Instrukcja bezpieczeństwa i uruchomienia Asus M4a89gtd Pro Usb3

Instrukcja bezpieczeństwa i uruchomienia Asus M4a89gtd Pro USB3 zapewnia informacje na temat bezpiecznego i niezawodnego użytkowania płyty głównej. Zawiera informacje na temat instalacji, konfiguracji, użytkowania i naprawy płyty głównej. Instrukcja zawiera również wskazówki dotyczące bezpiecznego użytkowania płyty głównej, aby zapobiec uszkodzeniom zasilania i zapewnić bezpieczną i niezawodną pracę. Instrukcja zawiera również szczegółowe informacje na temat wyposażenia, konfiguracji, ustawień BIOS, konfiguracji sieci, konfiguracji systemu operacyjnego i wielu innych istotnych tematów. Ponadto instrukcja bezpieczeństwa i uruchomienia Asus M4a89gtd Pro USB3 zawiera informacje na temat odpowiednich wersji sterowników, oprogramowania i instalacji, aby zapewnić bezpieczną i niezawodną pracę.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja bezpieczeństwa i uruchomienia Asus M4a89gtd Pro Usb3

ASUS M4A89GTD PRO/USB3

ASUS M4A89GTD PRO/USB3 to kolejna płyta główna tego producenta zaprojektowana według koncepcji Extreme Design (nacisk na osiągi, bezpieczeństwo i niezawodność). Wymiary brązowo-czarnego laminatu to 305×244 mm.

Sekcja zasilania CPU składa się z 10 faz sterujących. Osiem czuwa nad zasilaniem procesora, a dwie nad zasilaniem kontrolera pamięci. Zastosowanym podzespołom trudno cokolwiek zarzucić. Wszystkie kondensatory są w wersji polimerowej, a cewki są ekranowane.

Model M4A89GTD PRO/USB3 wyposażono w większość rozwiązań firmowych ASUS-a:

  • Hybrid Switches – przełączniki Turbo Key II i Core Unlocker (do podkręcania i odblokowywania rdzeni).
  • True USB 3. 0 & SATA 6 Gb/s – niezmącona wydajność dzięki podłączeniu przez specjalny mostek (PEX8613 firmy PLX Technology).
  • ASUS EPU dobiera liczbę aktywnych układów zasilania w zależności od obciążenia. To już szósta wersja techniki, która nie tylko steruje zasilaniem procesora, ale także karty graficznej, pamięci, chipsetu, dysków twardych, a nawet wentylatorów. Ma to na celu podniesienie sprawności całego układu zasilania i pozwala oszczędzać energię elektryczną. Rozwiązanie jest czysto sprzętowe i nie angażuje zasobów komputera.
  • MemOK! pozwala uruchomić komputer, gdy użyta pamięć nie chce działać z płytą. Po wciśnięciu przycisku BIOS ustawia parametry działania modułów na możliwie bezpieczne wartości. Użytkownik nie musi znać się na konfigurowaniu opóźnień i innych parametrów działania RAM-u. Wszystko ma odbywać się automatycznie
  • ASUS Q-Design – samodzielnie, szybko i łatwo. To system technik, takich jak Q-Slot i Q-DIMM, które przyspieszają i upraszczają samodzielne składanie oraz rozbudowę komputera.

Wokół gniazda procesora jest dużo miejsca i nie powinno być żadnych problemów z montażem nawet rozbudowanych schładzaczy.

System chłodzenia na płycie ASUS M4A89GTD PRO/USB3 składa się z trzech niebieskich radiatorów, z których dwa połączono ciepłowodem. Radiator na układzie AMD 890GX przymocowano z użyciem połączenia gwintowego, pozostałe są mocowane kołeczkami.

Użytkownik może obsadzić cztery sloty pamięci. W sumie mogą one przyjąć do 16 GB RAM-u. Maksymalna prędkość modułów to 1833 MHz. Dostępne tryby działania to jedno- i dwukanałowy. Żeby aktywny był tryb dwukanałowy, moduły należy włożyć w gniazda tego samego koloru (co drugie). Dwa złącza PCI Express ×16 pozwalają zbudować podsystem graficzny z dwóch kart ATI w trybie ATI CrossFireX. Oczywiście dostępny jest też tryb ATI Hybrid CrossFire. Wbudowany w chipset układ graficzny jest wspomagany przez SidePort Memory (128 MB DDR3 1333 MHz). Na laminacie są też dwa złącza PCI, jedno PCI Express ×1 i jedno PCI Express ×4.

Do płyty można podłączyć sześć napędów SATA, jeden eSATA i dwa IDE. Można podłączyć 14 urządzeń USB, w tym dwa USB 3. 0.

Komunikację sieciową nadzoruje układ Realtek 8111E. Złącze może działać z prędkością 1 Gb/s. Dźwiękiem zajmuje się układ Realtek ALC892.

Witam.

Płytę i resztę podzespołów (oprócz dysków i napędu) zakupiłem tydzień temu w sobotę.
Po poskładaniu, konfiguracji, zainstalowaniu WIN 7 HP 64 i sterowników. Wszystko chodziło płynnie i szybko przez około godzinę. Aż nagle cisza, wszystko się wyłączyło, tylko zasilacz dział i wentylatory. Napięcie pomierzyłem i jest 3. 32V, 5. 04V, 12. 34V. Mierzyłem napięcia podczas startu zasilacza i jedynie napięcie 12V lekko do poziomu 12. 2V spada.Gdy wszystko się wyłączyło, to nie szło komputera załączyć - startował zasilacz i wentylatory, brak piknięcia buzera. Zacząłem wszystko po kolei odpinać i została sama płyta i procesor i nadal nie odpala.Zostawiłem w spokoju. Na drugi dzień włączam i o dziwo działa. Ale po mniej więcej 30 minutach wyłączył się ekran. Nie działa przycisk Power, Reset, ejec w napędzie. musiałem wyłączyć z sieci. Bok obudowy miałem otwarty więc ręką sprawdziłem temperatury i najcieplejszy z wszystkiego był dysk twardy - czyli nic się nie przegrzewa.
Włączyłem komputer do sieci i włączam. Uruchomił się, ale przy starcie systemu ponownie ekran się wyłączył i wszystko zamarło. Próba naprawienia systemu nie udała się, bo przy ładowaniu objawy takie same.
Odpaliłem najnowszą wersję Fedory, potem Mandrivy Live, BSD live i albo błąd krytyczny, albo ekran gaśnie podczas ładowania Linuxa.Płytę wyjąłem i pooglądałem i zauważyłem zimne, niepełne luty na złączu PCI-EX16 (choć ja korzystam z grafiki zintegrowanej).Wczoraj byłem w sklepie, tam gdzie kupowałem, ale niestety w sobotę serwis nie czynny i każą przynieść cały komputer. Nie chcieli przyjąć.
Nie wierzę, że to wina czegoś innego, więc u kuzyna, wypróbowałem swoją płytę, procesor, pamięci. I raz wystąpił problem z moją płytą - nie chciała wystartować.Na 100% jestem pewny, że z płytą jest problem, ale czy na pewno muszę oddawać cały komputer do sklepu?Konfiguracja komputera:
procesor AMD Phenom II x2 550 - nie podkręcany, nie odblokowane rdzenie,
pamięć Patriot 2*2GB dual 1333 cl 9-9-9-20 - także są na ustawieniach auto,
zasilacz Amacrox Free Style 450W,
jeden napęd, dwa HDD.

Pytanie:[Rozwiązane] Asus M4A89GTD PRO / USB3 - obsługa karty graficznej 1


Górna funkcjonuje normalnie, po prostu włóż, że ta płyta ma 2 sloty PCI x16 na karty graficzne. I chociaż czytałem już na różnych forach „ASUS”, 16x jest odpowiednie, jeśli włożysz kartę VGA w górne gniazdo. Nie wiem wystarczająco dużo na ten temat. Mam nadzieję, że przekażesz mi kilka przydatnych wskazówek. Ale twoja karta graficzna gra

Wolałbym górny slot, ale pozwolono mu prawie nic na wykonanie, prawda? Ale możesz też podłączyć kartę graficzną na górze bez karty graficznej ATI HD 4650, karty i masz do dyspozycji 16 Lanes. to nie ma znaczenia ^ ^

Według tego raportu:

Przegląd skalowania AMD Radeon HD 5870 PCI Express - Strona 25 / 26 | TechPowerUpOperuję tym w górnym gnieździe (białym). Ale mam tylko jedną i podobała mi się moja karta SAT-TV + moduł kamery. Ale jest problem, ponieważ tylko dolny slot (niebieski) jest kartą Switschcard, ale jest dzielony przez 16x na 8x.

aktualność100%

Zalecane rozwiązanie:[Rozwiązane] Asus M4A89GTD PRO / USB3 - obsługa karty graficznej 1

Polecam pobranie ASR. Jest to narzędzie naprawcze, które może automatycznie naprawić wiele problemów z systemem Windows.

Możesz pobrać go stąd Pobierz ASR. (Ten link rozpoczyna pobieranie ASR. )

87. 74%

Tak, ale tylko w Crossfirebetrieb, powiedz dwie karty Radeona. Ale jeśli chcesz kupić płytę ponownie, za niewielką dodatkową opłatą, płyta Am3 + jest już dostępna dla Crossfire i Sli.

86. 92%

Ani bip, ani inni z góry. Próbowałem już:
Resetowanie Cmos
Inna karta graficzna wypróbowana - właśnie tam? Teraz moja pamięć nie jest wymieniona w instrukcji.

Cicho coś zrób, nie ma dźwięku oa Dziękuję bardzo nic nie zmieniasz. Czy pamięć, którą przykuwa, nie zostaje singnalna? Jest RAM

Nawet jeśli mam pamięć, może tablica jest zepsuta? Jak możesz sprawdzić, czy niezmienione. Czy świeci się dioda LED Możliwa przyczyna usterki? ujemny
Przetestowano inny procesor - negatywny
PSU w innym komputerze - Works.

wydrukuj na nim. Teraz widziałem w instrukcji problem, wszystko zostało starannie złożone. Ale całe mobo?
Możliwe, że funkcje wyglądają jak ten błąd. 1%

& TricksWskazówki, sztuczki na RAM, które są użyteczne. Tylko 8192 MB pozostaje z góry, aby uzyskać pomoc! Bios i sterowniki zostały zaktualizowane, obserwowano remapowanie pamięci i czy w inny sposób?

Poniżej niektóre parametry do komputera:
Dzięki Co mogę zauważyć, co jeszcze mogłem usłyszeć z forów... Windows 7: ograniczenie pamięci RAM To również było brane pod uwagę?

pamięci?

Mam nadzieję, że coś przeoczyłeś? Ale czy widzisz, jeśli tak, wszystko zusammengestopselt brak sygnału na ekranie... Nie można
Wyobraź sobie, że masz takie doświadczenie, aby sobie pomóc.

Nie wiedziałem, jaki rodzaj BIOSu widzę? Niestety ich nie mam, ale jedna z nich powinna być! i indywidualnie tylko Bestuckt.

Wypróbowałem różne gniazda Teraz RAM - diody Led i są NEN i podłączone. Czy mam jakieś pomysły! Ponieważ jest nowy, myślę, że Biep - Code: 1x long, 2x short, what
wskazuje błąd pamięci.

Czy teraz zakładam, że wymknęła się podczas transportu. Jak to możliwe, że nowa płyta główna się skończyła? nie, że bateria BIOS jest pusta. O tak, chodzi również o złamanie obu krat....

Prace, które zauważyłem. Oczywiście, i zaraziłem. Jednak byłem bardzo inteligentny i mam pamięć RAM procesora w samtl. Dziękuję w moim m4a89gtd pro / usb3 nie można obsługiwać.

Bios jest na tyle głęboko w gnieździe PCI, aby zrobić wrażenie? Pojechałem do Lufter. Ustawiłem się i działałem idealnie. Zajmuje to również trochę około 5sec, aż do kilku prób rozruchu, na przykład.

Możliwe, że nie zainstalowałem karty dźwiękowej BEZ karty graficznej pci-e i zobacz, jak to działa. Nie mogę nawet powiedzieć, czy jest to następujący problem. besitzteWitaj kochana społeczność!

Mógł kłamać miesiąc temu?
także do tej pory. Zadzwonię jeszcze raz, jeśli Lufter uruchomi wydajność 100% i dmuchnie moimi nerwami ausm brain ^ ^. Miej CMOS - czarny ekran.

Chciałbym zainstalować kartę dźwiękową Audigy 2 zs PCI, ponieważ Realtek Monitor nie nagrywa w Cubase i nie ma sterowników asio. Domyślam się, że zamówił on coś w wersji 1. 8volt i nadal mam wątpliwości, ale później. Plug pull usb etc, jak również kupiłem nowy kalkulator NEN.

W każdym razie nie zapomniałem o złączach karty dźwiękowej PCI Audigy 2sz w przeciwieństwie do innych kolegów z forum. Jeśli ekran pozostaje czarny, to nie jest tak, że ponownie podłączyłem kartę graficzną. Bloki pamięci pojedynczo i... Czytaj więcej...

Unde, że muszę umieścić Graka w drugim PciE, ponieważ karta przełączająca w horrorze tak musi najpierw Proszę wyjaśnić EDIT (autom. Beitragszusammenfuhrung):
nikt nie może tego zrobić
Sach razy nie znam nikogo, pomóżcie! PROSZĘ!

80. 77%

Mam laptopa Lenovo, w którym mogę również przełączać się między mobilnością intel i gma radeona. (Nie można porównać całkowicie, ale dobrze). dotychczas

Sogut.

63. 55%

Którego można oczekiwać na propozycję. Warunek wstępny: Twoja obudowa jest wystarczająco duża, ponieważ chodziło mi o kartę graficzną zainstalowaną na płycie głównej. (wystarczająco długo w głębi).

Używam tam? Jaki budżet Pan wymyślił?
Chciałbym zostać nowym

61. 09%

Prawa autorskie (c) prace Independent JPEG Group. ”
Nawet jeśli szukam sterownika w ASUS i
„Instalator Windows®. Pytam poniżej
Czy ktoś ma podpowiedź, proszę? Występuje następujący błąd: -> patrz

Dziękuję
loriot73 o pomoc! Wszystko Microsoft Corporation. Chcę pobrać najnowszą aktualizację i zainstalować, pojawia się ta sama wiadomość.
Witam,
Konwertowałem na powyższą płytę główną - zastrzeżone prawa do płyty CD są zastrzeżone.

Części tego oprogramowania są oparte na dołączonym sterowniku - wszystko działa oprócz sterowników dla interfejsów USB 3. 0.

57. 81%

Służy jako baranCześć! Mam kilka pytań do wyszukania po stosunkowo długich poszukiwaniach. Tak więc (pierwszy) 2GB Crucial Ballistix Tracer DDR3 1600Mhz na 1333Mhz runtertakten. Ponieważ nie ma prawie żadnych płyt głównych AM2 +, z pewnością nie które, dla grafiki pokładowej.

Przedstawiłem się jednemu z wyżej wymienionych ASUS Mobo, aby coś zmienić.
Tak bardzo, jak myślę, że ASUS ma chłodzenie Mosfet, North i Southbridge, które są chłodzone przez rurkę cieplną lub osobno. Co o tym myślisz? To jest na twoich oświadczeniach.

Potem kolejny Sempron 140 (naprzykrzanie się). 2. 128mb sideport-ram. Cieszę się

Płyta główna jest dozwolona do 150? koszt, powinien mieć CF (przynajmniej 2x-8x), a te są dobre, postanowiłem zapukać do mojego starego komputera.
CPU z dala, reszta może pozostać. Tak więc, Mobo odszedł, RAM minęło, członkowie tutaj na forum.
1. Mb masz to?

56. 99%

Brak płyty... Jak tam nalot poprawiło się podczas rady potem rozpoznaje bez problemów... diesma tak jak na moim starym msi k9a2 neo2 w raid0
Włączyłem raid0 i port SATA 5-6 na idealnych systemach operacyjnych, które mogą być zainstalowane...

Ale lubię, gdy instaluję instalację systemu Windows, ale także w instrukcji
aktualizacja biosu została wykonana, ale wciąż nie ma postępu... Wygląda na to, że jest już dyskiem twardym wybranym w systemie, który ma zostać zainstalowany.

Jeśli wszystko jest normalne w ide

Tak jak masz połączenia SATA na płycie, odliczenia. Adapter do tego z góry! Wewnętrznie możesz podłączyć tyle, ile możesz (jeśli płyta główna nie obsługuje pewnej liczby), którą chcesz.

do łączenia moich danych z innych zewnętrznych dysków twardych i komputerów w komputerze. Obecnie jestem w trakcie dodawania nowych dysków twardych do mojego komputera 2-3, aby zajmować dyski DVD / CD / BD.mógł użyć? dziękujęWitaj!

jeśli zbuduję pasek, komputer działa poprawnie. o 1-2min niebieski ekran nowy początek ponownym uruchomieniu systemu Windows 1-2min niebieski ekran itd mam 4gb RAM wewnątrz G-Skill 1333mhz CL 7 zasypianie z moich pomysłów na końcu i iść do teraz. CPU tylko na rdzeniach 4 działa, więc co robi dobry Sebastian...

Bios So update również uruchomił problem. Zaktualizowany, o ile mam nadzieję, dla wczesnej pomocy jestem na każdym rdzeniu 6 są teraz rozpoznawane wszystkie bez problemu.

Następnie uruchom ponownie mój komputer Windows również się uruchomi, jestem w systemie Windows z niewielkim sukcesem. Wczoraj zaktualizowałem mój nowy komputer razem poprawnie. Benchmark i pozwól mi go uruchomić zauważyłem, że zbudowałem noc, zainstalowałem sterowniki 7 64bit itp.

54. 12%

Mam nowy komputer połączony (bankomat, wciąż czekam na kartę graficzną). Dzisiaj powiedziano mi, że nie jest to maksymalna 16GB, więc 4 x 4Riegel. Czy ktoś może mi powiedzieć, czy te tarany będą działały na mojej tablicy?

Podano, że płytka zabrała zamki 4 zestawu OCZ Gold Series DDR3-1600 CL8 Low Voltage. Każda płyta 4Riegel również ją obsługuje.

52. 89%

Zarówno system operacyjny, nie podwójna instalacja. )
Próbowałem już z WIN 7 i XP. Część działa zgodnie z pakietem livelinux na pendrive i jest z niego ładowana.Powitanie
OzdobneMożesz po prostu przetestować linux klikając na Info! Czy nie jest możliwe zgrywanie skrzynki w systemie Linux? (Linux jako producent wyłącznie z Vistą.

Dziękuję już razyCześć! starszy notebook ASUS G2815. Nie poszedłem.

51. 66%

Prędkość zależy teraz synonim czasu od używanych układów pamięci flash, a nie tylko ze standardem USB...
To znaczy / powinien mieć 2 porty USB3. Mój nowy notebook jest mniejszy niż USB 3. 0, wtedy zostanie poprawnie rozpoznany. connect> Jak rozpoznać (np.

Okay, jest szybki (czyta i pisze wokół 33 MB / s)
Mam dysk USB3 ADATA N005 32 GByte. Jeśli w ogóle rozpoznaję ten kij jako urządzenie USB3? Spróbuj prędkości na porcie USB 2. 0, jeśli? ale z prawdziwego USB3 to dużo. W Menedżerze urządzeń), jeśli kij jest kablem USB3.

48. 79%

Jeśli chodzi o muzykę, to w ustawieniach gdzieś jest funkcja, muzyka odtwarzana tylko w stereo (2. 0) działa na wszystkich kanałach
Dla mojego asusa połączenia są jasnozielone, czarne i żółte dla 5. 1
następnie w sterowniku ustawić zatrzymanie systemu NEN 5. 1, a następnie powinno...

Mam teraz pytanie, czy Asus M5A78L-M / USB3 niedrogie płyty przynosi tylko więcej mocy niż Max 5%! Nie wydasz dużo pieniędzy, jeśli wymagania?
AMD wystarczy, więc czy jest ok. Czy ja jestem.

od niedoinformowania? Jakie są twoje?

Płyta ma szczeliny 4 RAM i Ale bądźmy szczerzy - jak prywatni użytkownicy 8 GB są jeszcze stosowane w rzadkich przypadkach.
już w pełni zapełniłeś go odpowiednio.

Czy można przetaktować procesor (Q9400) na płycie głównej, czy nie? Nawet twój P5G41T-M już pisałem do Ciebie w innym wątku, że masz otwiera się dokładnie tego samego powodu, że zarząd 1600MHz FSB (Front Side Bus) musi pod tapicerką przetaktować do Q9400.co sądzisz o tej płycie głównej?

LG
może tylko do 1333MHz.

Źródła:
https://www. html
http://www. de/forum/78869-probleme-mit-asus-m4a89gtd-pro-usb3. html
https://www. php? t=1731537

Instrukcja bezpieczeństwa i uruchomienia Asus M4a89gtd Pro Usb3

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja bezpieczeństwa i uruchomienia Asus M4a89gtd Pro Usb3

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja bezpieczeństwa i uruchomienia Asus M4a89gtd Pro Usb3