Instrukcja podłączania Electrolux Ew6f5822bb

Aby podłączyć pralkę Electrolux Ew6f5822bb, należy postępować zgodnie z instrukcją. Na początek należy podłączyć wtyczkę do gniazdka elektrycznego. Następnie należy połączyć węże do dopływu i odpływu wody. Po podłączeniu, należy upewnić się, że wszystkie połączenia są szczelne. Gdy wszystko jest już podłączone, można włączyć pralkę, wybrać odpowiednie ustawienia i rozpocząć pranie. Pamiętaj, aby zawsze zapoznać się z instrukcją użytkowania pralki, aby wiedzieć, jak używać urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja podłączania Electrolux Ew6f5822bb

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

mileniae 14 Jun 2008 12:25 6717

 • #1Level 2  

  #1

  Bardzo proszę o podanie instrukcji obsługi pralki Elektrolux EW 815 F. Moja mama ją dostała ale niestety bez instrukcji. Jest tam oznaczenie od A do chyba N chciałabym poznać opis tych programów. Z góry serdecznie dziękuję

 • #2User removed accountLevel 1  

Punkty artykuły

 1. Gdzie do opublikowania?
 2. Jak połączyć się z wylotem?
 3. Łączenie z wodą zaopatrzeniem i ściekami
 4. Dodatkowe zalecenia

Zmywarki elektrolux są w dużym zapotrzebowaniu na wiele powodów. A jeśli zamierzasz kupić jeden z modeli tej marki, powinieneś zapoznać się z instrukcjami instalowania i zasad działania, aby PMM będzie służyć znacznie dłużej. Twoja uwaga jest oferowana zalecenia dotyczące umieszczania zmywarek, etapy łączenia się z siatką energetyczną, zaopatrzenie w wodę i ścieki.

Gdzie do opublikowania?

Postępowanie Instalacja i montaż zmywarki Electrolux może być niezależnie bez pomocy, jeśli postępujesz zgodnie z zaleceniami. Ta technika pasuje idealnie we wnętrzu, ponieważ większość modeli jest osadzona pod tabelą.

Aby rozpocząć, ważne jest, aby dowiedzieć się, w którym maszyna będzie, podczas gdy parametry kuchni, wolne miejsce i dostęp do urządzenia są brane pod uwagę. Eksperci zalecają instalację zmywarki w odległości nie więcej niż półtora metra od śliwki kanalizacyjnej. Taka odległość należy przestrzegać, aby zapobiec uszkodzeniu, a także stabilności przed ładowaniem. Przed instalacją można opracować projekt i obliczyć wszystkie parametry, aby samochód pasował do przestrzeni. Oczywiście PMM nie powinno być dalekie od wylotu, często w zestawie kuchenne zamontowane są wbudowane modele.

Ważne jest, aby spełnić wszystkie przepisy bezpieczeństwa, łącząc się z zasilaczem.

Jak połączyć się z wylotem?

Główną zasadą producentów zmywarki w stosunku do połączenia z własnymi rękami jest użycie odpowiednich urządzeń. Nie należy używać przedłużaczy ani filtrów sieciowych, to samo dotyczy trójników. Takie pośredniki często nie są w stanie wytrzymać ładunku i mogą wkrótce stopić, co doprowadzi do zapłonu. Aby połączyć się, potrzebujesz oddzielnego gniazda, który ma ziemię. W prawie każdym domu skrzynka przyłącza znajduje się na górze, więc musi być prowadzona w kanale kablowym. Jak wspomniano powyżej, odległość od samochodu do wylotu powinna być również nie więcej niż pół i pół metra, oprócz przewodu często taka długość.

W momencie produkcji instalacji elektrycznej, wszystkie elementy prądu generujące muszą być wyłączone, więc wyłącz urządzenie przed instalacją.

Łączenie z wodą zaopatrzeniem i ściekami

Będziesz przydatny do prowadzenia, z którym możesz obsługiwać dużo szybciej. Wyładuj zawór rurociągu wodnego. Przygotuj trójwymiarową dźwigiem narożnym, który zostanie zainstalowany w witrynie połączenia z konspiracją wody. Gdy tylko instalacja zostanie wyprodukowana, można otworzyć zawór i zainstalować wąż napełniający zmywarkę. Czasami gwint tee nie pokrywa się z węża, użyj adaptera, a problem zostanie rozwiązany. Jeśli mieszkanie używa twardych rur, potrzebujesz filtra do szorstkiego oczyszczania wody, które powinno znajdować się przed dźwigiem, rozszerzy żywotność maszyny. Ale jeśli możesz wymienić rurę na elastycznym wężu, co uprości proces.

Kolejna opcja połączenia polega na bezpośrednim podłączeniu węża i miksera, ale podczas mycia naczyń nie będzie niemożliwe do użycia wody, a gatunki będą nie do naprawy.

Warto to zauważyć Zmywarka powinna być podłączona tylko do zasilania zimnym wodą, ponieważ każdy model elektrolux jest wyposażony w szereg programów, która niezależnie ciepła woda do pożądanej temperatury.

Ale aby oszczędzać zużycie energii, możesz przejść do tej reguły i natychmiast połączyć się na gorąco.

Następnym krokiem jest połączenie się z kanalizacją, a to jest ostatni etap. Drenaż musi być wykonany wysokiej jakości, wąż jest niezawodnie zainstalowany tak, że podczas pracy nie mógł się oderwać. Skorzystaj z tee tylko wtedy, gdy nie ma innych opcji. Jeśli technika jest instalowana od prania, a wąż jest niemożliwy do wydłużenia, musisz przeciąć tee brazy w rurze w maksymalnej bliskości techniki.

Do Tee włożono mankietę uszczelniającą z gumy, która jest zaprojektowana tak, aby zapewnić uszczelnienie, oprócz, zapobiegnie mu nieprzyjemne zapachy do kuchni. Następnie zainstalowany jest wąż spustowy. Upewnij się, że wiarygodne utrwalanie, aby uniknąć wycieku podczas pracy PMM. Niektórzy skarżą się na nieprzyjemne zapachy w komorze zmywarki. Problem ten można rozwiązać, wykonując pochylenie z węża, aby jego część była poniżej tee.

Jest inna opcja, którą Mistrzowie uważają za bardziej niezawodne, poza tym jest znacznie łatwiej. Zajmie to prosty syfon z dodatkową rurą. Podłączyć prosty wąż (nie będzie tutaj potrzebny), i przymocuj połączenie na scenie za pomocą zacisku. Teraz wszystko jest gotowe, możesz dokonać pierwszego uruchomienia zmywarki.

Dodatkowe zalecenia

Jeśli kupiłeś wbudowany model, jak już wspomniano, najlepszym rozwiązaniem będzie rozwój projektu, aby umieścić wszystko z maksymalnym komfortem i dostępnością. Jeśli rozmawiamy o oddzielnym zmywarce, nie będzie żadnych problemów z tym – wystarczy znaleźć wolne miejsce blisko zaopatrzenia, kanalizacji i wylotu.

Istnieje kilka subtelności, które pomogą szybciej poradzić sobie z pracą. Jeśli chcesz zainstalować zmywarkę w szafie, upewnij się, że jego wymiary są w pełni zgodne z techniką. Często w instrukcjach producenta i dokumentów istnieje plan planu, który pomoże podczas instalacji. Czasami w zestawie PMM są zawarte w zestawie PMM, na przykład, deski do amplifikacji lub folii do ochrony przed parą – muszą być stosowane.

Jeśli obudowa maszyny nie jest zamontowana na poziomie, możesz użyć nóg, aby dostosować urządzenie. Należy zastosować rękaw boczny, jeśli trafia do zestawu. Sprawa musi być zamocowana przy użyciu samodzielnych próbek. Zaleca się zainstalowanie PMM z dala od płytki i innego sprzętu, który nagrzewa się: odległość powinna wynosić co najmniej 40 cm. Nie można umieścić zmywarki z pralką, ten ostatni może wytwarzać wibracje, które mogą uszkodzić zawartość, zwłaszcza jeśli załadowałeś delikatne naczynia.

Konstrukcja każdego modelu może mieć małe różnice, ale głównie struktura jest taka sama, więc proces instalacji jest standardowy. Ostrożnie zbadaj instrukcje od producenta, postępuj zgodnie z zaleceniami i nie można tylko rozszerzyć żywotność zmywarki, ale także zainstalować go poprawnie, podłączyć i uruchomić go. Sukces!

Jak zainstalować zmywarkę Electrolux, możesz nauczyć się z poniższej wideo.

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

brzosti 25 Feb 2015 14:37 663

 • #1Level 8  

  #1

  Witam
  Posiadam kuchenkę i nie wiem jak to cudo podłączyć. Kontakt mam zwykły 230V
  a tu widać 3wejscia. Idzie kupić jakąś przełączkę czy kontakt zmienić?

 • #3#3

  tabliczki nie ma, ale na wtyczce jest 25A~230V
  jak to podłączyć?

 • #4DarkdarkmanLevel 30  #4

  A jaki jest model kuchenki?

 • #5#5

  Jest otworzyłem piekarnik i znalazłem

 • #6#6

  8, 5kW Realnie patrząc na problem jednofazowo tego nie podłączysz w polskich warunkach.
  Jedyne sensowne rozwiązanie - podłączenie trójfazowe, ale tutaj potrzebujesz elektryka.

 • #7mirek791Level 14  #7

  raczej nie da sie podłączyć jednofazowego urządzenia pod 3 fazy

 • #8#8

  Praktycznie wszystkie kuchenki elektryczne można zasilać trójfazowo.
  Tę można na pewno, a tak przynajmniej twierdzi jej instrukcja obsługi.
  Kwestia odpowiedniego pozakładania mostków na zlączówce kuchenki.

 • #9#9

  Jedyne wyjście to podciągnąć osobny obwód pod kuchenkę grubym przewodem najlepiej 4mm i zabezpieczyć osobnym bezpiecznikiem np ES 25, jeden styk w tej wtyczce to na pewno przewód ochronny. Raczej wezwij elektryka, żeby Ci nie przepaliło przewodów w istniejącej instalacji, 8kW to naprawdę ogromne obciążenie dla domowej instalacji

  Pozdr

  Dodano po 1 [minuty]:

  Z całym szacunkiem Darkdarkman chcesz pomostkować fazy?

  Dodano po 1 [minuty]:

  Ok masz racje

 • Helpful post

  #10mrhari

  VIP Meritorious for electroda. pl  #10

  Wtyk z pierwszego zdjęcia to zwykły wtyk 25A. Faza, zero i wtyk ochronny. Jeśli instalacja nie jest przystosowana do takiego obciążenia jednej fazy sugeruję skorzystać z usług elektryka.
  Temat zamykam.

  Nie odpowiadam na pw dotyczące porad serwisowych.
  Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

  The rotation of the Earth really makes my day.

Instrukcja podłączania Electrolux Ew6f5822bb

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja podłączania Electrolux Ew6f5822bb

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja podłączania Electrolux Ew6f5822bb