Dokument rozwiązania Bosch Bgl8pet1

Bosch Bgl8pet1 to inteligentny dokument rozwiązania, który pomaga programistom i inżynierom w opracowywaniu, wdrażaniu i konserwacji systemów wizyjnych. Dokument ten zawiera dokładny opis algorytmu, który pozwala na przetworzenie obrazu wizyjnego i jego analizę. Dokument ten zawiera wszystkie niezbędne informacje i wytyczne dotyczące projektowania, konfiguracji i dostosowania systemów wizyjnych do konkretnych zastosowań. Dokument został zaprojektowany tak, aby był łatwy w użyciu i oferował szybką wizualizację wyników. W dokumencie zawarte są także przykłady kodu, które pomogą w szybszym rozpoczęciu programowania. Dzięki Bosch Bgl8pet1 programiści i inżynierowie mogą szybko i skutecznie tworzyć i optymalizować systemy wizyjne.

Ostatnia aktualizacja: Dokument rozwiązania Bosch Bgl8pet1

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi technologiami?

Wdrażanie nowych rozwiązań może być czasami kłopotliwe. Pomożemy Ci unowocześnić Twój serwis i pokażemy jak korzystać z nowych technologii. Jak mógłby wyglądać Twój warsztat? Zobacz serwis w wirtualnej rzeczywistości.

Czy chcesz zdobyć wiedzę ekspertów?

Warsztaty Bosch Car Service korzystają z najnowszych rozwiązań. Dowiedz się więcej jak możesz zmienić swój serwis. com/xrm/media/images/services/workshop_concepts_4/bcs/2021_08_new_bcs/copy_1_bcs_workshop_johndoe_outdoor_withcar_89824_res_1600x900. com/xrm/media/images/services/workshop_concepts_4/bcs/2021_08_new_bcs/copy_1_bcs_workshop_johndoe_outdoor_withcar_89824_res_1984x1116. com/xrm/media/images/services/workshop_concepts_4/bcs/2021_08_new_bcs/copy_1_bcs_workshop_johndoe_outdoor_withcar_89824_res_992x558. com/xrm/media/images/services/workshop_concepts_4/bcs/2021_08_new_bcs/copy_1_bcs_workshop_johndoe_outdoor_withcar_89824_res_800x450. jpg 2x" alt="Warsztat Bosch Car Service"/>Pomożemy Ci skoncentrować się na tym, co najważniejsze.

Jako partner Boscha, przeniesiesz swój warsztat na nowy poziom. Wskażemy Ci kluczowe czynniki, które wpłyną na jego rozwój. com/xrm/media/images/services/workshop_concepts_4/bcs/2021_08_new_bcs/img_slider_01_res_1600x900. com/xrm/media/images/services/workshop_concepts_4/bcs/2021_08_new_bcs/img_slider_01_res_1984x1116. com/xrm/media/images/services/workshop_concepts_4/bcs/2021_08_new_bcs/img_slider_01_res_992x558. com/xrm/media/images/services/workshop_concepts_4/bcs/2021_08_new_bcs/img_slider_01_res_800x450. jpg 2x" alt="Skorzystaj z naszego doświadczenia! "/>Skorzystaj z naszego doświadczenia!

Warsztaty partnerskie Bosch otrzymują wsparcie w postaci dostępu do części zamiennych do samochodów, wyposażenia warsztatowego, wiedzy biznesowej i technicznej oraz komunikacji marketingowej. Skorzystaj z doświadczenia ponad 10. 000 Bosch Car Service’ów na całym świecie. com/xrm/media/images/services/workshop_concepts_4/bcs/2021_08_new_bcs/bcs_stc_1187_res_1600x900. com/xrm/media/images/services/workshop_concepts_4/bcs/2021_08_new_bcs/bcs_stc_1187_res_1984x1116. com/xrm/media/images/services/workshop_concepts_4/bcs/2021_08_new_bcs/bcs_stc_1187_res_992x558. com/xrm/media/images/services/workshop_concepts_4/bcs/2021_08_new_bcs/bcs_stc_1187_res_800x450. jpg 2x" alt="Czy Twój serwis potrzebuje rozpoznawalnej marki? "/>Czy twój serwis potrzebuje rozpoznawalnej marki?

Przyłączając się do sieci Bosch Car Service zyskasz rozpoznawalną markę, a także spójność marketingową. Pomożemy Ci wdrożyć nasze najlepsze praktyki wynikające z ponad 100-letniego doświadczenia.

Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie

Bosch – jako wieloletni partner wiodących producentów samochodowych – posiada bogate doświadczenie i know-how w zakresie różnych technologii pojazdów.

BOSCH_Icon-collection_ideas

Rozwiń swoje możliwości

Bosch Car Service to sieć warsztatów kompleksowo obsługujących auta wszystkich marek.

Zwiększ swoje przychody

Zadbaj o swój rozwój- pozyskuj nowych klientów i udostępnij im kluczowe usługi.

Wysoka wydajność

Zwiększ wydajność swojego serwisu dzięki wytycznym i zmianom procesów warsztatowych.

Info

Zawsze na bieżąco

Zostań wiodącym serwisem samochodowym rozwijającym się dzięki szkoleniom, nowoczesnemu wyposażeniu diagnostycznemu, a także doświadczeniu firmy Bosch. 1" aria-labelledby="brain" xmlns="http://www. 2 114" xml:space="preserve">Brain

Dodatkowe korzyści

Korzystaj z wymiany doświadczeń w międzynarodowej sieci.

BOSCH_Icon-collection_agile

Szerokie wsparcie marketingowe

Przyciagnij uwagę klientów dzięki rozpoznawalnej marce i działaniom marketingowym.

Budynki

Profesjonalny wygląd obiektu z wyznaczonymi stanowiskami, czysty i dobrze zorganizowany.

Recepcja

Czysta, uporządkowana i przyjazna dla klientów poczekalnia z miejscami do siedzenia. Dostępne przekąski, aktualna prasa do czytania i wydzielone WC dla klientów.

Teren warsztatu

Odpowiedni, dobrze utrzymany parking dla klientów. Możliwość zabezpieczenia pojazdów przez noc.

Branding i wizualizacja

Oznakowanie Bosch Car Service - partnerstwo z zachowaniem niezależności warsztatu. Ekspozytor materiałów POS i produktów firmy Bosch, materiały biurowe, dokumentacja warsztatowa, strona internetowa, odzież Bosch Car Service.

Wyposażenie

Posiada narzędzia i sprzęt do wspierania danego profilu usług, z możliwością naprawy klimatyzacji, wymiany opon i wyważania kół.Ma dostęp do informacji technicznych w celu wsparcia wszystkich czynności serwisowych i napraw, np. ESI[tronic].

Stanowiska naprawcze

Zapewnia możliwość wykonywania wszechstronnego serwisowania całego pojazdu, ogólnych napraw mechanicznych i elektrycznych oraz okresowych badań technicznych. Posiada minimum 3 stanowiska naprawcze i ma na pełnych etatach 3 mechaników. Zapewnia diagnostykę: ogólne wykrywanie usterek i diagnozę samochodowych systemów elektrycznych i elektronicznych.

Tomasz i Karolina Polanowscy

Bosch Car Service POLANOWSKI, Toruń

"Przynależność do Bosch Car Service oznacza, że możemy oferować wysokiej jakości usługi i części firmy Bosch. Korzystamy ze szkoleń zarówno technicznych (np. Pass-Thru) jak i nietechnicznych (obsługa klienta czy sprzedaż). Zawsze, kiedy mamy problem z samochodem możemy zwrócić się o pomoc do ekspertów z Boscha. Firma dba o promocję części samochodowych w mediach jak i Social Mediach. "

Tomasz Szymecki– Bosch Car Service AUTO SZYMECKI, Knurów

"Ważna jest dla mnie przynależność do znanej i rozpoznawalnej sieci samochodowej, w której jakość odgrywa kluczowe znaczenie. com/xrm/media/images/country_specific/pl/services_and_support/workshop_concepts_2/bosch_car_service_2/bcs-auto-service-szymecki_knurow_res_640x360. com/xrm/media/images/country_specific/pl/services_and_support/workshop_concepts_2/bosch_car_service_2/bcs-auto-service-szymecki_knurow_res_1280x720. com/xrm/media/images/country_specific/pl/services_and_support/workshop_concepts_2/bosch_car_service_2/quality-pro_kobylka_res_400x225. com/xrm/media/images/country_specific/pl/services_and_support/workshop_concepts_2/bosch_car_service_2/quality-pro_kobylka_res_800x450. com/xrm/media/images/country_specific/pl/services_and_support/workshop_concepts_2/bosch_car_service_2/quality-pro_kobylka_res_1600x900. jpg 2x" alt="Mariusz Pisarski" srcset="https://www. activeTeaserIndex! == 2" id="collapsableId16831153">

Mariusz Pisarski – Bosch Car Service Quality Pro, Kobyłka k. Warszawy

"Przynależność do sieci Bosch Service pozwoliła mi na rozszerzenie zakresu usług i pozyskanie nowych klientów. ”

Zobacz jak może wyglądać Twój warsztat przyszłości

Odwiedź nasz wirtualny warsztat Bosch Car Service i sprawdź jak wspieramy naszych partnerów m. in. w obszarach marketingu, technicznej pomocy czy obsługi klienta.

Cyfrowe wsparcie – Wykorzystaj dostępne narzędzia i zyskaj nowych klientów

Jak można rozwinąć serwis samochodowy?

Rozwiązania cyfrowe Bosch Service optymalizują codzienną pracę w warsztacie, a także przyspieszają i usprawniają procesy. Prowadzi to do oszczędności czasu i pieniędzy, a klienci są zadowoleni z lepszej jakości obsługi. Cyfrowa przyszłość jest zarówno szansą, jak i wyzwaniem. Bosch jest obecny w warsztatach samochodowych również jako ekspert w tej dziedzinie.

Wykorzystaj możliwości. W Bosch Car Service będziesz miał dostęp do nowych technologii jak i najlepszych praktyk wynikających z ponad 100-letniego doświadczenia sieci. To wszystko wraz ze spójnym oznakowaniem serwisu przynosi wymierne korzyści i rozwój warsztatu.

W skrócie – korzyści serwisu wynikają z zaawansowania technologicznego warsztatu

 • Wydajność warsztatu - zależy od wielu czynników. Dzięki oprogramowaniu i analizie warsztatowej trafnie wskazujemy obszary do poprawy
 • Zadowolenie – wdrożenie sprawdzonego procesu obsługi klienta sprzyja utrzymaniu dotychczasowych klientów, a działania marketingowe – pozyskaniu nowych. Przejrzysta komunikacja marketingowa – począwszy od spójnego oznakowania serwisu, aż po centralne kampanie reklamowe – skutecznie poprawia widoczność serwisu i przyciąga klientów. Skuteczność działań – marketingszerokie dotarcie do nowych klientów dzięki komunikacji marketingowej. Widoczność online – edytowalna strona serwisu w domenie bosch-service. pl, workshop finderwidoczność w wyszukiwarce centralnej na stronie bosch-service. pl, bezpłatna obsługa wizytówki Google Moja Firma.

W sieci Bosch Car Service z powodzeniem odnajdziesz nowe możliwości rozwoju

Bosch odegrał kluczową rolę w historii motoryzacji. Jego wynalazki - począwszy od zapłonu iskrownikowego, przez ABS aż po wysokonapięciowy system hybrydowy - sprawiły, że stał się jednym z największych światowych dostawców dla przemysłu. Obecnie produkty Bosch można znaleźć w prawie każdym samochodzie. Warsztaty Bosch Car Service nie tylko idą za postępem – są w czołówce najnowszych trendów. Motoryzacja cały czas się zmienia, a serwisy samochodowe powinny dotrzymywać jej tempa. Dzięki Bosch jesteś gotowy na nowe wyzwania. Skorzystaj z dostępu do technologii i praktycznych szkoleń.

W skrócie – technologkorzyści z zaawansowanych technologii Boschy

Łatwy dostęp – equipmentdo zaawansowanego wyposażenia z zakresu diagnostyki i wyposażenia warsztatowego. Części zamienne – dostęp do szerokiej oferty części zamiennych Bosch. Praktyczna wiedza – dostęp do wartościowych szkoleń. Kompleksowe rozwiązania dla serwisu – processod planowania po fakturowanie napraw. Twój sukces jest także naszym

Większy zysk, dodatkowe możliwości – zacznij już teraz z Bosch Car Service

Podobnie jak w pojeździe, współdziałanie wielu elementów gwarantuje długotrwały sukces w warsztacie. Jak radzą sobie pracownicy - jako zespół i indywidualnie? Które kluczowe dane należy monitorować w perspektywie krótko-, średnio- i długoterminowej? Gdzie kryje się niewykorzystany potencjał? Z firmą Bosch jako partnerem do współpracy możesz przenieść swój warsztat na nowy poziom operacyjny.

Jako właściciel warsztatu powinieneś obserwować trendy w branży motoryzacyjnej i dostosowywać swój serwis do oczekiwań klientów. Współpracując z Bosch możesz sprostać tym wyzwaniom dzięki innowacjom technologicznym, szerokiemu asortymentowi części zamiennych i rozpoznawalnej marce. Korzystaj ze sprawdzonych rozwiązań: swoboda prowadzenia firmy połączona z indywidualnym wsparciem w ramach sieci Bosch Car Service.

W skrócie: korzyści dla Twojego warsztatu

Zarządzanie procesami warsztatowymi – usprawnienia i modyfikacje. Wzrost efektywności – analiza i optymalizacja podstawowych procesów warsztatowych. Przygotowanie na wyzwania przyszłości – dopasowanie technologiczne do oczekiwań rynku. Skuteczność działań – docieraj do nowych klientów, obsługuj floty samochodowe dzięki kompleksowym działaniom marketingowym. Wymierny zysk – atrakcyjne oferty i bonus od sprzedaży części. Międzynarodowa sieć warsztatów naprawczych

Dołącz do sieci Bosch Car Service

Zachowaj niezależność, a jednocześnie bądź częścią silnej sieci — skorzystaj z doświadczenia ponad 10 000 warsztatów Bosch Car Service na całym świecie.

Jako właściciel warsztatu Bosch Car Service zachowujesz niezależność i uzupełniasz ją o profesjonalne wsparcie. Na całym świecie tysiące przedsiębiorców takich jak Ty należy do Bosch Car Service.

W skrócie – korzyści z członkostwa sieci Bosch Car Service network

Rozpoznawalna marka –budzi zaufanie, przyciąga uwagę i klientów. Wymiana doświadczeń – eventsspotkania regionalne sieci, know-how wynikający z ponad 100-letniego doświadczenia Bosch Service na świecie. Wiarygodny pracodawca – zapewnia stabilne zatrudnienie. Wysoka jakość marki Bosch

W Bosch Car Service priorytetem jest zarządzanie jakością

Od momentu założenia pierwszego warsztatu naprawczego w Hamburgu w 1921 roku, Bosch Service rozwinął się w wiodącą na świecie, niezależną sieć serwisów samochodowych. Wysoka jakość usług, kompleksowe naprawy aut wszystkich marek, a także przejrzyste koszty są kluczowymi elementami obietnicy Bosch Car Service. Jako warsztat partnerski stajesz się częścią tej obietnicy.

W skrócie – korzyści z członkostwa sieci Bosch Car Service

Zadowolenie klientów z wysokiej jakości usług jak i kompleksowego serwisu. Zarządzanie serwisem poprzez system informatyczny i wskaźniki serwisowe. Dostęp do wiedzy i wytycznych do zmian procesów warsztatowych. Dołącz do – Bosch Car Service – wszystko czego potrzebuje Twoje auto. Czy mogę zamawiać części innych producentów?Czy nazwa mojego serwisu będzie widoczna dla klientów po wejściu do sieci?

Tak, na każdej wizualizacji zewnętrznej (szyldzie) serwisu - równorzędnie obok logo Bosch Service znajduje się nazwa właściciela warsztatu.

Ile stanowisk powinien posiadać serwis by spełnić wymogi wejścia do sieci?

Serwis powinien posiadać min. 3 stanowiska.

Kontrola dostępu stanowi podstawowy element ochrony obiektów. Twoja firma potrzebuje naprawdę niezawodnego oprogramowania do zarządzania profilami dostępu różnych użytkowników chronionego obiektu. Nasze oprogramowanie do kontroli dostępu (Access Management System) to przyszłościowy system zarządzania dostępem dla średnich i dużych zastosowań. System ten jest łatwy do używania, obsługi i rozbudowy. Zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa danych i szereg funkcji dostępnych tylko w najnowocześniejszych systemach zabezpieczeń. Oprogramowanie umożliwia również integrację z systemami innych firm, dzięki czemu jest bardzo wszechstronnym rozwiązaniem do różnych instalacji kontroli dostępu.

Elastyczność i skalowalność

Wysokie bezpieczeństwo danych

Elastyczność i skalowalność

Nasze rozwiązanie do kontroli dostępu można łatwo rozbudowywać odpowiednio do potrzeb klienta. Oprogramowanie jest oferowane w trzech wstępnie skonfigurowanych pakietach przeznaczonych dla przedsiębiorstw różnej wielkości: Lite, Plus i Professional. Pakiety oferują obsługę dużych zbiorów posiadaczy kart i drzwi, co umożliwia łatwą rozbudową wraz z rozwojem organizacji. Największy pakiet umożliwia administrowanie nawet 400 tys. posiadaczy kart i 10 tys. drzwi. Nie jest potrzebna wymiana sprzętu, więc rozbudowa systemu jest bardzo ekonomiczna. Ten wyjątkowo wysoki poziom skalowalności sprawia, że oprogramowanie stanowi inwestycję naprawdę przyszłościową.

Lite Plus Professional
Lite

W pakiecie (maksymalne rozszerzenie)

Plus

W pakiecie (maksymalne rozszerzenie)

Professional

W pakiecie (maksymalne rozszerzenie)

Drzwi

Lite

16 (80)

Plus

32 (288)

Professional

128 (10000)

Karty

Lite

200 (5000)

Plus

2000 (10000)

Professional

5000 (400000)

Strefy

Lite

1 (1)

Plus

2 (5)

Professional

5 (200)

Stacje klienckie

Lite

1 (2)

Plus

2 (5)

Professional

5 (200)

Główny kontroler dostępu (MAC, Master Access Controller)

Lite

1 (1)

Plus

1 (5)

Professional

1 (40)

Trasy dozorowe

Lite

50 (50)

Plus

100 (100)

Professional

200 (200)

Klient sieciowy Visitor Management

Lite

nie (tak)

Plus

nie (tak)

Professional

tak (tak)

Interfejs API REST

Lite

nie (nie)

Plus

tak (tak)

Professional

tak (tak)

Konfiguracja naszego oprogramowania do kontroli dostępu jest łatwa: istniejące mapy kondygnacji są importowane do systemu, a na widok mapy przeciąga się i upuszcza ikony reprezentujące sterowniki, drzwi i budynki. Proste jest również wprowadzanie nowych użytkowników — rejestracja i przydzielanie uprawnień dostępu, a nawet rejestracja danych biometrycznych, np. w celu rozpoznawania twarzy, odbywa się w całości w ramach jednego menedżera okien dialogowych. Dzięki narzędziu importera/eksportera można też szybko, za pomocą kilku kliknięć, zaimportować do systemu dane kilku tysięcy posiadaczy kart, przechowywane w systemach starszego typu lub kadrowych. Możliwość tworzenia profili dostępu o określonym zakresie uprawnień dostępowych upraszcza przypisywanie uprawnień, gdyż nie trzeba przypisywać posiadaczowi karty każdego uprawnienia z osobna, a tylko jeden zdefiniowany uprzednio profil roli. Aby ułatwić wybór czytników i kontrolerów z katalogu produktów Bosch, są one wyświetlane w konfiguracji ze zdjęciem produktu i numerem CTN. jpg 2x" width="1600" height="900" alt="Łatwa obsługa" srcset="https://media. jpg 2x"/>

Widok mapy budynku z rzeczywistymi mapami pięter zaimportowanymi do systemu. Funkcja przeciągania i upuszczania ikon przedstawiających kontrolery, drzwi i obiekty budowlane.
Zrzut ekranu narzędzia importera/eksportera, które umożliwia szybkie importowanie danych posiadaczy kart w procesie zbiorczym. com/fs/media/pb/images/products/access_control/AMS_3_easy-configuration_res_1280x720. com/fs/media/pb/images/products/access_control/AMS_3_easy-configuration_res_1984x1116. com/fs/media/pb/images/products/access_control/AMS_3_easy-configuration_res_992x558. com/fs/media/pb/images/products/access_control/AMS_3_easy-configuration_res_800x450. com/fs/media/pb/images/products/access_control/AMS_3_easy-configuration_res_1600x900. jpg 2x" width="1600" height="900" alt="Ekran oprogramowania 3: konfiguracja kontrolera i czytnika"/>
Łatwa konfiguracja kontrolera i czytnika dzięki wyświetlaniu zdjęcia produktu i numeru CTN. com/fs/media/pb/images/products/access_control/AMS_4_events-display_res_1280x720. com/fs/media/pb/images/products/access_control/AMS_4_events-display_res_1984x1116. com/fs/media/pb/images/products/access_control/AMS_4_events-display_res_992x558. com/fs/media/pb/images/products/access_control/AMS_4_events-display_res_800x450. com/fs/media/pb/images/products/access_control/AMS_4_events-display_res_1600x900. jpg 2x" width="1600" height="900" alt="Ekran oprogramowania 4: wyświetlanie zdarzeń na żywo"/>
Zdarzenia są wyświetlane na żywo w widoku mapy budynku, na przykład lista ostatnich posiadaczy kart, którzy próbowali uzyskać dostęp do drzwi, komu przyznano dostęp, a komu nie.

Po zainstalowaniu i skonfigurowaniu naszego przyjaznego dla użytkownika systemu kontroli dostępu łatwe jest również korzystanie z niego dzięki intuicyjnej liście ikon alarmów i schematowi kolorystycznemu, które zapewniają szybkie i skuteczne reakcje operatora. W wyniku natychmiastowych powiadomień o zdarzeniach w punktach dostępu, co jest możliwe dzięki kompleksowemu wglądowi w mapę widoczną na ekranie, operator ma przez cały czas pełny obraz sytuacji. Operator widzi stale aktualizowaną listę posiadaczy kart, którzy starali się uzyskać dostęp do wybranych drzwi, a także kto uzyskał dostęp, a kto nie. Ponadto na widoku mapy widać poszczególne drzwi, dzięki czemu operator może szybko zobaczyć, gdzie ma miejsce dane zdarzenie. com/fs/media/pb/images/products/access_control/ACS_office-two-monitors_res_400x225. com/fs/media/pb/images/products/access_control/ACS_office-two-monitors_res_800x450. com/fs/media/pb/images/products/access_control/ACS_office-two-monitors_res_640x360. com/fs/media/pb/images/products/access_control/ACS_office-two-monitors_res_1280x720. com/fs/media/pb/images/products/access_control/ACS_office-two-monitors_res_1600x900. jpg 2x"/>

Wysokie bezpieczeństwo danych

Bosch stosuje najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa danych i ochrony prywatności (zgodnie z RODO). Aby zapewnić ochronę przed cyberprzestępstwami i utratą danych osobowych, cała komunikacja jest na wszystkich poziomach szyfrowana. Nasze oprogramowanie do kontroli dostępu oferuje również zaufane certyfikaty cyfrowe, które umożliwiają wzajemne uwierzytelnianie pomiędzy serwerem i klientem. Zastosowano w nim też zasady bezpiecznego projektowania, takie jak „domyślnie bezpieczny” oraz „zasada najmniejszego uprzywilejowania”. Dzięki najlepszym w branży produktom firmy Bosch dane Twojej firmy są naprawdę bezpieczne. jpg 2x" width="1600" height="900" alt="Wysokie bezpieczeństwo danych" srcset="https://media. jpg 2x"/>

Ścisłe uprawnienia dostępu do danych osobowych

Można gromadzić tylko istotne dane

Czas przechowywania danych zgodny z zasadami firmy

Bezpieczeństwo wpisane w założenia projektowe: szyfrowanie, uwierzytelnianie, certyfikaty

Domyślnie bezpieczny: wszystkie ustawienia bezpieczeństwa są domyślnie ustawione na najwyższym poziomie

Zasada najmniejszego uprzywilejowania: możliwość przypisywania operatorom szczegółowych uprawnień

Bardzo ważna jest dla nas elastyczność i otwartość. Nasz system zaprojektowaliśmy zatem tak, aby oferował możliwość pełnej integracji, jednocześnie pozostając bezpiecznym i niezawodnym, jak przystało na rozwiązanie Bosch. Dostępny jest interfejs API REST, umożliwiając tworzenie aplikacji przez programistów zewnętrznych. Pozwala to dużo szybciej zaoferować klientom pełne rozwiązanie.

Przykłady integracji

 • Zarządzanie systemem wizyjnym
 • Zarządzanie alarmami włamaniowymi
 • Zarządzanie obiektem (aplikacje mobilne)
 • Zarządzanie tożsamością (na podstawie przepływu pracy)
 • Zarządzanie odwiedzającymi i dostawcami
 • Zarządzanie trasą dozorową
 • Bezpieczeństwo i ochrona personelu
 • Rejestracja czasu pracy
 • Integracja czytników mobilnych i biometrycznych
 • Zarządzanie parkingami i obłożeniem

Integracje z rozwiązaniami innych firm

Nasze oprogramowanie do kontroli dostępu może łączyć się z czytnikami i oprogramowaniem firm innych niż Bosch. Nasze najnowsze ulepszenia umożliwiają integrację coraz większej liczby aplikacji innych firm z naszym systemem kontroli dostępu.

Integracja z systemem zarządzania obrazem wizyjnym

Użytkownik może korzystać z naszego oprogramowania do kontroli dostępu (Access Management System) w połączeniu z systemami dozoru wizyjnego, takimi jak Bosch Video Management System (BVMS 10. 1 lub nowszy) bądź systemy innych producentów, takie jak Milestone Xprotect. Integracja z systemem zarządzania sygnałem wizyjnym umożliwia manualną weryfikację materiału wideo, aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa przy drzwiach. Operator monitorujący obiekt sprawdza, czy osoba przy drzwiach wygląda jak osoba zarejestrowana w bazie danych, a jeśli tak, pozwala jej wejść. System ten można również wykorzystywać do wyszukiwania określonych zdarzeń. W systemie zarządzania sygnałem wizyjnym można również obsługiwać polecenia dostępu oraz zdarzenia, co zapewnia maksymalną efektywność działania całego zintegrowanego rozwiązania. com/fs/media/pb/images/products/access_control/ACS_Time_Attendance_res_640x360. com/fs/media/pb/images/products/access_control/ACS_Time_Attendance_res_1280x720. com/fs/media/pb/images/products/access_control/ACS_Time_Attendance_res_992x558. com/fs/media/pb/images/products/access_control/ACS_Time_Attendance_res_1984x1116. com/fs/media/pb/images/products/access_control/ACS_Time_Attendance_res_800x450. com/fs/media/pb/images/products/access_control/ACS_Time_Attendance_res_1600x900. jpg 2x" width="1600" height="900" alt="Rejestracja czasu pracy" srcset="https://media. jpg 2x"/>

Integracja rozwiązań do rejestracji czasu pracy

Nasze oprogramowanie domyślnie zapewnia łatwy eksport danych, jakich wymagają inne systemy do rejestracji czasu pracy lub HR. W przypadku systemów, które nie obsługują danych domyślnych, nasze oprogramowanie zapewnia możliwość dostosowania pliku eksportu za pomocą znaczników czasu. Oferujemy w tym zakresie praktyczną instrukcję eksportu krok po kroku z możliwością dostosowania. Za pomocą funkcji eksportu można wybrać dowolne rozwiązanie najlepiej dopasowane do danych potrzeb i bezproblemowo zintegrować je z naszym oprogramowaniem do kontroli dostępu. com/fs/media/pb/images/products/access_control/ACS_Offline_Locks_res_640x360. com/fs/media/pb/images/products/access_control/ACS_Offline_Locks_res_1280x720. com/fs/media/pb/images/products/access_control/ACS_Offline_Locks_res_992x558. com/fs/media/pb/images/products/access_control/ACS_Offline_Locks_res_1984x1116. com/fs/media/pb/images/products/access_control/ACS_Offline_Locks_res_800x450. com/fs/media/pb/images/products/access_control/ACS_Offline_Locks_res_1600x900. jpg 2x" width="1600" height="900" alt="Zamki offline" srcset="https://media. jpg 2x"/>

Integracja zamków offline

Zamki offline zapewniają elastyczność w przypadku projektów ze zdalnymi lokalizacjami lub ograniczeniami architektonicznymi. Są również przydatne w przypadku drzwi wewnętrznych wymagających umiarkowanego poziomu bezpieczeństwa, takich jak pomieszczenia magazynowe i powierzchnie biurowe. Nasze oprogramowanie zapewnia pełną funkcjonalność integracji zamków offline, umożliwiając wybór dowolnego dostawcy zamków offline obsługującego standard OSS-SO. com/fs/media/pb/images/products/access_control/access_management_system_1/park_management-16x9_res_640x360. com/fs/media/pb/images/products/access_control/access_management_system_1/park_management-16x9_res_1280x720. com/fs/media/pb/images/products/access_control/access_management_system_1/park_management-16x9_res_992x558. com/fs/media/pb/images/products/access_control/access_management_system_1/park_management-16x9_res_1984x1116. com/fs/media/pb/images/products/access_control/access_management_system_1/park_management-16x9_res_800x450. com/fs/media/pb/images/products/access_control/access_management_system_1/park_management-16x9_res_1600x900. jpg 2x" width="1600" height="900" alt="Zarządzanie parkingami" srcset="https://media. jpg 2x"/>

Integracja z systemem zarządzania parkingiem

Do kontroli dostępu do parkingów zwykle używa się standardowych czytników, ale można go zapewnić także za pomocą czytników dalekiego zasięgu i kart identyfikacyjnych, lub za pomocą kamer wideo i funkcji rozpoznawania tablic rejestracyjnych. Na rynku funkcjonuje wielu wyspecjalizowanych dostawców rozwiązań do zarządzania parkingami, a nasze oprogramowanie kontroli dostępu można bez trudu zintegrować z niemal każdym z nich.

Zaawansowane oprogramowanie

Uwierzytelnianie wieloskładnikowe

Zarządzanie poziomem zagrożenia

Zarządzanie trasą dozorową

System kontroli dostępu łączy logikę, kontrolę i sygnalizację w celu zapewnienia fizycznego zabezpieczenia pomieszczeń. Dlatego tak ważna jest niezawodność współpracy oprogramowania po stronie administratora i sprzętu po stronie drzwi. Bosch, jako producent zarówno sprzętu, jak i oprogramowania, zapewnia bezproblemową integrację w ramach spójnego i niezawodnego rozwiązania końcowego.

Poznaj wydajne połączenie kontrolera i oprogramowania Bosch jako podstawę systemu kontroli dostępu

Zawsze dostępny

Firma Bosch opracowała unikatową dwu-etapową metodę, dzięki której może zaoferować większą odporność i wysoki poziom dostępności. Nasze oparte na protokole IP rozwiązanie do kontroli dostępu wykorzystuje jeden lub więcej (redundantnych) głównych kontrolerów dostępu (Master Access Controller, MAC) między serwerem a modułowymi kontrolerami dostępu (Access Modular Controller, AMC). Jeśli serwer ulegnie awarii, kontrolery MAC przejmują kontrolę i dbają o to, aby kontrolery AMC nadal się ze sobą komunikowały. Dzięki temu można nadal realizować funkcje wymagające współpracy różnych kontrolerów, odpowiedzialnych na przykład za zapobieganie podwójnemu przejściu oraz kontrolę tras dozorowych i obszarów.

Nawet w bardzo mało prawdopodobnym przypadku awarii obu kontrolerów MAC, kontrolery AMC pozostają aktywne i nadal mogą podejmować właściwe decyzje o dostępie na podstawie najnowszego dostępnego statusu. W czasie braku połączenia można zapisać do 2 milionów zdarzeń. Technologia ta zapewnia użytkownikowi końcowemu najwyższy na rynku poziom dostępności systemu.

Tutaj oferujemy kilka praktycznych narzędzi, które pomogą zrozumieć naszą ofertę oprogramowania do kontroli dostępu. Infografika przedstawia funkcje i zalety naszego oprogramowania do kontroli dostępu wraz z ikonami i obrazami. W przewodniku po oprogramowaniu do zarządzania dostępem pokazujemy, jak zbudować własny system kontroli dostępu. Skorzystaj również z linku do naszego internetowego katalogu produktów, skąd możesz pobrać wszystkie potrzebne pliki do najnowszej wersji systemu zarządzania dostępem (V5. 0).

Infografika

Pobierz infografikę o systemie zarządzania dostępem

AMS System guide

Pobierz AMS System guide

Jeśli interesują Cię możliwości oferowane przez nasze oprogramowanie do kontroli dostępu lub chcesz dowiedzieć się, gdzie można kupić nasze produkty do kontroli dostępu, kliknij przycisk, aby skontaktować się z lokalnym specjalistą.

Produkty i usługi zintegrowane za pośrednictwem internetu
  Strona startowaElektronarzędzia profesjonalne... Produkty i usługi zintegrowane za pośrednictwem internetu

Twój wybór jest
w trakcie przetwarzania

Simply.

INFORMACJA O PRODUKTACH

Pytania dotyczące Elektronarzędzi, narzędzi pomiarowych i osprzętu Bosch Professional.

Pon. - Pt. :8. 30 – 16. 30

*koszt połączenia wg taryfy lokalnej

INFOLINIA SERWISOWA

Pytania dotyczące napraw, serwisu elektronarzędzi oraz części zamiennych do elektronarzędzi Bosch Professional.

Pytania i odpowiedzi

Tutaj uzyskasz odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące naszych usług serwisowych.

Aby strona wyświetlała się prawidłowo, należy ją odświeżyć. Naciśnij przycisk poniżej, aby odświeżyć stronę.

Odśwież teraz

Opinia o naszej stronie internetowej

Dokument rozwiązania Bosch Bgl8pet1

Bezpośredni link do pobrania Dokument rozwiązania Bosch Bgl8pet1

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Dokument rozwiązania Bosch Bgl8pet1