Konfiguracja Cadet Hw108

Konfiguracja Cadet HW108 jest również nazywana "skróconą konfiguracją". Jest to najczęściej wybierana opcja przez użytkowników Cadet, ponieważ ułatwia instalację i konfigurację. Konfiguracja składa się z jednego kontrolera z zainstalowanym oprogramowaniem, który jest połączony z jednym z czterech urządzeń wstępnie zainstalowanych w kontrolerze - czujnikiem dymu, czujnikiem temperatury, czujnikiem wilgotności i czujnikiem oświetlenia. Konfiguracja ta jest doskonałym rozwiązaniem dla początkujących, ponieważ jest prosta w instalacji i zapewnia wszystkie niezbędne funkcje.

Ostatnia aktualizacja: Konfiguracja Cadet Hw108

SKONFIGURUJ JAGUARA

Stwórz swojego własnego Jaguara, perfekcyjnie dopasowanego do Twojego stylu życia, gustu oraz sposobu jazdy.

JAGUAR F‑PACE

Nowy elektryzujący SUV o wysokich osiągach Jaguara łączy sportowe prowadzenie i spektakularny wygląd z praktycznością.

JAGUAR E‑PACE

Jaguar E‑PACE to pierwszy kompaktowy SUV marki Jaguar. pl/samochody-nowe? model=I-Pace">

JAGUAR I‑PACE

Przedstawiamy pierwszego, całkowicie elektrycznego SUV-a marki Jaguar. pl/samochody-nowe? model=F-Type">

JAGUAR F‑TYPE

Mocny i wyrazisty - prawdziwy sportowy samochód marki Jaguar. pl/samochody-nowe? model=XE">

JAGUAR XE

Najbardziej zaawansowany technicznie, ekonomiczny i wyrafinowany sportowy sedan w historii marki Jaguar. pl/samochody-nowe? model=XF">

JAGUAR XF

Śmiała linia nowego modelu XF zdecydowanie wyróżnia go z tłumu.

Ten artykuł dotyczy: 

Deco M1300(3-pack), Deco W3600, Deco X68(2-pack), Deco E3(3-pack), Deco X20, Deco M1300, Deco X68, Deco HC4, Deco X25, Deco E4(1-pack), Deco X3600(2-pack), Deco Voice X50, Deco M5(1-pack), Deco X5700, Deco M9 Plus(1-pack), Deco S4(3-pack), Deco M4(3-pack), Deco X60(3-pack), Deco W6000, Deco XE5300, Deco M5, Deco M4, Deco X3600, Deco HX20, Deco XE75, Deco M3, Deco X20(3-pack), Deco M5 Plus(3-pack), DecoX5700, Deco X50-4G, Deco S7(3-pack), Deco X3600(3-pack), Deco E3(2-pack), Deco W2400(2-pack), Deco M5(3-pack), Deco M4(2-pack), Deco S4(2-pack), Deco AC1200(2-pack), Deco M1300(1-pack), Deco Voice X20, Deco X73-DSL, Deco W7200, Deco P9, Deco X68(1-pack), Deco P7, Deco X60(2-pack), Deco X60(1-pack), Deco X20-DSL, Deco X68(1 pack), Deco E4(3-pack), Deco 5G, Deco M5 Plus, Deco P7(2-pack), Deco X20-4G, Deco S4(1-pack), Deco S7, Deco X76 Plus, Deco S4, Deco M4(1-pack), Deco X20(2-pack), Deco X90, Deco W2400, Deco X50, Deco X96, Deco E4(2-pack), Deco X55, Deco E4, Deco E3, Deco W6000(2-pack), Deco X20(1-pack), Deco X68(3-pack), Deco M9 Plus(2-pack), Deco X80-5G, Deco M5(2-pack), Deco M9 Plus, Deco X5700(2-pack), Deco AC1200, Deco P9(3-pack), DecoX5700(2-pack), Deco M3W, Deco X60

Tryb punktów dostępowych (AP) służy do rozszerzenia istniejącej sieci przewodowej i stworzenia sieci bezprzewodowej. W tym trybie system Deco nie tworzy nowej podsieci i bedzie przekazywać cały ruch między routerem głównym i klientami.

Uwaga:

1. Utrzymuj aktualne oprogramowanie systemu Deco. Jeżeli nie jesteś pewny wersji, otwórz aplikację Deco, wejdź w zakładkę Więcej, Aktualizuj Deco, aby sprawdzić dostępne aktualizacje.

2. Upewnij się że masz zainstalowaną najnowszą wersję aplikacji Deco aby korzystać z trybu Punktów dostępowych.

3. W trybie punktów dostępowych system Deco nie będzie działał jako serwer DHCP przydzielający adresy IP do klientów. Upewnij się że masz włączoną funkcję serwera DHCP na routerze głównym.

4. W trybie Punktów dostępowych klienci są zarządzani przez router głównym. Niektóre zaawansowane funkcje nie będą dostępne poprzez aplikację Deco, jak na przykłąd Antywirus, Kontrola rodzicielska, Przekierowywanie portów, Rezerwacja adresóœ, TP-Link DDNS itp.

5. Ethernet Backhaul działa w trybie Puntków dostępowych.

Przykładowa konfiguracja

Krok 1. Połącz swój telefon z siecią WiFi Deco a następnie włącz aplikację Deco , otwórz zakładkę Więcej w prawym dolnym rogu i przejdź do Zaawansowane.

Krok 2.  Otwórz Tryb pracy i wybierz Punkt dostępowy. Aplikacja poinformuje o restarcie Deco. Kliknij OK.

Krok 3.  Poczekaj około 2 minuty aż system Deco uruchomi się ponownie. Od tego momentu system Deco będzie działać w trybie Puntków dostępowych.

W trybie Punktów dostępowych możesz zmieniać podstawowe ustawienia w aplikacji Deco, jak na przykład Ustawienia WiFi, Kontrola diod, itp. O pozostałych różnicach trybów Routera i Punktów dostępowych możesz dowiedzieć się w poniższym poradniku:
Jaka jest różnica między trybem punktu dostępowego i trybem routera obsługiwanymi przez Deco?

W razie potrzeby możesz przywrócić z powrotem tryb pracy Router przechodząc w aplikacji Deco do zakładki Więcej, następnie Zaawansowane i Tryb Pracy.

Czy ten poradnik FAQ był pomocny?

Twoja opinia pozwoli nam udoskonalić tę stronę.

Jakie są Twoje uwagi dotyczące tego artykułu?

 • Niezadowolenie z produktu
 • Zbyt skomplikowany
 • Mylący tytuł
 • Nie dotyczy mnie
 • Zbyt ogólnikowy
 • Inne

Interesuje nas Twoja opinia. Jak możemy poprawić tą zawartość?

Dziękujemy

Dziękujemy za przesłanie opinii.
Kliknij tutaj, aby skontaktować się ze Wsparciem technicznym TP-Link.

Router obsługuje udostępnianie połączenia szerokopasmowego. Przy użyciu routera możesz połączyć z Internetem (bezprzewodowo lub przewodowo) kilka urządzeń znajdujących się w domu, takich jak komputer, telefon, tablet, laptop lub dekoder TV. Router można skonfigurować za pomocą strony zarządzania na telefonie, więc nie trzeba używać strony zarządzania w przeglądarce internetowej na komputerze.

Metoda 1. Za pomocą aplikacji AI Life

 1. Instalowanie aplikacji: Zeskanuj telefonem kod QR na spodzie routera, aby pobrać i zainstalować aplikację AI Life.
 2. Przygotowanie do konfiguracji: Połącz kablem Ethernet port WAN routera z portem LAN w źródle Internetu (takim jak modem szerokopasmowy lub światłowodowy), a następnie podłącz router do źródła zasilania. Następnie możesz połączyć telefon z domyślną siecią Wi-Fi routera. (Domyślna nazwa sieci Wi-Fi znajduje się na tabliczce znamionowej na spodzie routera. Hasło nie jest wymagane. Nazwa sieci Wi-Fi powinna zaczynać się od „HUAWEI”).

  W przypadku routerów z samoadaptacyjnymi portami sieciowymi nie trzeba dokonywać rozróżnienia na porty WAN i LAN.

 3. Konfigurowanie routera
  1. Otwórz aplikację AI Life, kliknij pozycję Konfiguruj, a następnie kliknij pozycję Rozpocznij.

   Jeśli nie zostanie wyświetlony komunikat z powiadomieniem, dotknij przycisku dodawania w prawym górnym rogu ekranu głównego aplikacji.

  2. Wybierz pozycję Utwórz sieć Wi-Fi (pomiń ten krok, jeśli nie możesz znaleźć takiej opcji).
  3. Postępuj zgodnie z instrukcjami kreatora, aby ukończyć konfigurację.

   Router automatycznie wykryje tryb dostępu do Internetu dla Twojej sieci domowej.

   • Jeśli jako tryb dostępu do Internetu ustawiono Automatycznie uzyskuj adres IP, nie są potrzebne żadne dalsze czynności konfiguracyjne. W kreatorze dostępu do Internetu ustaw nazwę sieci Wi-Fi, hasło sieci Wi-Fi i hasło logowania.
   • Jeśli jako tryb dostępu do Internetu ustawiono Tryb dostępu do Internetu, skontaktuj się z dostawcą usług internetowych/szerokopasmowych, aby uzyskać Konto połączenia szerokopasmowego i Hasło połączenia szerokopasmowego. Wprowadź Konto połączenia szerokopasmowego i hasło, po czym kliknij pozycję Dalej.
   • Jeśli jako tryb dostępu do Internetu ustawiono Statyczny adres IP, ręcznie ustaw parametry Adres IP, Maska podsieci, Brama domyślna i DNS.
  4. Wybierz pozycję Konfiguracja routera i kliknij pozycję Zapisz. Proces konfiguracji zostanie zakończony.
 4. Uzyskiwanie połączenia z Internetem w przypadku innych urządzeń: Aby połączyć z Internetem urządzenia przewodowe (takie jak komputery i dekodery TV), podłącz je do portów LAN routera przy użyciu kabla Ethernet. W przypadku telefonów, tabletów, laptopów i innych urządzeń bezprzewodowych połącz je z siecią Wi-Fi routera.

Metoda 2. Za pomocą domyślnego adresu IP

 1. Przygotowanie do konfiguracji: Podłącz router do źródła zasilania. Połącz komputer/telefon z siecią Wi-Fi routera (domyślna nazwa sieci Wi-Fi znajduje się na tabliczce znamionowej na spodzie routera, hasło nie jest wymagane) lub podłącz komputer do portu LAN w routerze za pomocą kabla Ethernet. Otwórz przeglądarkę internetową, w pasku adresu przeglądarki wprowadź domyślny adres IP i zaloguj się do strony zarządzania routerem w przeglądarce internetowej (domyślny adres IP znajduje się na tabliczce znamionowej na spodzie routera).

  W przypadku routerów z samoadaptacyjnymi portami sieciowymi nie trzeba dokonywać rozróżnienia na porty WAN i LAN.

 2. Konfigurowanie routera: Kliknij pozycję Rozpocznij.
 3. Wybierz pozycję Utwórz sieć Wi-Fi i wykonuj instrukcje kreatora w celu ukończenia konfiguracji.

  Router automatycznie wykryje domowy tryb dostępu do Internetu.

  • Jeśli tryb dostępu do Internetu ustawiono na Automatycznie uzyskuj adres IP, nie są potrzebne żadne dalsze czynności konfiguracyjne. Wykonaj czynności w kreatorze dostępu do Internetu w celu ustawienia nazwy sieci Wi-Fi, hasła sieci Wi-Fi i hasła logowania.
  • Jeśli jako tryb dostępu do Internetu ustawiono Tryb dostępu do Internetu, skontaktuj się z dostawcą usług internetowych/szerokopasmowych, aby uzyskać Konto połączenia szerokopasmowego i Hasło połączenia szerokopasmowego. Wprowadź Konto połączenia szerokopasmowego i Hasło połączenia szerokopasmowego, po czym kliknij pozycję Dalej.
  • Jeśli jako tryb dostępu do Internetu ustawiono Statyczny adres IP, ręcznie ustaw parametry Adres IP, Maska podsieci, Brama domyślna i DNS.
  • Aby skonfigurować sieć VLAN (Virtual Local Area Network), włącz funkcję VLAN na ekranie konta połączenia z Internetem i wprowadź informacje o konfiguracji. Aby uzyskać szczegółowe informacje o konfiguracji sieci VLAN, skontaktuj się z operatorem sieci.

   3. Uzyskiwanie połączenia z Internetem w przypadku innych urządzeń: Aby połączyć komputery, dekodery i inne urządzenia przewodowe z Internetem, podłącz urządzenie do portu LAN routera przy użyciu kabla Ethernet. Aby połączyć telefony, tablety, notebooki i inne urządzenia bezprzewodowe z Internetem, połącz je z siecią Wi-Fi routera.

Konfiguracja Cadet Hw108

Bezpośredni link do pobrania Konfiguracja Cadet Hw108

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Konfiguracja Cadet Hw108