Instrukcja konfiguracji oprogramowania Haier Hf 228baa

Instrukcja konfiguracji oprogramowania Haier Hf 228baa jest idealna dla osób, które chcą szybko i łatwo skonfigurować swoje urządzenie Haier Hf 228baa. Instrukcja zawiera wszystkie niezbędne informacje, aby skonfigurować i uruchomić swoje urządzenie, w tym informacje dotyczące połączenia, instalacji oprogramowania, a także konfiguracji i regulacji ustawień. Instrukcja ułatwia również konfigurację innych wersji oprogramowania. Instrukcja zawiera również szczegóły dotyczące aktualizacji oprogramowania, a także informacje dotyczące możliwych problemów i ich rozwiązań. Instrukcja konfiguracji oprogramowania Haier Hf 228baa jest prosta i jasna, a czytelnik może szybko zrozumieć informacje zawarte w instrukcji i skonfigurować swoje urządzenie.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja konfiguracji oprogramowania Haier Hf 228baa

Konfiguracja

 • How to configure the wireless router mode for TP Link DSL modem router

  This video will show you how to configure the wireless router mode for a TP-Link DSL modem router.For more information, visit www. tp-link. com/support

  Rozwiń więcejZwiń

 • How to turn a router into an Access Point?

Aktualizacja oprogramowania pozwala na rozwiązanie problemów ze starszą wersją oprogramowania oraz może dodać nowe funkcje routera i zwiększyć jego wydajność.

Aktualizacja

WAŻNE: Aby zapobiec problemom podczas aktualizacji, zapoznaj się z poniższymi punktami:

 • Użyj pliku Firmware dostępnego na lokalnej stronie TP-Link, z regionu w którym zakupiłeś/aś swoje urządzenie TP-Link. W przeciwnym razie naruszy to warunki gwarancji. Kliknij tutaj, aby zmienić stronę jeśli będzie to konieczne.
 • Sprawdź wersję sprzętową i oprogramowania Twojego urządzenia. Aktualizacja z użyciem nieodpowiedniego pliku Firmware może uszkodzić Twoje urządzenie i naruszyć warunki gwarancji.
  (Zazwyczaj wersja V1. x=V1. 0, V2. x=V2. 0 itd, lub Vx. x6/Vx. x8=Vx. x0, np V1. 26/V1. 28=V1. 20)
  Jak sprawdzić wersję sprzętową urządzenia TP-Link?
 • NIE odłączaj urządzenia od prądu podczas trwania aktualizacji. Może to spowodować trwałe uszkodzenia.
 • Aby zapobiec nieoczekiwanemu rozłączeniu, NIE przeprowadzaj aktualizacji pliku ISP za pomocą połączenia bezprzewodowego jeżeli nie jest to konieczne (na przykład gdy urządzenie TP-Link nie ma portu LAN/Ethernet).
 • Zalecamy wyłączyć wszystkie aplikacje korzystające z internetu lub rozłączyć połączenie z Internetem na urządzeniu przed przeprowadzeniem aktualizacji.
 • Przed rozpoczęciem aktualizacji rozpakuj pobrany plik za pomocą programu do dekompresji, takiego jak np. 7Zip lub WinRAR.
 • Rozwiń więcejZwińJęzyk: Angielski Rozmiar pliku: 15. 81 MB

  Archer VR400(EU)_V3_1. 5. 0_220321

  Do pobrania

  Important Notice

  Please upgrade firmware/software from the local TP-Link official website of the purchase location for your TP-Link device, otherwise it may cause upgrade failure or mistakes and be against the warranty.

  Still Download Go to Local Website

  Data publikacji: 2022-06-10

  Zmiany:
  1. Dodano obsługę funkcji SOS/ROC (Tylko dla Australii)
  2. Dodano przełącznik OneMesh
  3. Naprawiono błąd, który powodował obniżenie prędkości pobierania na niektórych liniach ADSL/VDSL
  4. Naprawiono błędy zabezpieczeń
  5. Zaktualizowano sterownik DSL i poprawiono drobne błędy
  6. Zaktualizowano listę profilów ISP

  Archer VR400(EU)_V3_1. 4. 0_210917

  Go to Local Website

  Data publikacji: 2022-03-25 Rozmiar pliku: 15. 57 MB 1. Dodano wsparcie dla modemu HUAWEI E3372h-320
  2. Naprawiono różne luki bezpieczeństwa i poprawiono stabilność

  Archer VR400(EU)_V3_201109

  Do pobraniaData publikacji: 2020-12-14 Język: Wielojęzyczne Rozmiar pliku: 15. 52 MB 1. Zoptymalizowano stabilność IPSec VPN
  2. Zaktualizowano sterownik DSL
  3. Zoptymalizowano wydajność zabezpieczeń

  Uwaga: dla Archer VR400(EU) 3. 0

  Korzystanie z firmware'u innej firmy

  W przypadku niektórych modeli produktów TP-LINK istnieje możliwość zastąpienia firmware'u udostępnionego przez TP-LINK firmwarem oferowanym przez inną firmę. Jednakże, firma TP-LINK nie jest zobowiązana do wykonywania żadnych prac konserwacyjnych i nie oferuje wsparcia technicznego dla takich produktów. Nie gwarantuje także stabilności oraz poprawności działania firmware'u innej firmy. Uszkodzenie produktu, spowodowane korzystaniem z firmware'u innej firmy, powoduje utratę jego gwarancji.

  Centrum GPL

  Produkty TP-LINK korzystają częściowo z oprogramowania stworzonego przez strony trzecie, w tym z kodu źródłowego oprogramowania zgodnego z licencją GNU General Public Licence (“GPL“), w wersji 1/wersji 2/wersji 3 lub licencji GNU Lesser General Public License ("LGPL"). Aby korzystać z oprogramowania, musisz się zgodzić się na warunki użytkowania produktów na licencji GPL.

  Aby spełnić warunki licencji GPL, firma TP-LINK, jeżeli to konieczne, wysyła pocztą kody źrółowe GPL dla konkretnych oprogramowań na płycie CD do odczytu elektronicznego lub drogą mailową. Więcej informacji można uzyskać dla określonych produktów lub oprogramowań. Poprzez Centrum GPL firma TP-LINK zapewnia możliwość bezpłatnego pobierania kodów źródłowych oprogramowań zgodnych z licencją GPL oraz stosowanych w produktach TP-LINK.

  Warunki licencji GPL znajdziesz, wydrukujesz i pobierzesz tutaj.

  Dostępne programy rozprowadzane są BEZ GWARANCJI; nie obejmuje ich także gwarancja PRZYDATNOŚCI HANDLOWEJ oraz PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU. Więcej informacji dostępnych jest na stronie GNU GPL.

  Emulatory

  Wersja firmware

  Tryb pracy

  Język

  200705(EU)

  -

  Angielski

  Przeglądaj

  Uwaga:

  1. Emulator to wirtualny interfejs graficzny strony konfiguracyjnej produktu. Szczegółowe informacje o funkcjach i specyfikacji poszczególnych produktów znajdują się na stronach produktowych.

  2. Upewnij się, że wersja firmware'u jest zgodna z wersją podaną w emulatorze. Każda wersja firmware'u ma własny interfejs graficzny i funkcjonalności.

  3. Pamiętaj, że emulatory nie są dostępne dla wszystkich wersji firmware'u.

  ProduktPralko-suszarki3101119613HWD80-B14979-SHWD80-B14979Washer DryersCEAAF4E00energy_class:DfilterAttr:BrakfilterAttr:5filterAttr:8filterAttr:46filterAttr:AfilterAttr:D

  1. Strona główna
  2. Pranie
  3. Pralko-suszarki
  4. HWD80-B14979

  HWD80-B14979

  Pralko-suszarki I-Pro Seria 7

  • Wprowadzenie
  • Specyfikacje techniczne
  • Dokumentacja
  • To może Cię zainteresować

  I-Pro Seria 7

  Pralko-suszarki Haier z I-Pro Seria 7 (979) zostały stworzone, aby umożliwić Ci osiągnięcie profesjonalnych rezultatów prania w zaciszu własnego domu. Dzięki kompletnemu zestawowi funkcji poprawiających wydajność prania, gwarantujemy zmniejszenie hałasu i zużycia energii oraz zaoszczędzenia czasu, a nawet precyzyjne dostrojenie czasu trwania cykli. Właśnie dlatego Haier I-Pro Seria 7 stanowi doskonałą odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.

  Nawet najbardziej delikatne tkaniny będą stale wyglądały jak nowe 

  Powierzchnia tego bębna pralko-suszarki firmy Haier jest zaprojektowana w taki sposób, aby nawet najdelikatniejsze tkaniny pozostawały w idealnym stanie, niezależnie od tego, ile razy zostały wyprane. Specjalne wypustki w kształcie „poduszeczek” umożliwiają delikatne prześlizgiwanie się ubrań po powierzchni bębna podczas jego obrotów; tkanina nigdy się nie zaczepia, co mogłoby powodować pogorszenie jej jakości.

  15 lat gwarancji na silnik Direct Motion*

  Direct Motion marki Haier to bezpaskowy silnik zawieszony bezpośrednio w osi bębna, co znacznie redukuje hałas I wibracje podczas prania. To innowacyjne rozwiązanie gwarantuje zwiększoną trwałość – z gwarancją na 15 lat.

  * certyfikat wydawany jest po rejestracji na stronie gwarancje. pl

  Kolejna innowacja oświetleniowa firmy Haier

  Nie musisz już szukać zgubionych skarpetek – dzięki praktycznemu oświetleniu wnętrza bębna możesz łatwo wkładać i wyjmować pranie, nie martwiąc się, że coś przeoczysz. com/haier/static/custom/products/families-and-triples/13_6809. jpg" alt="Certyfikowane wyniki profesjonalnej higieny"/>

  Certyfikowane wyniki profesjonalnej higieny

  Doświadcz profesjonalnej dezynfekcji* dzięki wyjątkowości funkcji I-Refresh, która pozwala osiągnąć jeszcze głębsze czyszczenie bez stosowania intensywnych cykli prania.* Źródło: VDE Laboratories, Niemcy - test przeprowadzony na programach Cotton + I-Refresh na obecność bakterii Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki: redukcja o 99, 91% Staphylococcus aureus i 99, 94% Escherichia coli. com/haier/static/custom/products/families-and-triples/13_6352. jpg" alt="Profesjonalna pielęgnacja ubrań w Twoim domu"/>

  Profesjonalna pielęgnacja ubrań w Twoim domu

  Innowacyjna funkcja i-Refresh odświeża nawet najdelikatniejsze tkaniny – w tym wełnę i jedwab – wykorzystując technologię mikropary. Ta wysoce skuteczna technologia usuwa zapachy, drobny kurz i alergeny, jednocześnie zmniejszając ilość zagnieceń i zmiękczając tkaniny. com/haier/static/custom/products/families-and-triples/13_5466. jpg" alt="Wyższy poziom technologii prania. "/>

  Wyższy poziom technologii prania

  Pralko-suszarka marki Haier wykorzystuje wewnętrzną cyfrową wagę do określania masy prania, a następnie automatycznie dostosowuje zużycie wody i czas trwania cyklu. Urządzenie oblicza optymalne ustawienia w zależności od ciężaru każdego wkładu, zapewniając doskonałe rezultaty i minimalne zużycie energii dzięki silnikowi Direct Motion. com/haier/static/custom/products/families-and-triples/13_5468. jpg" alt="Pełną parą naprzód, aby lepiej usuwać plamy "/>

  Pełną parą naprzód, aby lepiej usuwać plamy 

  Ta sprytna funkcja w pralko-suszarkach firmy Haier powoduje rozprowadzenie pary i detergentu wewnątrz bębna, co rozluźnia włókna tkanin i pomaga w usuwaniu uporczywych zanieczyszczeń i plam. Ale to jeszcze nie wszystko – działanie pary sprawia również, że prasowanie jest o wiele łatwiejsze, a nawet zupełnie niepotrzebne, co pozwala Ci zachować więcej czasu na to, co kochasz!

  Czystsze urządzenie oznacza czystsze pranie. 

  Ekskluzywny materiał firmy Haier zabezpiecza najbardziej wrażliwe obszary pralko-suszarki. Obróbka ABT chroni przed rozwojem pleśni i bakterii we wrażliwych obszarach, takich jak uszczelka drzwi, zapewniając tym samym bardziej higieniczny cykl prania. com/haier/static/custom/products/families-and-triples/13_5471. jpg" alt="Czyszczenie urządzenia zapewniające bardziej higieniczne pranie"/>

  Czyszczenie urządzenia zapewniające bardziej higieniczne pranie

  Niezwykle użyteczna funkcja Smart Dual Spray firmy Haier to system automatycznego czyszczenia pralko-suszarki, aktywowany na zakończenie każdego cyklu. Oprócz tego, że zapewnia on bardziej higieniczne pranie, dodatkowo na długie lata zwiększa trwałość Twojej pralki!

  Klasa A

  Ta pralko-suszarka w cyklu prania, jest certyfikowana w nowej klasie energetycznej A. W porónaniu z klasą energetyczną G zużywa o 51% mniej energii. Oszczędza energię, pieniądze i dba o środowisko

  Nazwa produktu / Kod handlowy

  HWD80-B14979

  Zabudowa/wolnostojące

  Wolnostojące

  Pojemność prania (kg): bawełna

  8

  Pojemność suszenia (kg): bawełna

  5

  Maksymalna prędkość wirowania (obr/min)

  1400

  Opóźnienie startu

  Tak (do 24 h)

  Klasa efektywności energetycznej prania

  A

  Klasa efektywności energetycznej suszenia

  D

  Klasa efektywności wirowania

  A

  nowe: Średnie zużycie energii na 100 cykli prania

  48

  nowe: Średnie zużycie energii na 100 cykli suszenia

  266

  Czas trwania cyklu Eco 40 - 60° dla pełnego załadunku

  215

  Czas prania i suszenia przy pełnym załadunku

  500

  Poziom hałasu wirowanie EN 60704-3

  72

  Zużycie wody: pranie + suszenie

  68

  Nazwa produktu / Kod handlowy

  HWD80-B14979

  Zabudowa/wolnostojące

  Wolnostojące

  Pojemność prania (kg): bawełna

  8

  Pojemność suszenia (kg): bawełna

  5

  Maksymalna prędkość wirowania (obr/min)

  1400

  Opóźnienie startu

  Tak (do 24 h)

  Klasa efektywności energetycznej prania

  A

  Klasa efektywności energetycznej suszenia

  D

  Klasa efektywności wirowania

  A

  nowe: Średnie zużycie energii na 100 cykli prania

  48

  nowe: Średnie zużycie energii na 100 cykli suszenia

  266

  Czas trwania cyklu Eco 40 - 60° dla pełnego załadunku

  215

  Czas prania i suszenia przy pełnym załadunku

  500

  Poziom hałasu wirowanie EN 60704-3

  72

  Zużycie wody: pranie + suszenie

  68

  To może Cię zainteresować

  Pralko-suszarki I-Pro Seria 7

  Pralko-suszarki I-Pro Seria 7

  ProduktPralki ładowane od frontu31011193777HW100-B14979-SHW100-B14979Front Loading Washing MachinesCEAAHUE00energy_class:AfilterAttr:10filterAttr:1400filterAttr:53filterAttr:A

  1. Strona główna
  2. Pranie
  3. Pralki ładowane od frontu
  4. HW100-B14979

  HW100-B14979

  Pralki ładowane od frontu I-Pro Seria 7

  • Wprowadzenie
  • Specyfikacje techniczne
  • Dokumentacja
  • To może Cię zainteresować

  I-Pro Seria 7

  Pralki Haier I-Pro Seria 7 zostały stworzone, aby zapewnić profesjonalne rezultaty prania w zaciszu własnego domu. Każda z ich funkcji została zaprojektowana tak, by poprawić wydajność, jednocześnie zmniejszając hałas, zużycie energii, oszczędzając Twój czas, a nawet umożliwiając precyzyjne ustawienie długości trwania cyklu prania. Dlatego Haier I-Pro Seria 7 to naprawdę seria dla tych, którzy wymagają najwyższej jakości rezultatów w krótkim czasie i bez żadnych kompromisów.

  Nawet najbardziej delikatne materiały będą stale wyglądały jak nowe 

  Powierzchnia tego bębna pralki firmy Haier jest zaprojektowana w taki sposób, aby nawet najdelikatniejsze materiały pozostawały w idealnym stanie, niezależnie od tego, ile razy zostały wyprane. Specjalne wypustki w kształcie „poduszeczek” umożliwiają delikatne prześlizgiwanie się tkaniny po powierzchni bębna podczas jego obrotów; tkanina nigdy się nie zaczepia, co mogłoby powodować pogorszenie jej jakości.

  Profesjonalna pielęgnacja ubrań w Twoim domu

  Funkcja Refresh umożliwia oczyszczenie delikatnych tkanin w wysoce skuteczny sposób. Dzięki wykorzystaniu technologii mikropary możesz cieszyć się świeżym zapachem ubrań wolnych od drobnego kurzu i alergenów. Jednocześnie zredukujesz zagniecenia w zaledwie 20 minut – bez użycia detergentu. com/haier/static/custom/products/families-and-triples/11_5873. jpg" alt="Kolejna innowacja oświetleniowa firmy Haier"/>

  Kolejna innowacja oświetleniowa firmy Haier

  Nie musisz już szukać zgubionych skarpetek – dzięki praktycznemu oświetleniu wnętrza bębna możesz łatwo wkładać i wyjmować pranie, nie martwiąc się, że coś przeoczysz. com/haier/static/custom/products/families-and-triples/777_5430. jpg" alt="Czystsza pralka oznacza czystsze pranie"/>

  Czystsza pralka oznacza czystsze pranie

  Innowacyjna technologia ABT marki Haier to skuteczne rozwiązanie zabezpieczające szufladę na detergenty i kołnierz bębna przed szkodliwymi drobnoustrojami. ABT usuwa do 99, 7% zarazków. Dzięki tej technologii Twoja pralka pozostanie czysta, a Ty bez przeszkód będziesz mógł cieszyć się świeżym praniem wolnym od szkodliwych bakterii. com/haier/static/custom/products/families-and-triples/777_5431. jpg" alt="Wyższy poziom technologii prania"/>

  Wyższy poziom technologii prania

  Ta pralka firmy Haier wykorzystuje wewnętrzną cyfrową wagę do ważenia prania, a następnie automatycznie dostosowuje zużycie wody i czas trwania cyklu do ilości prania. Urządzenie oblicza optymalne ustawienia w zależności od ciężaru każdego wkładu, zapewniając doskonałe rezultaty i minimalne zużycie energii dzięki silnikowi Direct Motion. Kolejne inteligentne rozwiązanie firmy Haier, które naprawdę robi różnicę. com/haier/static/custom/products/families-and-triples/777_5433. jpg" alt="Pełną parą naprzód, aby lepiej usuwać plamy "/>

  Pełną parą naprzód, aby lepiej usuwać plamy 

  Ta sprytna funkcja w pralkach firmy Haier powoduje rozprowadzenie pary i detergentu wewnątrz bębna, co rozluźnia włókna tkanin i pomaga w usuwaniu uporczywych zanieczyszczeń i plam. Ale to jeszcze nie wszystko – działanie pary sprawia również, że prasowanie jest o wiele łatwiejsze, a nawet zupełnie niepotrzebne, co pozwala Ci zachować więcej czasu na to, co kochasz!

  Czyszczenie urządzenia zapewniające bardziej higieniczne pranie

  Niezwykle użyteczna funkcja Smart Dual Spray firmy Haier to system automatycznego czyszczenia pralki, aktywowany na zakończenie każdego cyklu. Oprócz tego, że zapewnia on bardziej higieniczne pranie, dodatkowo na długie lata zwiększa trwałość Twojej pralki!

  15 lat gwarancji na silnik Direct Motion*

  Direct Motion marki Haier to bezpaskowy silnik zawieszony bezpośrednio w osi bębna, co znacznie redukuje hałas I wibracje podczas prania. To innowacyjne rozwiązanie gwarantuje zwiększoną trwałość – z gwarancją na 15 lat.

  * certyfikat wydawany jest po rejestracji na stronie gwarancje. pl

  Elastyczny czas prania

  Funkcja i-Time marki Haier umożliwia precyzyjne dostosowanie długości cyklu z dokładnością do 5 minut, dzięki czemu możesz skrócić lub wydłużyć czas prania w zależności od Twoich potrzeb. com/haier/static/custom/products/families-and-triples/777_5442. jpg" alt="Tak cicha, że masz ochotę mówić o tym głośno"/>

  Tak cicha, że masz ochotę mówić o tym głośno

  Ta pralka firmy Haier działa o połowę ciszej w porównaniu do innych modeli na rynku za sprawą silnika Direct Motion. Dzięki swojej konstrukcji, bez zastosowania pasa, silnik zawiera mniejszą ilość ruchomych elementów, co ogranicza drgania (a zatem hałas), a także zwiększa niezawodność i skuteczność. Teraz możesz się cieszyć czystym praniem, nie zakłócając ciszy i spokoju w domu!

  Krótsze pranie oznacza, że masz więcej czasu na to, co kochasz!

  Urządzenia firmy Haier o pojemności 10 kg umożliwiają pranie większych ilości za jednym razem, zapewniając oszczędność czasu, który możesz przeznaczyć na to, co kochasz. Dzięki większej ilości miejsca w bębnie możesz zmniejszyć liczbę wykonywanych rocznie cykli prania nawet o 44 w porównaniu do standardowej pralki o pojemności 8 kg – co pomaga również zaoszczędzić energię i wodę! 

  Nazwa produktu / Kod handlowy

  HW100-B14979

  Kod kreskowy

  6921081586648

  Zabudowa/wolnostojące

  Wolnostojąca

  Maksymalna prędkość wirowania (obr. /min)

  1400

  Opóźnienie startu

  Tak (do 24 h)

  Klasa efektywności wirowania

  B

  Ważone zużycie energii – 100 cykli, Eko 40-60

  51

  Czas trwania programu (pełny załadunek)

  3:58

  Poziom hałasu wirowanie EN 60704-3

  69

  Wysokość produktu w opakowaniu (mm)

  890

  Szerokość produktu w opakowaniu (mm)

  653

  Wysokość produktu w opakowaniu (mm)

  646

  Nazwa produktu / Kod handlowy

  HW100-B14979

  Kod kreskowy

  6921081586648

  Zabudowa/wolnostojące

  Wolnostojąca

  Maksymalna prędkość wirowania (obr. /min)

  1400

  Opóźnienie startu

  Tak (do 24 h)

  Klasa efektywności wirowania

  B

  Ważone zużycie energii – 100 cykli, Eko 40-60

  51

  Czas trwania programu (pełny załadunek)

  3:58

  Poziom hałasu wirowanie EN 60704-3

  69

  Wysokość produktu w opakowaniu (mm)

  890

  Szerokość produktu w opakowaniu (mm)

  653

  Wysokość produktu w opakowaniu (mm)

  646

  To może Cię zainteresować

  Pralki ładowane od frontu I-Pro Seria 7

  Pralki ładowane od frontu I-Pro Seria 7

Instrukcja konfiguracji oprogramowania Haier Hf 228baa

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja konfiguracji oprogramowania Haier Hf 228baa

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja konfiguracji oprogramowania Haier Hf 228baa