w poradniku:

Zamień stary komputer w NAS i ciesz się bezpiecznym miejscem na ważne pliki

 1. Home
 2. Pomiar różnicy ciśnień w pomieszczeniach i na filtrach

Pomieszczenia czyste są kwalifikowane w zależności od wymaganej jakości powietrza, a różnica ciśnień pomiędzy pomieszczeniem o wyższej klasie czystości a niższej klasie czystości powinna wynosić pomiędzy 5 a 20 Pa. Minimalne nadciśnienie w pomieszczeniu czystym zapewnia podczas otwierania drzwi brak możliwości przedostania się powietrza zanieczyszczonego do obszaru czystego. Najniższy stopień zanieczyszczeń utrzymywany jest również dzięki śluzom powietrznym, przez które personel oraz odpowiednie materiały dostają się do pomieszczenia czystego. W śluzie powietrznej, dzięki silnym prądom powietrznym, podrywane są w powietrze również zanieczyszczenia (cząstki stałe) a następnie usuwane są za pomocą systemów filtrujących. Zgodnie z normą DIN EN ISO 14644-3 powinna być testowana różnica ciśnień pomiędzy pomieszczeniem czystym z śluzą powietrzną, również pomiędzy pomieszczeniem czystym a pomieszczeniem o niższej klasie czystości, ale również pomiędzy pomieszczeniem czystym a otaczającym cały kompleks badawczy powietrzem. Pomiary różnicy ciśnień na filtrach powinny być również wykonywane w celu określenia sprawności oraz zużycia filtrów.

Precyzyjny pomiar różnicy ciśnień

Różnica ciśnień w pomieszczeniu czystym

Precyzyjny pomiar różnicy ciśnień w celu sprawdzenia kaskady różnicy ciśnień, zapewnia prawidłowe funkcjonowanie pomieszczenia czystego, zgodnie z aktualnymi normami.

 • Pomiar minimalnej różnicy ciśnień od 0 do 50 Pa zgodnie z DIN EN ISO 14644-3
 • Przyrządu pomiarowe o małej niepewności pomiaru są idealne do pomiarów różnicy ciśnień w pomieszczeniach czystych
 • Precyzyjne pomiary dzięki wysoce dokładnym czujnikom różnicy ciśnień

Różnica ciśnień w filtrach

Wiarygodne określenie różnicy ciśnień na filtrze systemu klimatyzacji umożliwia dokładne wyciągnięcie wniosków dotyczących stopnia zanieczyszczenia i pomaga zachować ciągłą funkcjonalność systemu klimatyzacji.

 • Precyzyjne sprawdzanie filtrów w systemach klimatyzacyji i wentylacyji
 • Poręczne instrumenty wyposażone w duży wyświetlacz i przyjazne dla użytkownika menu
 • Urządzenia do pomiaru różnicy ciśnień o dużej dokładności

Formularz kontaktowy

tel: +48 22 292 76 80 do 83
+48 22 863 74 01/22
+48 22 863 24 41
fax: +48 22 863 74 15

e-mail: testo@testo. com. pl

W ostatnim newsletterze #309

Najlepsze programy do pobrania

 • 1

  inSSIDer Lite/Plus 1. 0

  inSSIDer jest bardzo praktycznym programem do monitorowania, skanowania oraz wyświetlenia wszystkich znajdujących się w pobliżu...

  monitorowanie sieci, Wi-Fi, sieci bezprzewodowe

  Liczba pobrań: 83 696

  Pobierz »

 • 2

  NetWorx 6. 10

  NetWorx to proste, ale bogate w funkcje narzędzie, które pozwoli monitorować łącze internetowe i kontrolować zużycie transferu...

  monitorowanie sieci, połączenie internetowe, połączenia internetowe

  Liczba pobrań: 42 007

  Pobierz »

 • 3

  NetMeter Evo 2. 0

  NetMeter Evo to niewielki i darmowy program do monitorowania obciążenia łącza internetowego. Aplikacja przedstawia dane o...

  monitorowanie sieci, połączenie internetowe, program do monitorowania obciążenia łącza internetowego

  Liczba pobrań: 39 625

  Pobierz »

 • 4

  MySpeed PC Lite 3. 0e Build 1523

  MySpeed PC Lite to darmowy program do robienia pomiarów prędkości pobierania i wysyłania danych. Aplikacja pełni rolę speed...

  Speedtest, test prędkości łącza internetowego

  Liczba pobrań: 10 860

  Pobierz »

 • 5

  Wireshark 3. 1

  Wireshark to darmowe i wieloplatformowe narzędzie do podsłuchiwania i analizowania ruchu sieciowego. Aplikacja może...

  monitorowanie sieci, sieć lokalna, program do monitorowania sieci WiFi

  Liczba pobrań: 10 779

  Pobierz »

 • 6

  NetWorx Portable 6. 10

  NetWorx Portable to przenośna wersja popularnego programu do monitorowania przesyłanych danych. Narzędzie NetWorx Portable...

  monitorowanie sieci, połączenie internetowe, połączenia internetowe

  Liczba pobrań: 7 716

  Pobierz »

 • 7

  GlassWire 2. 374

  GlassWire to bezpłatne narzędzie przeznaczone do monitorowania i analizy aktywności sieciowej. Dzięki niemu będziemy mogli...

  połączenie internetowe, połączenia internetowe, monitorowanie połączenia sieciowego

  Liczba pobrań: 6 101

  Pobierz »

 • 8

  IP - MAC Scanner 2. 5

  IP - MAC Scanner to narzędzie do monitorowania sieci. Za pomocą aplikacji uzyskamy możliwość skanowania adresów IP z wybranej...

  monitorowanie sieci, monitorowanie, skanowanie

  Liczba pobrań: 5 927

  Pobierz »

 • 9

  NetTraffic 1. 1

  NetTraffic to niewielki program do monitorowania połączenia sieciowego, który zajmuje bardzo mało miejsca. Podczas działania...

  monitorowanie sieci, połączenie internetowe, program do monitorowania sieci

  Liczba pobrań: 5 789

  Pobierz »

 • 10

  Advanced IP Scanner 2. 3850

  Dla każdego, kto zainstaluje program Advanced IP Scanner, szczegóły urządzenia, takie jak IP i adres MAC, nie będą już...

  wyszukiwanie urządzeń w sieci lokalnej, program do wyszukiwania urządzeń w sieci lokalnej, program do skanowania sieci lokalnych LAN

  Liczba pobrań: 4 647

  Pobierz »

 • 11

  TCPView 4. 16

  TCPView to darmowy program do monitorowania połączenia internetowego. Aplikacja wyświetla wszystkie procesy i usługi działające...

  monitorowanie sieci, połączenie internetowe, połączenia internetowe

  Liczba pobrań: 4 641

  Pobierz »

 • 12

  Speedtest by Ookla 1. 0

  Speedtest by Ookla to darmowy program do testowania prędkości łącza internetowego w systemach operacyjnych Windows. Speedtest...

  połączenie internetowe, Speedtest, program do testowania prędkości połączenia internetowego

  Liczba pobrań: 4 593

  Pobierz »

 • 13

  Retina Network Security Scanner 5. 3

  Retina Network Security Scanner to narzędzie umożliwiające zbadanie posiadanej sieci pod kątem bezpieczeństwa. Aplikacja...

  monitorowanie sieci, monitorowanie

  Liczba pobrań: 4 578

  Pobierz »

 • 14

  Connectivity Fixer 2. 0

  Connectivity Fixer to darmowe (do celów niekomercyjnych) i łatwe w obsłudze narzędzie, które może przydać się w zasadzie...

  monitorowanie sieci, połączenie internetowe, połączenia internetowe

  Liczba pobrań: 3 895

  Pobierz »

 • 15

  DU Meter 7. 30

  DU Meter jest niewielkim programem do monitorowania połączenia z internetem. Na bieżąco wyświetla informacje dotyczące...

  monitorowanie sieci, połączenie internetowe, połączenia internetowe

  Liczba pobrań: 3 422

  Pobierz »

 • 16

  LAN-Explorer 1. 72

  LAN-Explorer to program wyświetlający wszystkie urządzenia znajdujące się w sieci lokalnej LAN. Aplikacja pokaże wszystkie...

  wyszukiwanie komputerów w sieci lokalnej, program do wyszukiwania komputerów w sieci LAN

  Liczba pobrań: 3 343

  Pobierz »

 • 17

  Angry IP Scanner 3. 6

  Angry IP Scanner to program do skanowania adresów IP oraz wybranych ich portów. Aplikacja wysyła sygnał PING do każdego adresu...

  monitorowanie sieci, monitorowanie

  Liczba pobrań: 2 879

  Pobierz »

 • 18

  BitMeter II 3. 0

  BitMeter to darmowy i łatwy w obsłudze program do mierzenia wydajności posiadanego łącza internetowego. Prędkość pobierania...

  monitorowanie sieci, program do monitorowania łącza internetowego

  Liczba pobrań: 2 491

  Pobierz »

 • 19

  My Network Speed 1. 55

  My Network Speed to darmowe i nie wymagające instalacji narzędzie do monitorowania łącza internetowego. Aplikacja po...

  monitorowanie sieci, monitorowanie, połączenie internetowe

  Liczba pobrań: 2 280

  Pobierz »

 • 20

  IP-Tools 2. 78

  IP-Tools to pakiet kilkunastu programów narzędziowych dostarczających wszelkich informacji na temat sieci i statystyk...

  monitorowanie połączenia internetowego, program do monitorowania połączenia internetowego, monitorowanie LAN

  Liczba pobrań: 2 216

  Pobierz »

 • 21

  MyLanViewer 5. 2

  MyLanViewer to program, który przyda się wszystkim administratorom sieciowym. Za pomocą tej aplikacji będziemy mogli...

  monitorowanie sieci, skanowanie sieci, program do monitorowania połączenia internetowego

  Liczba pobrań: 2 026

  Pobierz »

 • 22

  NetStat Viewer 1. 0

  NetStat Viewer to darmowy program wyświetlający wszystkie aktywne połączenia sieciowe. Aplikacja pełni rolę nakładki graficznej...

  monitorowanie sieci, połączenie internetowe, monitorowanie połączenia sieciowego

  Liczba pobrań: 1 762

  Pobierz »

 • 23

  Simple Port Forwarding 3. 5

  Simple Port Forwarding to darmowe i łatwe w obsłudze narzędzie do przekierowywania portów (port forwarding) na routerze - bez...

  router, routery, przekierowywanie portów

  Liczba pobrań: 1 696

  Pobierz »

 • 24

  Cucusoft Net Guard 2. 1

  Cucusoft Net Guard to darmowy i łatwy w obsłudze program monitorujący połączenie internetowe. Za pomocą aplikacji uzyskamy...

  monitorowanie sieci, połączenie internetowe, program do monitorowania połączenia internetowego

  Liczba pobrań: 1 407

  Pobierz »

 • 25

  inSSIDer Office 4. 9

  inSSIDer Office to interesujący program do monitorowania sieci bezprzewodowych Wi-Fi. Aplikacja umożliwia użytkownikowi...

  monitorowanie sieci, Wi-Fi, sieci bezprzewodowe

  Liczba pobrań: 1 395

  Pobierz »

 • 26

  NetworkView 3. 60

  NetworkView to narzędzie wyświetlające strukturę sieci lokalnej w postaci graficznej. NetworkView umożliwia również...

  Liczba pobrań: 1 361

  Pobierz »

 • 27

  Colasof MAC Scanner Free 2. 503

  Colasof MAC Scanner Free to narzędzie zaprojektowane do skanowania sieci. Program ten automatycznie wykrywa konfigurację sieci,...

  monitorowanie sieci, monitorowanie

  Liczba pobrań: 1 352

  Pobierz »

 • 28

  NetLimiter 4. 0

  NetLimiter to program do monitorowania łącza internetowego oraz kontrolowania dostępu do sieci przez inne aplikacje. NetLimiter...

  program do monitorowania łącza internetowego, monitorowanie łącza internetowego

  Liczba pobrań: 1 270

  Pobierz »

 • 29

  BWMeter 9. 1

  BWMeter to kompleksowy program do zarządzania łączem internetowym. W tej jednej aplikacji zmieszczono licznik pobieranych i...

  program do monitorowania połączenia internetowego, monitorowanie łącza internetowego

  Liczba pobrań: 1 267

  Pobierz »

 • 30

  Microsoft Network Monitor 3. 0

  Microsoft Network Monitor to program do analizowania ruchu sieciowego. Program potrafi przechwytywać pakiety danych i następnie...

  program do monitorowania połączenia internetowego, monitorowanie łącza internetowego

  Liczba pobrań: 1 217

  Pobierz »

 • 31

  Bandwidth Vista 2. 1

  Bandwith Vista to program pozwalający śledzić nasze połączenia internetowe nawiązywane z naszego komputera przez zainstalowane...

  Liczba pobrań: 1 201

  Pobierz »

 • 32

  LAN Search Pro 9. 1

  LAN Search Pro to darmowe, niewielkie i łatwe w obsłudze narzędzie do przeszukiwania zasobów udostępnionych w sieciach...

  monitorowanie sieci, monitorowanie, sieć lokalna

  Liczba pobrań: 1 134

  Pobierz »

 • 33

  LAN Viewer 2. 3

  LAN Viewer to narzędzie do wyświetlania oraz monitorowania folderów udostępnionych w sieci lokalnej. Aplikacja posiada...

  monitorowanie sieci, sieć lokalna, sieć

  Liczba pobrań: 1 035

  Pobierz »

 • 34

  X-NetStat Pro 5. 63

  X-NetStat Pro to funkcjonalny program do analizy i monitorowania połączeń sieci lokalnych i internetowych. Z panelu kontrolnego...

  monitorowanie połączenia internetowego, program do monitorowania łącza internetowego, monitorowanie LAN

  Liczba pobrań: 937

  Pobierz »

 • 35

  Moo0 ConnectionWatcher 1. 52

  Moo0 ConnectionWatcher to darmowe (do celów niekomercyjnych) i łatwe w obsłudze narzędzie do monitorowania przychodzących i...

  Liczba pobrań: 926

  Pobierz »

 • 36

  SoftPerfect Network Scanner 8. 2

  SoftPerfect Network Scanner to szybki skaner IPv4/IPv6 o bogatych możliwościach konfiguracyjnych. Umożliwia przeprowadzenie...

  monitorowanie sieci, program do monitorowania ruchu sieciowego

  Liczba pobrań: 881

  Pobierz »

 • 37

  Colasoft MAC Scanner Pro 2. 3

  Colasoft MAC Scanner Pro to program do skanowania sieci i wykrywania adresów MAC oraz IP kart sieciowych. Pozwala nam uzyskać...

  sterowniki, program do monitorowania sieci LAN, skaner sieci LAN

  Liczba pobrań: 880

  Pobierz »

 • 38

  MyConnection PC Lite 4. 1b

  MyConnection PC Lite to program do monitorowania łącza internetowego. Za jego pomocą zweryfikujemy autentyczną szybkość, z...

  program do monitorowania łącza internetowego

  Liczba pobrań: 838

  Pobierz »

 • 39

  NetBalancer Free 10. 2934

  NetBalancer Free to darmowy program do monitorowania oraz kontrolowania sieci. Dzięki możliwości tworzenia zasad dla wybranych...

  pobieranie plików, monitorowanie sieci, monitorowanie

  Liczba pobrań: 832

  Pobierz »

 • 40

  CurrPorts 2. 60

  CurrPorts 2. 60 to darmowy i niewielki program do monitorowania połączenia sieciowego. Aplikacja wyświetla zestawienie aktywnych...

  monitorowanie sieci, połączenie internetowe, połączenia internetowe

  Liczba pobrań: 788

  Pobierz »

 • 41

  Advanced Port Scanner 2. 3869

  Advanced Port Scanner to darmowy, niewielkie i zaawansowany oraz szybki w działaniu skaner sieci. Advanced Port Scanner pozwala...

  monitorowanie sieci, program do monitorowania sieci LAN, skaner sieci LAN

  Liczba pobrań: 781

  Pobierz »

 • 42

  PRTG Network Monitor 21. 1562

  PRTG Network Monitor to zaawansowany monitor sieci, który sprawdzi się w infrastrukturach małych i dużych. W aplikacji...

  monitorowanie sieci

  Liczba pobrań: 774

  Pobierz »

 • 43

  HTTP Analyzer 7. 4

  HTTP Analyzer to narzędzie do monitorowania ruchu sieciowego w czasie rzeczywistym. Za pomocą tej aplikacji uzyskamy możliwość...

  monitorowanie sieci

  Liczba pobrań: 765

  Pobierz »

 • 44

  Nmap 7. 90

  Nmap to program do skanowania sieci oraz sprawdzania jej bezpieczeństwa. Charakteryzuje się dużą szybkością działania, nawet w...

  sieci komputerowe, program do monitorowania sieci, program do skanowania sieci

  Liczba pobrań: 736

  Pobierz »

 • 45

  DU Super Controler 1. 90

  DU Super Controler to program do monitorowania sieci, który charakteryzuje się prostym w obsłudze interfejsem użytkownika....

  monitorowanie połączenia sieciowego, program do monitorowania przesyłu danych

  Liczba pobrań: 638

  Pobierz »

 • 46

  Packetyzer 5. 0

  Packetyzer to opensourcowe narzędzie przeznaczone do analizowania protokołów sieciowych w systemie Windows. Aplikacja bazuje na...

  Liczba pobrań: 626

  Pobierz »

 • 47

  Bandwidth Controller Standard 1. 21

  Bandwith Controller Standard to program do zarządzania łączem internetowym. Pozwala przypisać wybranym programom lub...

  Liczba pobrań: 597

  Pobierz »

 • 48

  CommView for WiFi 7. 877

  CommView for WiFi to zaawansowany program do monitorowania ruchu w sieci, zawierający specjalistyczne narzędzia nie tylko do...

  monitorowanie sieci bezprzewodowej, program do monitorowania sieci WiFi

  Liczba pobrań: 550

  Pobierz »

 • 49

  NetBalancer Pro 10. 2934

  NetBalancer Pro to zaawansowana aplikacja do monitorowania i kontrolowania sieci. Rozbudowane możliwości tworzenia reguł...

  pobieranie plików, monitorowanie sieci, monitorowanie

  Liczba pobrań: 441

  Pobierz »

 • 50

  Advanced LAN Scanner 1. 0 Beta 1

  Advanced LAN Scanner to darmowe narzędzie do skanowania sieci lokalnej. Advanced LAN Scanner potrafi wyświetlić nazwy...

  Liczba pobrań: 437

  Pobierz »

Zaktualizowane monitorowanie sieci i łącza internetowego

 • Axence nVision 13. 31240

  Axence nVision to profesjonalne oprogramowanie informatyczne, które pomaga kontrolować infrastrukturę IT w firmie i zarządzać...

  zarządzanie siecią, zarządzanie firmą, kontrolowanie infrastruktury IT

  Zaktualizowano: 16-01-2022

  Pobierz »

 • MyLanViewer 5.

  monitorowanie sieci, skanowanie sieci, program do monitorowania połączenia internetowego

  Zaktualizowano: 16-01-2022

  Pobierz »

 • NetBalancer Free 10.

  pobieranie plików, monitorowanie sieci, monitorowanie

  Zaktualizowano: 13-01-2022

  Pobierz »

 • NetBalancer Pro 10. 1">

  Wireshark 3.

  monitorowanie sieci, sieć lokalna, program do monitorowania sieci WiFi

  Zaktualizowano: 30-12-2021

  Pobierz »

Nowe monitorowanie sieci i łącza internetowego

 • ShowIP 2. 95

  ShowIP to darmowy program do wyświetlania adresów IP w systemach operacyjnych Windows. Za pomocą tej aplikacji będziemy mogli w...

  monitorowanie sieci

  Dodano: 27-06-2021

  Pobierz »

 • Acrylic Wi-Fi Home 4. 24042

  Acrylic Wi-Fi Home to przydatne narzędzie do monitorowania sieci. Umożliwia między innymi sprawdzenie siły sygnału oraz badanie...

  Wi-Fi, monitorowanie Wi-Fi

  Dodano: 18-02-2021

  Pobierz »

 • Look@LAN 2. 35

  Look@LAN to program do monitorowania łącza internetowego przeznaczony dla administratorów. Umożliwia sprawdzenie komputerów...

  monitorowanie sieci, program do monitorowania łącza internetowego, program do monitorowania łącza

  Dodano: 16-06-2020

  Pobierz »

 • EMCO Network Inventory Enterprise 5. 21

  EMCO Network Inventory Enterprise to program do sprawdzania sprzętu i oprogramowania komputerów podłączonych do sieci LAN....

  monitorowanie komputerów w sieci, program do monitorowania komputerów w sieci, inwentaryzacja

  Dodano: 04-06-2020

  Pobierz »

 • EMCO Network Inventory Professional 5. 21

  EMCO Network Inventory Professional to rozbudowany program do monitorowania komputerów podłączonych do sieci. Dzięki EMCO...

  monitorowanie komputerów w sieci, inwentaryzacja, informacje o systemie

  Dodano: 04-06-2020

  Pobierz »

Narzędzia do monitorowania łączy internetowych lub siecilokalnej.

Kontrola pomieszczenia Api Podręcznik Frigidaire Feb27t5a

Bezpośredni link do pobrania Kontrola pomieszczenia Api Podręcznik Frigidaire Feb27t5a

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Kontrola pomieszczenia Api Podręcznik Frigidaire Feb27t5a