Cennik Califone Ws Ch

Califone WS-CH to cennik, który zapewnia najbardziej aktualne dane dotyczące produktów Califone. Cennik zawiera szczegółowe informacje na temat produktów, takich jak sprzęt do słuchania, mikrofonów, sterowników, głośników i wielu innych. Cennik jest również łatwy w użyciu i dostarcza informacji na temat dostępnych wariantów produktów, wsparcia technicznego i wiele innych. Dzięki zaawansowanej wersji cennika WS-CH, możesz z łatwością porównać ceny produktów i wybrać najlepszą ofertę. Cennik Califone WS-CH jest idealnym źródłem informacji dla osób, które szukają najlepszych produktów w dobrej cenie.

Ostatnia aktualizacja: Cennik Califone Ws Ch

 • Kliknij, aby wyświetlić politykę dostępności
 • Przejdź do treści
 1. Oracle Polska
 2. Chmura

Prosty i konkurencyjny

Oracle Cloud Infrastructure (OCI) oferuje jednakowe ceny we wszystkich regionach globalnych, a także w regionie Dedicated Region Cloud@Customer. Oracle ułatwia zarządzanie kosztami i eliminuje niespodzianki związane z rachunkami. Klienci mogą także korzystać z rabatów za stałe zużycie, przenosić licencje na oprogramowanie oraz zyskać nagrody przyznawane za użytkowanie OCI.

8x8 obniża koszty ruchu wychodzącego o 80% dzięki OCI. (0:29)

Platforma OCI została uznana za „wizjonerską” w raporcie Gartner® Magic Quadrant™ 2022 dla usług chmurowych infrastruktur i platform.

Przykłady cen usług w chmurze

Zasoby obliczeniowe

VM ogólnego przeznaczenia

parametry

VM. Standard. E4. flex

2 RDZENIE (4 VCPU) I 32 GB RAM

Pamięć masowa

Magazyn blokowy

parametry

100 GB

6000 IOPS

Sieć

Połączenia prywatne

parametry

FastConnect 10 Gb/s

Dane wychodzące

Wyjście danych

parametry

PIERWSZE 10 TB WYJŚCIA DANYCH MIESIĘCZNIE JEST ZAWSZE BEZPŁATNE

Kalkulator kosztów Oracle Cloud

Oszacuj przewidywane miesięczne koszty projektu podczas korzystania z Oracle Cloud Infrastructure.

Modele kalkulacji cen w OCI

Oracle oferuje proste modele kalkulacji cen i atrakcyjne programy oszczędnościowe, dzięki którym można szybciej uzyskać więcej korzyści.

Przedsiębiorstwa, które chcą się rozwijać w różnych regionach bez ograniczeń, mogą skorzystać z tego, że OCI zapewnia spójne środowisko w każdym regionie, zarówno pod względem wydajności, jak i kosztów. Klienci mogą przestrzegać pierwotnego budżetu i dokładnie prognozować wydatki w chmurze bez względu na miejsce wdrożenia aplikacji. Ponadto OCI oferuje szereg parametrów kontrolnych umożliwiających ograniczenie dostępu do zasobów, kontrolę budżetu, ograniczanie niewykorzystanych zasobów i prognozowanie wydatków.

Korzyści:

 • Możliwość rozwijania i wdrażania środowiska w nowych regionach bez konieczności brania pod uwagę arbitrażu cenowego
 • Kontrola nad budżetem i eliminowanie niespodzianek związanych z rozliczeniami
 • Dokładne przewidywanie wysokości wydatków chmurowych
 • Przystępne ceny umożliwiają szybkie świadczenie usług i płacenie tylko za to, z czego faktycznie korzystasz. Korzystanie z usług OCI — IaaS i PaaS — jest mierzone godzinowo; opłaty są naliczane tylko za wykorzystywane zasoby, bez żadnych ukrytych kosztów. Co więcej, zawsze masz możliwość przełączania usług i regionów chmury (centrów danych) w dowolnym momencie, bez konieczności powiadamiania o tym.

 • Błyskawiczne udostępnianie i skalowanie zasobów w chmurze
 • Brak żadnych zobowiązań i minimalnego okresu korzystania z usług
 • Dzięki globalnemu zasięgowi regiony komercyjne i rządowe mają równie niskie ceny
 • Program Oracle Universal Credits umożliwia klientom korzystanie z dowolnej usługi platformy OCI w dowolnym regionie, włączając w to przyszłe usługi chmurowe. Punkty są naliczane, gdy korzystasz z usług OCI w ciągu roku, co daje Ci elastyczność w zwiększaniu zdolności produkcyjnej. Zakup odpowiedniej ilości punktów uniwersalnych Oracle zapewnia rabaty ilościowe.

 • Przewidywalne rachunki
 • Płatność z góry i rozliczenia miesięczne na podstawie rzeczywistego wykorzystania
 • Możliwość wykorzystania punktów uniwersalnych w ramach dowolnej usługi OCI w każdym regionie
 • Model BYOL umożliwia wykorzystanie posiadanych licencji na lokalne oprogramowanie Oracle do uruchamiania danych usług w wysokowydajnej infrastrukturze Oracle Cloud Infrastructure, a także korzystanie z wysoce zautomatyzowanych, zarządzanych wersji oprogramowania. Twoje aktualne licencje mogą być stosowane do równoważnych usług Oracle w celu zachowania 100-procentowej zgodności obciążeniowej w środowisku Oracle Cloud lub Oracle Cloud@Customer.

 • Wykorzystanie lokalnych licencji w Oracle Cloud
 • Zachowanie asysty technicznej Oracle w ramach istniejącej umowy o świadczenie lokalnego wsparcia technicznego
 • Przyspieszenie przejścia ze środowiska lokalnego do chmury
 • Program Oracle Support Rewards umożliwia klientom Oracle uzyskanie jeszcze większych korzyści podczas przechodzenia do Oracle Cloud. Każdy 1 dolar wydany na usługi Oracle Cloud obniża o 25 centów rachunek za usługi asysty technicznej dla technologii Oracle (klienci mający umowę Unlimited License Agreement mogą zaoszczędzić jeszcze więcej: 33 centów za każdy 1 USD wydany na OCI).

 • Obniż wydatki na asystę techniczną do zera
 • Połącz program Support Rewards i rabaty ilościowe za zakup punktów Oracle Universal Credits
 • Przyspiesz zwrot z inwestycji po przejściu do Oracle Cloud
 • Mazda zmniejsza koszty o 50% i zwiększa wydajność o 70% dzięki Oracle Cloud

  „Przeprowadziliśmy migrację globalnego systemu zarządzania zapasami, który śledzi tysiące części i akcesoriów do napraw samochodowych z systemu lokalnego do Oracle Cloud Infrastructure”.
  —Masahiko Tamura, kierownik działu systemów łańcucha dostaw, Mazda Motor Corporation

  Cisco 60-krotnie zwiększa wydajność i obniża o 90% koszty swojej aplikacji Tetration SaaS

  „Nasi klienci mogą obniżyć całkowity koszt posiadania nawet o 90%, korzystając z Cisco Tetration za pośrednictwem Oracle Cloud zamiast stacjonarnie”.
  —Navindra Yadav, założyciel Cisco Tetration

  NilsonGroup obniża koszty infrastruktury o 30% dzięki Oracle Cloud

  „Obniżyliśmy już koszty i mamy też znacznie lepszą wiedzę na temat zużycia zasobów sprzętowych. Jest nam też dużo łatwiej skalować rozwiązanie w górę i w dół”.
  —Johan Holmström, kierownik operacji IT, NilsonGroup

  Xactly obniża koszty i zwiększa wydajność dzięki Oracle Cloud

  „Przyjęcie Oracle Cloud Infrastructure jako naszej preferowanej platformy umożliwia nam szybsze wprowadzanie innowacji i transformację obsługi klientów. Żaden inny dostawca usług chmurowych nie spełnia naszych wymagań w zakresie zapewnianych oszczędności oraz wydajności”.
  —Chris Cabrera, założyciel i dyrektor naczelny Xactly

  Entel rozwija się, używając aplikacji VMware działających w Oracle Cloud i obniża koszty o 50%

  „Jedną z największych zalet Oracle Cloud Infrastructure jest to, że umożliwia nam uruchamianie naszych obciążeń VMware i innych krytycznych aplikacji dla dwóch firm, w dwóch regionach, na jednej infrastrukturze chmurowej”.

  Oblicz oszczędności zapewniane przez dowolne kombinacje usług OCI.

  Bezpłatna chmura Oracle Cloud Free Tier

  Oracle oferuje bezpłatną wersję próbną takich usług jak Autonomous Database, Compute czy Storage, bez ograniczeń czasowych, a także 300 USD w postaci darmowych kredytów, które można wykorzystać, by wypróbować dodatkowe usługi. Poznaj szczegóły i załóż darmowe konto już dziś.

Cennik Califone Ws Ch

Bezpośredni link do pobrania Cennik Califone Ws Ch

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Cennik Califone Ws Ch