Instrukcje dotyczące instalacji, użytkowania i konserwacji 360 Vision Invictus Hybrid

Instalacja, użytkowanie i konserwacja 360 Vision Invictus Hybrid są łatwe i wygodne dzięki wbudowanej instrukcji użytkownika. Przed instalacją należy wybrać miejsce zamontowania, aby zapewnić odpowiednią widoczność i dostęp do kontroli. Następnie należy podłączyć kabel zasilania, aby uruchomić kamerę. Po podłączeniu do sieci można przejść do konfiguracji ustawień kamery, aby dostosować ją do wymagań użytkownika. Po skonfigurowaniu instalacja jest gotowa do użycia. Użytkownik może korzystać z kamery w celu monitorowania przestrzeni i zapisywania obrazów za pomocą aplikacji. System można również skonfigurować do automatycznego powiadamiania o zdarzeniach. Konserwacja kamery powinna polegać na regularnym sprawdzaniu wszystkich komponentów, w tym wymiany uszkodzonych części. Regularne czyszczenie i konserwacja odpowiednich elementów zapewni długą żywotność kamery.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcje dotyczące instalacji, użytkowania i konserwacji 360 Vision Invictus Hybrid

Poniżej znajdują się dedykowane Skraplacze do lodówek AEG SDS51200S0. Z myślą o osobach, które same naprawiają domowy sprzęt udostępniamy portal Baza Porad , w którym znajdą liczne wskazówki i podpowiedzi odnośnie napraw. Dodatkowe informacje znajdziesz na kanale YouTube. Jeżeli chciałbyś zobaczyć inne części do Twojego modelu lodówek AEG SDS51200S0 to są tutaj. Sprawdź!

Poniżej wymieniamy Żarówki do lodówek AEG SDS51200S0. W razie problemów ze sprzętem opracowaliśmy ściągawkę - Baza Porad , gdzie przedstawiliśmy większość napraw w pralce, zmywarce, lodówce oraz wielu innych sprzętach. Więcej informacji znajdziesz na kanale YouTube, a tam same nowinki oraz skuteczne porady odnośnie napraw. Jeżeli interesują Cię inne części do Twojego modelu lodówek AEG SDS51200S0 to znajdują się tutaj. Przejrzyj!

Potrzebny będzie: dostęp do urządzenia lub dowód zakupu (paragon)

 • {{ errorText}}

Weź udział w promocji*

Zarejestruj swoje urządzenie i odbierz kod rabatowy

*Dotyczy dużych urządzeń AGD.

Mamy dobrą wiadomość


 • Na początek kilka szczegółów

  Wybierz prezent lub kliknij opcję "nie dziękuję".

  * Pole wymagane

  Zaloguj się

  AEG jest częścią Grupy Electrolux. Jeżeli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem w witrynach AEG lub Zanussi, skorzystaj z tych samych danych logowania.

  Zaloguj się

  lub

  Utwórz konto