Instrukcja stosowania systemu Ge Dvm7195

System Ge Dvm7195 jest zaawansowanym systemem monitorowania zapewniającym wysokiej jakości ochronę i bezpieczeństwo. System pozwala na monitorowanie przepływu powietrza, temperatury, wilgotności, poziomu hałasu, dymu, gazu i wycieku wody. System może wykrywać i raportować wszelkie nieprawidłowości, dzięki czemu zapewnia wysoką skuteczność ochrony. Instrukcja stosowania systemu Ge Dvm7195 omawia wszystkie ważne elementy systemu, w tym jego instalację, konfigurację, obsługę i konserwację. Instrukcja zawiera również informacje na temat wszystkich wymagań i wytycznych, które musi spełniać system, aby był w pełni bezpieczny i skuteczny. Instrukcja jest ważnym narzędziem do ochrony mienia i osób, a jej stosowanie jest niezwykle ważne dla zapewnienia bezpiecznego i skutecznego działania systemu.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja stosowania systemu Ge Dvm7195

Po dodaniu otrzymasz e-mail z informacją

W firmie Convatec opracowujemy i produkujemy zaawansowane rozwiązania wspierające leczenie trudno gojących się ran oraz zapobiegające ich powstawaniu.

W Convatec uważamy, że lepsza opieka zdrowotna należy się wszystkim, a nie tylko niektórym.

W Convatec uważamy, że lepsza opieka zdrowotna należy się wszystkim, a nie tylko niektórym. Chcemy zapewnić pacjentom z trudno gojącymi się ranami lepszą jakość życia i pozytywne wyniki leczenia, a także ułatwić życie ich opiekunom. Wiemy, że dzięki odpowiedniej edukacji na temat Higieny Rany i właściwym wyborom terapeutycznym na kolejnych etapach, rany można leczyć, a nawet im zapobiegać. Dlatego też stale rozwijamy nowe technologie, które pomagają zminimalizować ryzyko powikłań i skrócić czas gojenia.

Dlatego też zawsze współpracujemy z klinicystami i kluczowymi liderami opinii, aby rozwijać tak potrzebne programy edukacyjne, dlatego zawsze słuchamy tego, co mają do powiedzenia pacjenci, aby móc oferować usługi i wsparcie, które naprawdę odmieniają życie pacjentów.

Zobowiązujemy się, że będziemy robić wszystko, co w naszej mocy, aby wspierać pacjentów i wzmacniać pozycję personelu medycznego. Sprawimy, że ludziom będzie zależało tak samo jak nam i dokonamy zmian, ponieważ wiemy, że poprawiając standard opieki i ułatwiając samoopiekę, poprawiamy jakość życia tych, z którymi się stykamy, dziś, jutro i na zawsze.

Rozwiązania z zakresu leczenia ran i ochrony skóry

Dołącz do ruchu Higieny Rany:

Naszą misją jest zmiana standardów leczenia trudno gojących się ran

Dowiedz się więcej

Technologia Hydrofiber®

Technologia Hydrofiber® sprawia, że w kontakcie z wydzieliną z rany opatrunek przybiera postać spoistego żelu. Efekt żelowania tworzy optymalne środowisko do gojenia się ran*1–5

Sprawdź efekty działania technologii Hydrofiber®

Opatrunki z rodziny AQUACEL®

Opatrunki z rodziny AQUACEL®, wykonane w przełomowej Technologii Hydrofiber®, zostały wprowadzone ponad 20 lat temu. Od tego czasu nie zaprzestaliśmy wdrażania innowacji. Obecnie rodzina AQUACEL® to szeroka gama opatrunków.

Zobacz opatrunki z rodziny AQUACEL®

Opatrunki Granuflex®

Nie wszystkie hydrokoloidy są takie same. Nasza rodzina opatrunków hydrokoloidowych to delikatne i efektywne zabezpieczenie rany, dające pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i ułatwiające życie.

Opatrunki Granuflex® to pierwsze opatrunki, w których wykorzystano technologię hydrokoloidową. com/pl-pl/leczenie-ran-i-ochrona-skory/opatrunko-duoderm/">Produkty z rodziny Granuflex®

1. Waring MJ, Parsons D. Physico-chemical characterisation of carboxymethylated spun cellulose fibres. Biomaterials. 2001;22:903-912.

2. Walker M, Hobot JA, Newman GR, Bowler PG. Scanning electron microscopic examination of bacterial immobilisation in a carboxymethylcellulose (Aquacel) and alginate dressings. 2003;24(5):883. -890.

3. Jones SA, Bowler PG, Walker M, Parsons D. Controlling wound bioburden with a novel silver-containing Hydrofiber® dressing. Wound Rep. Regen. 2004;12: 288-294.

4. Bowler PG, Jones SA, Walker M, Parsons D. Microbicidal properties of a silver-containing Hydrofiber® dressing against a variety of burn wound pathogens. J. Burn Care Rehabil. 2004;25: 192-196.

5. Walker M, Bowler PG, Cochrane CA. In vitro studies to show sequestration of matrix metalloproteinases by sliver-containing wound care products. Ostomy Wound Manag. 2007;53(9):18-25.

Pobierz instrukcje obsługi swojego produktu i inne ważne dokumenty

Wyświetl i pobierz dokumentację urządzenia.

Krok 1. Wybór produktu

EdytujEdytuj

Jak znaleźć model i numer seryjny?

Wybierz kategorię

Kategoria jest wymagana.

Wymagane wybranie produktu.

Wymagane wybranie typu produktu.

Wymagany numer seryjny.

Wprowadź numer modelu lub wybierz kategorię produktu*Pole wymagane

Jeśli nie posiadasz przeglądarki plików PDF, najpierw pobierz ją klikając w poniższy link:

Acrobat Reader

Instrukcja stosowania systemu Ge Dvm7195

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja stosowania systemu Ge Dvm7195

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja stosowania systemu Ge Dvm7195