Arkusz danych serwisowych Ge Pci 5565piorc

Arkusz danych serwisowych Ge Pci 5565piorc to oprogramowanie firmy General Electric, które pozwala użytkownikom tworzyć arkusze danych serwisowych dotyczące samolotów i innych rodzajów pojazdów powietrznych. Oprogramowanie to oferuje szczegółowe informacje o pojazdach, w tym ich wymiary, wyposażenie, wydajność, wersje produktu, instrukcje i wiele więcej. Użytkownicy mogą tworzyć arkusze danych dla pojedynczych samolotów lub zestawów samolotów. Oprogramowanie jest łatwe w użyciu i zawiera wszystkie niezbędne informacje, które użytkownicy potrzebują, aby utrzymać swoje samoloty w dobrym stanie.

Ostatnia aktualizacja: Arkusz danych serwisowych Ge Pci 5565piorc

Co to jest PCI DSS? Standard Bezpieczeństwa w Branży Kart Płatniczych (PCI DSS) to zbiór wymogów, które mają na celu ochronę danych płatniczych. Zostały opracowane przez Radę ds. Standardów Bezpieczeństwa PCI powołaną przez Visa®, Mastercard ®, JCB®, Discover® i American Express®, aby wprowadzić spójne zasady ochrony danych właścicieli kart na całym świecie.

Wymogi bezpieczeństwa kart płatniczych obowiązują wszystkie firmy akceptujące płatności kartami kredytowymi i debetowymi, niezależnie od wielkości firmy lub kwoty transakcji. Każda firma, która przechowuje, przetwarza i/lub przesyła numery kart płatniczych, jest zobowiązana zapewnić zgodność z wymogami PCI DSS.

Brak zgodności ze standardem PCI DSS i naruszenie wymogów bezpieczeństwa kart płatniczych może skutkować dla Twojej firmy utratą reputacji i poważnymi konsekwencjami finansowymi. Mogą mieć negatywny wpływ na dalsze prowadzenie działalności, a nawet ją uniemożliwić, niezależnie od wielkości firmy. Zmniejsz to ryzyko, uzyskując certyfikat zgodności z wymogami bezpieczeństwa PCI.

Arkusz danych serwisowych Ge Pci 5565piorc

Bezpośredni link do pobrania Arkusz danych serwisowych Ge Pci 5565piorc

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Arkusz danych serwisowych Ge Pci 5565piorc