Instrukcja obsługi i instalacji Epson Eh Tw6250

Instrukcja obsługi i instalacji Epson Eh Tw6250 jest kompleksowym przewodnikiem, który zawiera wszystkie niezbędne informacje, aby pomóc Ci w instalacji i korzystaniu z tego modelu projektora. Przewodnik zawiera informacje o wymaganiach systemowych i zaleceniach dotyczących instalacji, instrukcje krok po kroku dotyczące instalacji i konfiguracji projektora, informacje o rozwiązywaniu problemów, regulamin serwisu i wsparcie techniczne. Przewodnik informuje również o funkcjach i możliwościach projektora, w tym o dostępnych trybach wyświetlania, ustawieniach jasności, kontrastu i odwzorowania kolorów oraz opcjach bezprzewodowego połączenia.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja obsługi i instalacji Epson Eh Tw6250

Epson EH-TW650 to solidny projektor o sporych możliwościach, który może znaleźć wiele zastosowań. Epson EH-TW650 zapewni nam obraz pełen detali, który powinien każdego zadowolić.

Epson EH-TW650 oferuje jasność 3100 ANSI lumenów, kontrast 15000:1 oraz rozdzielczość 1920 x 1080.

Opis producenta Epson EH-TW650

Ciesz się ulubionymi filmami dzięki temu projektorowi Full HD. Można go z łatwością przenosić i jest prosty w konfiguracji, dzięki czemu możesz usiąść wygodnie i cieszyć się obrazem o jasności 3100 lumenów. Wiele przydatnych funkcji i wyjątkowo długi czas eksploatacji lampy, który wynosi aż do 11 lat, sprawiają, że projektor jest bardzo ekonomiczny w użytkowaniu.

Wielki ekran

Daj się porwać ulubionym filmom i grom dzięki projektorowi Full HD 1080p, który pozwala wyświetlać obraz na ekranie o przekątnej 300 cali. Za sprawą technologii 3LCD wyświetlane materiały są nawet trzykrotnie jaśniejsze niż w przypadku konkurencyjnych produktów2. Współczynnik kontrastu o wartości 15 000:1 pozwala uzyskać wyraziste cienie i głębokie czernie.

Jasny, piękny obraz

Usiądź wygodnie i odpocznij, rozkoszując się wspaniałym obrazem. Nasze projektory mają szereg zaawansowanych funkcji, które działają płynnie w tle, aby zapewnić Ci mnóstwo niezwykłych wrażeń.

1. Wyrazisty i intensywny obraz

Rozdzielczość Full HD i zaawansowana technologia przetwarzania obrazu zapewniają większą wyrazistość. Możesz wybrać jeden z pięciu zaprogramowanych trybów, aby dostosować obraz do swoich upodobań.

2. Wysoki kontrast

Obraz ma większą głębię i jest wyraźniejszy, a gradacja pomiędzy jasnymi i ciemnymi obszarami jest płynniejsza.

Poszerz swoje możliwości

Spraw, by Twój dom stanął w centrum akcji dzięki projektorom firmy Epson. Teraz niezależnie od tego, czy oglądasz mecz, klasyk filmowy lub ulubiony serial, czy grasz w najnowszą grę wideo — dzięki dużemu obrazowi na pewno będzie to wyjątkowa rozrywka. Zaproś rodzinę i przyjaciół, by razem z nimi dzielić te niezapomniane chwile.

Łatwe konfigurowanie

Naszym zdaniem domowy projektor nie może być trudniejszy w obsłudze od telewizora. Dlatego wyposażyliśmy ten model w wiele funkcji umożliwiających łatwą konfigurację, na przykład korekcję geometrii, która pozwala szybko ustawić obraz. Dzięki aplikacji iProjection i wbudowanemu modułowi Wi-Fi można wyświetlać obraz bezpośrednio z urządzenia smart.

11 lat filmów

Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora do oglądania ulubionych filmów? Wydajne źródło światła zastosowane w tym modelu pozwoli Ci oglądać po jednym filmie każdego dnia aż do 11 lat.

Brak efektu tęczy

Technologia 3LCD firmy Epson gwarantuje wyraźny obraz i eliminuje „efekt tęczy”, który występuje w przypadku niektórych jednoukładowych projektorów DLP.

Do 3 razy jaśniejsze kolory

Ten wydajny i niedrogi projektor Full HD 1080p wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — nawet w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technologii 3LCD, która zapewnia równie wysokie natężenie światła białego oraz barwnego wynoszące 3100 lumenów.

Specyfikacja Epson EH-TW650

technologiaLCD
rozdzielczość ekranu1920x1080 pikseli
kontrast15000:1
jasność3100 ANSI lum.
ilość wyświetlanych kolorów107 mln
przekątna obrazu0. 76 - 7. 62 m
odległość od ekranu1. 35 - 1. 64 m
wbudowane WiFitak
złącza zewnętrzne1 x audio in
1 x Composite
1 x D-sub 15-pin wejście
1 x MHL
1 x USB (A)
1 x USB (B)
2 x HDMI
obsługiwane technologieMHL
głośniktak
Moc lampy210 W
czas pracy lampy4500 godz.
pobór mocy [ praca / spoczynek]298 / 0. 2 W
głośność pracy37 dB
szerokość302 mm
głębokość252 mm
wysokość92 mm
waga2. 7 kg
cechy dodatkowefiltr powietrza | miękki futerał podróżny | zamek Kensington | otwór na linkę zabezpieczającą | blokada modułu bezprzewodowej sieci LAN | ochrona hasłem | suwak wyłączania obrazu/dźwięku | automatyczna korekta trapezu | wbudowany głośnik | pozioma i pionowa korekcja geometrii obrazu | długa żywotność lampy | Quick Corner
akcesoriakabel zasilający | skrócona instrukcja uruchomienia | pilot z bateriami | instrukcja obsługi (CD) | karta gwarancyjna

Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do projektora Epson EH-TW650.Przewodnik użytkowania został dodany 11. 06. 2018.Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą Epson EH-TW650 i poznać jego ukryte funkcje.Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 5. 9 MB.Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.

 • Instrukcja obsługi do Epson EH-TW650
  Pobierz instrukcję PDF w języku: PL
  Ilość pobrań: 0

Powyższe instrukcje są jedynymi w wersji elektronicznej, które dostarczane są przez producenta.Jeżeli nie pomagają Ci one w rozwiązaniu problemu, możesz skorzystać z naszej pomocy na naszejgrupie na Facebooku - Testerzy VideoTestów.


Oceń Epson EH-TW650

 • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

Pytania i odpowiedzi

 • Nie ma jeszcze żadnych pytań.

Lastmanuals oferuje tworzoną przez społeczność usługę współdzielenia, przechowywania i szukania instrukcji opisujących obsługę sprzętu i oprogramowania: podręczników, poradników, skróconych instrukcji, not technicznych... PAMIĘTAJ: WARTO PRZECZYTAĆ INSTRUKCJĘ PRZED ZAKUPEM!!!

Jeśli ten dokument zawiera instrukcję, której szukasz – pobierz ją teraz. Lastmanuals zapewnia szybki i łatwy dostęp do instrukci firmy EPSON EH-TW420. Mamy nadzieję, że instrukcja firmy EPSON EH-TW420 będzie przydatna.

Lastmanuals pomaga w ściągnięciu instrukcji obsługi dla EPSON EH-TW420

Możesz także pobrać poniższe instrukcje, związane z tym produktem:

EPSON EH-TW420 QUICK GUIDE (1795 ko)
EPSON EH-TW420 (5911 ko)EPSON EH-TW420 BROCHURE (250 ko)EPSON EH-TW420 QUICK GUIDE (1795 ko)

Skrót instrukcji: podręcznik użytkownika EPSON EH-TW420

Szczegółowe instrukcje użytkowania znajdują się w podręczniku użytkownika.

[... ] Power Cord VGA Cable (*) Composite Video Cable RS232 Cable S-Video Cable Audio Cable Jack/Jack Audio Cable Jack/RCA USB Cable (*)(*)PolskiSKRÓCONY PRZEWODNIKINSTALACJA1. [... ] Kabel USB (*)Note: Connector interface is subject to model's specifications Note: "(*)" Only for X1161N series.Uwaga: Interfejs zlcza zaley od specyfikacji modelu Uwaga: "(*)" Wylcznie dla serii X1161NINTERFACE CONNECTORConnecting to a Computer1. Connect one end of the VGA cable to the "VGA IN" connector on the projector; connect the other end to the VGA connector on the computer and tighten the screws. Przyláczy jeden koniec kablazasilajcego do gniazda zasilaniaprdem przemiennym na projektorze;drugi koniec tego kabla przylczy doelektrycznego gniazdka sieciowego.Powering On the Projector1. Do not remove AC power cord from outlet until the projector fan shut down.Wylczanie projektora1. ] Do not remove AC power cord from outlet until the projector fan shut down.1. ]


WARUNKI NA KTÓRYCH POBIERASZ INSTRUKCJĘ FIRMY EPSON EH-TW420

Lastmanuals oferuje tworzoną przez społeczność usługę współdzielenia, przechowywania i szukania instrukcji opisujących obsługę sprzętu i oprogramowania: podręczników, poradników, skróconych instrukcji, not technicznych...
W żadnym wypadku Lastmanuals nie ponosi odpowiedzialności za to, że dokument którego poszukujesz jest niedostępny, niepełny, w innym języku niż Twój albo jeśli model lub język nie pokrywają się z opisem. Lastmanuals, w takim przypadku, nie oferuje usługi tłumaczenia.

Kliknij na „Pobierz instrukcję” na końcu tej umowy, jeśli akceptujesz jej warunki, wtedy rozpocznie się pobieranie instrukcji produktu firmy EPSON EH-TW420.

 • -1 100, 00 zł
  • Oglądaj filmy, sport i graj na dużym ekranie dzięki temu przystępnemu cenowo projektorowi do kina domowego, który pozwala wyświetlać wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 4K PRO-UHD i ma wbudowaną usługę Android TV™.
  • Projektor 4K PRO-UHD
  • Jasność: 2800 lumenów
  • Opóźnienie poniżej 20 ms
  • Technologia 3LCD

  ⇓ Zobacz pełną specyfikacje

  • Opis

   Instrukcja obsługi i instalacji Epson Eh Tw6250

   Bezpośredni link do pobrania Instrukcja obsługi i instalacji Epson Eh Tw6250

   Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

   Ostatnia aktualizacja Instrukcja obsługi i instalacji Epson Eh Tw6250